komentarze

Artykuły - Komentarze (136)

 • Finanse Polski: pomarańczowe światło miga

  Finanse Polski: pomarańczowe światło miga

  Możemy przyjąć, że agencja ratingowa Standard&Poor's się pospieszyła, bo nie stało się nic, co uzasadniałoby pierwsze w historii cięcie oceny wiarygodności kredytowej Polski. Możemy przyjąć nawet, że podjęła błędną decyzję, w tym przypadku kierując się wyłącznie polityką. Możemy także próbować łączyć cięcie ratingu z przyjętym w tym samym dniu podatkiem bankowym (choć kalendarz ocen wiarygodności kredytowej jest znany z wyprzedzeniem) i uzasadniać to atakiem światowej finansjery na Polskę i polską walutę. Można też podkreślać, że jesteśmy oceniani teraz tak jak Hiszpania i cały czas lepiej niż Włochy. Czyli jest dobrze i nic specjalnego się nie wydarzyło.
 • Obrona przedsiębiorcy przed znieważaniem w internecie

  Obrona przedsiębiorcy przed znieważaniem w internecie

  Powszechność internetu i ilość wyrażanych w nim opinii czy komentarzy powoduje, że część z nich jest niezgodna z prawdą, krzywdząca czy nawet obraźliwa. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest przekonanie o bezkarności osób, które są autorami złośliwych i krzywdzących komentarzy. Jednak osoby dotknięte wpisami internautów, w tym także przedsiębiorcy, mogą walczyć z autorami negatywnych komentarzy, dbając o dobre imię i renomę przedsiębiorstwa.
 • E-handel: Jak wyciągać wnioski z negatywnych ocen

  E-handel: Jak wyciągać wnioski z negatywnych ocen

  Negatywne opinie to nie koniec świata. Z danych Opineo wynika, że aż 59% polskich sklepów internetowych potrafi robić z nich użytek i wyciągać z nich wnioski. Ale tylko nielicznym udaje się - poprzez umiejętną komunikację z autorami niepochlebnych opinii - odbudować utracone zaufanie i zyskać zadowolonych klientów. Jak radzić sobie z negatywnymi opiniami? Jedno jest pewne - nie można ich ignorować.
 • Aaakupię wpis! Handel komentarzami w internecie ma się świetnie

  Aaakupię wpis! Handel komentarzami w internecie ma się świetnie

  Czy możemy jeszcze polegać na opiniach zamieszczanych na forach i stronach sklepów internetowych oraz porównywarek cenowych? A może już dawno trafiły one w ręce speców od pseudomarketingu?
 • "Polska mlekiem i miodem płynąca" czyli burza komentarzy po expose

  ​"Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska, USA, Szwajcaria to pikuś. Polska pod rządami PEK będzie mlekiem i miodem płynąca" komentował na twitterze Joachim Budziński. "Mam kłopot jak nazwać żeński odpowiednik świętego Mikołaja?" zastanawiał się Leszek Balcerowicz. Politycy prześcigali się w komentowaniu obietnic expose nowej premier.
 • "Za dwa lata Polska będzie sprzedawana kawałek po kawałku"

  "Za dwa lata Polska będzie sprzedawana kawałek po kawałku"

  "Za dwa lata obcy będą oficjalnie wykupywać ziemię, czyli Polska będzie sprzedawana kawałek po kawałku. Stracimy Polskę i to bez jednego wystrzału"; "Żyję? Nie, ja wegetuję"; "Ja przeżyłam biedę w Polsce, więc wiem, jak ona wygląda"; "Polska jest chorym państwem, gdzie obywatel traktowany jest jak zło konieczne" - te i wiele innych opinii można przeczytać pod materiałami dotyczącymi biedy, które prezentowane były na portalu INTERIA.PL, a które dotyczyły wyników badań przeprowadzonych na zlecenie Faktów INTERIA.PL przez Homo Homini.
 • Najchętniej komentowane newsy tygodnia w serwisach informacyjnych INTERIA.PL

  Najchętniej komentowane newsy tygodnia w serwisach informacyjnych INTERIA.PL

  Niemieckie autostrady płatne dla Polaków, zamykanie stadionów, podwyżka akcyzy na alkohol, pedofilia w Kościele i kolejne informacje ws. katastrofy smoleńskiej - to najchętniej komentowane informacje w serwisach informacyjnych INTERIA.PL w mijającym tygodniu.
 • Najczęściej komentowane newsy mijającego tygodnia

  Najczęściej komentowane newsy mijającego tygodnia

  Decyzja autora sukcesu sieci Biedronka o odejściu, artykuł o korzyściach montowanie kamer w samochodzie, przegrana polskich siatkarzy w Mistrzostwach Europy i słowa Wałęsy o połączeniu Niemiec i Polski w jedno państwo - to najczęściej komentowane teksty tygodnia w serwisach informacyjnych INTERIA.PL.
 • "Mam nadzieję, że ktoś wytłumaczył Rihannie..."

  "Mam nadzieję, że ktoś wytłumaczył Rihannie..."

  Nie milkną komentarze - w większości uszczypliwe - po wizycie Rihanny w Gdyni.

Filmy - Komentarze (4)