komentarz

Artykuły - Komentarz (977)

Filmy - Komentarz (28)

 • Miller w Porannej rozmowie RMF (11.12.17)

  "Mateusz Morawiecki ma umiejętności czarnoksiężnika. Przekonał Jarosława Kaczyńskiego, że za pomocą PowerPointa można uzdrowić gospodarkę. A tak nie jest. Żeby tak się stało potrzebna jest zmiana polityki a nie polityka" - mówi gość Roberta Mazurka w RMF FM, były premier Leszek Miller. "Spodziewam się po rządzie Morawieckiego, tego co było. W tej całej operacji chodzi o zmianę wizerunku. Przystojny Polak, w dobrze skrojonym garniturze nie jest w stanie ocieplić stosunków na linii Bruksela-Warszawa" - dodaje. Na pytanie Roberta Mazurka jak to jest być niechcianym premierem, gość Porannej rozmowy w RMF FM odpowiada: nie wiem. "Byłem premierem wtedy, kiedy chciałem. Warto zadać pytanie, co takiego ma Mateusz Morawiecki, czego nie ma Jarosław Kaczyński" – mówi. Według Leszka Millera, Mateusz Morawiecki ma umiejętność poruszania się po brukselskich salonach. "Szef PiS ma nadzieję na ocieplenie na linii Bruksela – Warszawa. Chodzi o pieniądze z UE" - tłumaczy Leszek Miller.
 • Komentarz polityczny: Witold Gadowski o gabinecie cieni PO

  Witold Gadowski w kolejnym odcinku "Komentarza politycznego" opowie m.in. o gabinecie cieni PO, który już na starcie skazany jest na porażkę, a także o zaskakujących wynikach prawyborów w republikańskiej partii we Francji. Program Komentarz polityczny prowadzi dla Was Witold Gadowski . Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK O 9.00.
 • Komentarz polityczny: O wygranej Donalda Trumpa

  Wybory prezydenckie w USA już za nami - Donald Trump będzie 45. prezydentem tego kraju. Komu nie jest na rękę ten wybór? Co elekcja Trumpa oznacza dla Polski? O tym w kolejnym "Komentarzu politycznym" opowie Witold Gadowski. Program Komentarz polityczny prowadzi dla Was Witold Gadowski . Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK O 9.00.
 • Jak eurowybory wpłyną na rynki finansowe?

  Sądząc po wynikach eurowyborów, coraz większą siłę w europarlamencie będą stanowiły frakcje eurosceptyków. Dla Polski kluczowe jest to, jakie stanowiska w Komisji Europejskiej otrzymają Polacy i czy będą one zbieżne z tymi resortami, które są dla naszej gospodarki ważne. Komentuje Piotr Minkina, ekspert Union Investment TFI.