kolumny

Artykuły - Kolumny (26)

 • Indiana Line Diva – nowa topowa seria kolumn z Włoch

  Indiana Line Diva – nowa topowa seria kolumn z Włoch

  Diva to topowa seria włoskiego producenta kolumn stereo i kina domowego Indiana Line. Prawdziwe drzewo różane użyte do wykończenia Indiana Line Diva zazwyczaj znajduje zastosowanie w kolumnach co najmniej dwukrotnie droższych.
 • Philips Fidelio SoundSphere - głośniki mobilnych urządzeń

  Philips Fidelio SoundSphere - głośniki mobilnych urządzeń

  Sprawdziliśmy głośniki ze stacją dokującą Philips Fidelio SoundSphere (DS9800W), sprzęt, który na pierwszy rzut oka powinien znaleźć się w mieszkaniu każdego kawalera. Co sądzimy o tych urządzeniach holenderskiej firmy?
 • Duży kamień odpadł od kolumny we Florencji

  Kamień o wadze 50 kilogramów i średnicy pół metra odpadł od kolumny w historycznym centrum Florencji, w miejscu, gdzie zatrzymuje się często wielu turystów. Nie było tam wtedy nikogo, ponieważ padał deszcz.
 • Winnicki: Zamieszki podczas marszu to prowokacja

  Winnicki: Zamieszki podczas marszu to prowokacja

  Zamieszki na ulicach Warszawy podczas "Marszu Niepodległości" to efekt prowokacji osób, które chciały oczernić marsz - twierdzi prezes Młodzieży Wszechpolskiej Robert Winnicki. Jak zaznaczył, "nie czuje się odpowiedzialny za prowokacje, które nie dotyczyły kolumny marszowej".
 • Prokurator: Nie było inwigilacji Lecha Kaczyńskiego

  Prokurator: Nie było inwigilacji Lecha Kaczyńskiego

  Nie było inwigilacji Lecha Kaczyńskiego i jego żony w śledztwie o ujawnienie poufnego raportu ABW nt. strzałów w pobliżu kolumny z prezydentem podczas jego wizyty w Gruzji w 2008 r. - zapewnia Marzena Kowalska, zastępca prokuratora generalnego.
 • Syria: Archeolodzy odkryli kolumnę z 2000 r. p.n.e.

  Kamienna kolumna sprzed 4000 lat ze starożytnymi inskrypcjami została odkryta na stanowisku w Syrii - informuje serwis internetowy Global Arab Network.
 • Incydent gruziński: Polacy proszą Tbilisi o pomoc

  Warszawska prokuratura chce od Gruzji szczegółowych ustaleń tamtejszego śledztwa w sprawie strzałów oddanych w 2008 r. w stronę kolumny prezydentów Lecha Kaczyńskiego i Micheila Saakaszwiliego na granicy z Osetią Płd.
 • Boniek: Czy w reprezentacji jest piąta kolumna?

  Zaczynają się rozgrywki fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Silne kraje są pewne awansu swych drużyn do fazy play-off (mecz i rewanż) bardziej koncentrują się na rozpoczętych rozgrywkach ligowych.
 • Kontrolują punto

  Fiat wysłał do właścicieli 500 tysięcy modeli Grande Punto i Grande Punto Abarth w Europie zaproszenie do kontroli z powodu "ewentualnej wady" kolumny kierowniczej - poinformowało kierownictwo Fiata.
 • Kolumny F.J. Haydna

  Kolumny F.J. Haydna

  Kolumny Vienna Acoustics Haydn Grand z serii Concert Grand zostały stworzone w celu uczczenia dwusetnej rocznicy śmierci wielkiego kompozytora Franza Josepha Haydna. Jest to edycja limitowana, bowiem na rynek wypuszczono zaledwie 500 takich zestawów. Każdą parę kolumn oznaczono numerem od 001 do 500.