kolizja

Artykuły - Kolizja (61)

Filmy - Kolizja (4)

 • Assistance bije rekordy popularności. Z usług pomocowych korzysta 2,6 mln Polaków

  W ostatnich czterech latach liczba klientów, którzy korzystają z assistance, wzrosła ponaddwukrotnie i przekracza dziś 2,6 mln. Polacy przestają postrzegać usługi pomocowe wyłącznie jako wsparcie przy kłopotach z autem. Assistance samochodowe wciąż jest najbardziej powszechne, ale szybko rośnie popularność segmentu medycznego i turystycznego. Usługi pomocowe cieszą się niemal 100-procentowym wskaźnikiem zadowolenia klientów. Coraz częściej z takich pakietów, powszechnych dotąd w dużych miastach, korzystają mieszkańcy mniejszych miejscowości. – W ubiegłym roku z usług assistance skorzystała rekordowa liczba Polaków. W ciągu ostatnich czterech lat nastąpił ponaddwukrotny wzrost liczby klientów – mówi agencji informacyjnej Newseria Biznes Tomasz Frączek, prezes zarządu Mondial Assistance.
 • Zapomniał, że w Londynie jeździ się lewą stroną

  Kto zawinił? Rowerzysta czy kierowca? Dodajmy, że do zdarzenia doszło w Londynie, przed luksusowym hotelem Shangri-La. Na nagraniu widać, jak rozpędzony rowerzysta wpada na maskę jadącego wzdłuż budynku bmw. Kłótnia panów zwróciła uwagę stojącego nieopodal taksówkarza. Filmik pochodzi z jego kamerki samochodowej. Nie wiadomo, jak zakończyło się całe zajście, bo taksówkarz został wezwany w trasę. Przypuszcza jednak, że prowadzący samochód Niemiec chciał zaparkować pod hotelem, zapominając jednak, że w Anglii ruch jest lewostronny. Rowerzysta z kolei zapatrzył się na oszklony dół hotelu, gdzie często można zobaczyć luksusowe wozy, np. lamborghini.
 • "Latający" matiz powoduje wypadek!

  Samochód jadąc pod prąd wjechał na pas zieleni i "wzbił" się w powietrze. Chwilę później uderzył w jadące prawidłowo auto. W staranowanym samochodzie znajdowało się dziecko. Czy można było uniknąć tego zderzenia?
 • Serwis pokolizyjny na Ukrainie

  W tamtejszych warsztatach dokonują cudów.