kolekcja

Artykuły - Kolekcja (266)

Filmy - Kolekcja (45)

 • Duże chodzące liście na ręce faceta. Co to takiego?

  Liśćce do złudzenia przypominają nadgryziony liść, co pozwala im być niewidocznym wśród drzew. Właściciel tych chciał się pochwalić swoją kolekcją. W tym celu wyciągnął je na rękę. Trzeba przyznać, że robią wrażenie.
 • Kate Moss pokazała nową kolekcję ubrań, inspirowanych jej szafą

  Supermodelka Kate Moss stworzyła nową kolekcję dla Topshopu. Urodzona w Essex królowa wybiegu uczestniczyła osobiście w pokazie kolekcji, który zorganizowano na londyńskiej Oxford Street. Moss "bardzo pochlebne" wyrażała się o kolekcji. - Zobaczyłam dziewczyny chodzące po Oxford Street. Wyglądały świetnie. To było bardzo pozytywne – mówiła modelka. - Kocham ubrania. Kocham to, co robię, uwielbiam być w jednym pokoju z innymi projektantami, stylistami i dziewczynami, które wiedzą o tkaninach wszystko. Uwielbiam to robić. Dla mnie to coś bardzo prawdziwego. Dlatego też wierzę w sukces - dodała. Kolekcja wiosna/lato była inspirowana prywatną szafą Kate Moss. W kolekcji użyto luksusowych tkaniny, takich jak przetykany złotem jedwab z Włoch czy niesamowite koronki z Indii. Wśród gwiazd przybyłych na pokaz była m.in. aktorka Sienna Miller.
 • Przybylski: Do mojej pracowni najpierw trafiali panowie...

  Tym razem było trochę kosmicznie. Co kolekcja, to szukam w innej sferze. Pulsar, moja inspiracja, to gwiazda, która odradza się, a to jest bliskie mojej ideologii, że koniec może być też początkiem - mówi projektant.
 • Jak oni się ubrali?

  Joanna Krupa na pokazie najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego zaprezentowała się w sukience od innego projektanta - Dawida Wolińskiego. Robert Kupisz założył ubrania ze swojej kolekcji Gelem. Marcin Tyszka połączył "to co jest najfajniejsze z polski, z tym co jest najfajniejsze na świecie". W garniturze od Mariusza Przybylskiego pojawił się Mateusz Damięcki.