kolekcja

Artykuły - Kolekcja (266)

Filmy - Kolekcja (38)

 • Duże chodzące liście na ręce faceta. Co to takiego?

  Liśćce do złudzenia przypominają nadgryziony liść, co pozwala im być niewidocznym wśród drzew. Właściciel tych chciał się pochwalić swoją kolekcją. W tym celu wyciągnął je na rękę. Trzeba przyznać, że robią wrażenie.
 • Kate Moss pokazała nową kolekcję ubrań, inspirowanych jej szafą

  Supermodelka Kate Moss stworzyła nową kolekcję dla Topshopu. Urodzona w Essex królowa wybiegu uczestniczyła osobiście w pokazie kolekcji, który zorganizowano na londyńskiej Oxford Street. Moss "bardzo pochlebne" wyrażała się o kolekcji. - Zobaczyłam dziewczyny chodzące po Oxford Street. Wyglądały świetnie. To było bardzo pozytywne – mówiła modelka. - Kocham ubrania. Kocham to, co robię, uwielbiam być w jednym pokoju z innymi projektantami, stylistami i dziewczynami, które wiedzą o tkaninach wszystko. Uwielbiam to robić. Dla mnie to coś bardzo prawdziwego. Dlatego też wierzę w sukces - dodała. Kolekcja wiosna/lato była inspirowana prywatną szafą Kate Moss. W kolekcji użyto luksusowych tkaniny, takich jak przetykany złotem jedwab z Włoch czy niesamowite koronki z Indii. Wśród gwiazd przybyłych na pokaz była m.in. aktorka Sienna Miller.
 • Pokaz Joanny Klimas na premierze magazynu "Grazia"

  Podczas uroczystej gali zorganizowanej z okazji polskiej premiery magazynu "Grazia" odbył się pokaz kolekcji Joanny Klimas. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wyjątkowego wydarzenia.
 • Natasza Urbańska chce podbić świat mody

  Natasza Urbańska, którą spotkaliśmy na gali Doskonałość Roku 2012 "Twojego Stylu", opowiedziała nam o planach związanych ze swoją marką odzieżową, którą tworzy wspólnie z Agnieszką Komornicką. Menedżerką firmy została kuzynka artystki, Marta Szulawiak, znana z udziału w programie "Top Model". Pierwsza kolekcja zostanie zaprezentowana już w lutym. - W naszym duecie Agnieszka Komornicka jest projektantką, a ja modelką i natchnieniem - mówi Urbańska.