Film - kolejka

Synonimy:
kolejki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kolejka (6)

 • Era Nowe Horyzonty: Oskarżam... !

  Era Nowe Horyzonty: Oskarżam... !

  Nie wejść na żaden planowany seans??? To był czarny poniedziałek wysłannika INTERIA.PL na festiwalu Era Nowe Horyzonty. Kolejki przed seansami stają się prawdziwą zmorą tej imprezy.
 • "Zemsta Sithów": Nie ta kolejka

  "Zemsta Sithów": Nie ta kolejka

  Fani "Gwiezdnych wojen", którzy od 2 kwietnia koczowali pod jednym z hollywoodzkich kin, czekając na sprzedaż biletów na premierę filmu "Zemsta Sithów", zostali poinformowani, że stoją pod złym budynkiem. Podobno kinomanów w błąd wprowadził reporter internetowej witryny BBC.
 • "Władca Pierścieni": Trzy tygodnie w kolejce po bilety

  "Władca Pierścieni": Trzy tygodnie w kolejce po bilety

  Najbardziej zagorzali norwescy fani filmowej wersji "Władcy Pierścieni", czekali w chłodzie ponad trzy tygodnie, by kupić bilety na premierowy pokaz filmu "Powrót Króla", ostatniego obrazu trylogii! Zmarzniętą grupę wielbicieli dzieła Petera Jacksona tworzyły aż 144 osoby, które przebrane za postaci z trylogii, spędziły kilkanaście dni przed kinem "Colosseum Cinema" w Oslo.
 • "Powrót Króla": Coraz dłuższa kolejka

  "Powrót Króla": Coraz dłuższa kolejka

  Kinomani z całego świata mogą obecnie "sponsorować" miejsca w nowozelandzkim kinie, w którym odbędzie się światowa premiera filmu "Władca Pierścieni: Powrót Króla". Chętnych nie odstraszają wysokie opłaty za miejsce, przekraczające w niektórych przypadkach tysiąc dolarów. Pierwszy publiczny pokaz wielkiego widowiska Petera Jacksona odbędzie się 1 grudnia.
 • "Atak klonów:" Kolejka po bilety wydłuża się

  "Atak klonów:" Kolejka po bilety wydłuża się

  Już w styczniu pierwsi fani gwiezdnej sagi utworzyli kolejkę po bilety na chronologicznie drugą część opowieści, film "Atak klonów". Teraz obok dwóch śmiałków, Jeffa Tweitena i Johna Gutha, którzy koczują pod kinem Cinerama w Seattle, w stanie Waszyngton, na premierę niecierpliwie oczekiwanego obrazu czeka już kolejnych sześć osób, które usadowiły się przed słynnym Chinese Theatre w Hollywood.
 • "Epizod 2": Kolejka po bilety!

  "Epizod 2": Kolejka po bilety!

  Dwóch fanów kultowej sagi "Gwiezdne wojny" zapoczątkowało kolejkę po bilety na niecierpliwie oczekiwaną chronologicznie drugą część opowieści, film "Star Wars 2: Attack Of The Clones". Jeff Tweiten i John Guth rozbili swe namioty pod kinem Cinerama w Seattle, w stanie Waszyngton. Premiera obrazu zaplanowana jest na... 16 maja.