kolejka

Synonimy:
kolejki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kolejka (8089)

Filmy - Kolejka (56)

 • Te koty czekają w kolejce do… czesania

  Koty Sammi są nadzwyczaj dobrze wychowane. Wszystkie miały ochotę na głaskanie i czesanie, lecz ich właścicielka nie była w stanie dogodzić wszystkim jednocześnie. Nakazała im, aby... ustawiły się w kolejce. Grzeczne koty cierpliwie czekały na swoją kolej. (STORYFUL/x-news)
 • Z okien ekspresu lodowcowego

  Witamy na pokładzie najwolniejszego ekspresu świata - takimi słowami konduktorzy szwajcarskich Kolei Retyckich witają pasażerów ekspresu lodowcowego. Trasa Glacier Express łączy słynne kurorty Sankt Moritz i Davos z alpejskim Zermattem leżącym u stóp Matterhornu. Podróż trwa 8 godzin. Na tej trasie pociąg pokonuje 91 tuneli, 291 mostów i legendarne wiadukty. Z wagonów z panoramicznymi oknami można podziwiać jedne z najpiękniejszych pejzaży Szwajcarii – od dolin po szczyty gór. Wytęż wzrok - Glacier Express mija też maleńkie miasteczka, strumienie, rzeki, jeziora, zamki i twierdze. Ich historię i inne ciekawostki możemy poznać dzięki audioprzewodnikowi, do którego podłączamy słuchawki. To podróż również dla ludzi ceniących dobre jedzenie. W składzie ekspresu jest wagon nowoczesnej kuchni, serwującej potrawy przygotowywane przez szefów kuchni na bieżąco, ze świeżych składników. W menu między innymi: krupnik jęczmienny z Gryzonii, wołowina w sosie kokosowo-cebulowym i wiedeński strudel podawany z sosem waniliowym.
 • Z okien ekspresu lodowcowego

  - Witamy na pokładzie najwolniejszego ekspresu świata - takimi słowami konduktorzy szwajcarskich Kolei Retyckich witają pasażerów ekspresu lodowcowego. Trasa Glacier Express łączy słynne kurorty Sankt Moritz i Davos z alpejskim Zermattem leżącym u stóp Matterhornu. Podróż trwa 8 godzin. Na tej trasie pociąg pokonuje 91 tuneli, 291 mostów i legendarne wiadukty. Z wagonów z panoramicznymi oknami można podziwiać jedne z najpiękniejszych pejzaży Szwajcarii – od dolin po szczyty gór. Wytęż wzrok - Glacier Express mija też maleńkie miasteczka, strumienie, rzeki, jeziora, zamki i twierdze. Ich historię i inne ciekawostki możemy poznać dzięki audioprzewodnikowi, do którego podłączamy słuchawki. To podróż również dla ludzi ceniących dobre jedzenie. W składzie ekspresu jest wagon nowoczesnej kuchni, serwującej potrawy przygotowywane przez szefów kuchni na bieżąco, ze świeżych składników. W menu między innymi: krupnik jęczmienny z Gryzonii, wołowina w sosie kokosowo-cebulowym i wiedeński strudel podawany z sosem waniliowym.
 • Tej przejażdżki nie zapomni do końca życia...

  Meath, Irlandia. Park rozrywki "Tayto" przyciąga fanów niepowtarzalnych emocji. Od 5 czerwca nową atrakcja wesołego miasteczka jest Cú Chulainn Coaster. Na ogromnej kolejce górskiej znalazła się dziewczyna, którą do przejażdżki zachęcił chłopaka. Jej zachowanie podczas ekstremalnej jazdy uwiecznił na nagraniu. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.