kolarz

Artykuły - Kolarz (151)

Filmy - Kolarz (5)

 • Siostry Pikulik. Ogień i woda na kolarskim torze

  Siostry Pikulik są najszybsze na torze kolarskim. Na swoim koncie mają wiele sukcesów z Mistrzostw Europy i Pucharu Świata, przed nimi występ na olimpiadzie. Jak zaczęła się ich przygoda ze sportem? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Kolarz zaatakowany przez strażników parku narodowego w RPA. Wideo

  Kolarz z RPA Nicholas Dlamini w trakcie treningu wjechał na teren parku narodowego Góry Stołowej w Kapsztadzie. Okazało się, że dostał się tam bez biletu. Park wydał oświadczenie, że kolarz stawiał opór i dlatego strażnicy tak ostro zareagowali. Inaczej o całym zdarzeniu mówi towarzyszący mu Donovan Le Cok. Kolarz powiedział, że to mundurowi spowodowali najpierw jego upadek, a potem jeden z nich złamał mu rękę. Wideo ze zdarzenia zostało opublikowane w mediach społecznościowych.
 • Niecodzienne zdarzenie na trasie Vuelta a Espana. Kolarz oświadczył się swojej partnerce. Wideo

  Ten dzień przeszedł do historii hiszpańskiego wyścigu Vuelta a Espana. Jadący w zespole Burgos-BH, Jesus Ezquerra, postanowił oświadczyć się swojej partnerce na 72 km przed metą. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery.
 • Przejechał trzydzieści kilometrów, aby uratować osieroconego kota

  Ozgur Nevres, były kolarz, przejechał 30 kilometrów, by pomóc osieroconemu kotu. Turek, który na rowerze jeździ już tylko amatorsko, znalazł zwierzę podczas treningu w okolicach lotniska w Stambule. Nevres schował kota pod strój i zabrał go na Uniwersytet Bosforski, gdzie obecnie pracuje. Zwierzę zostało nakarmione, a znalazca szuka mu teraz opiekuna. (STORYFUL/x-news)