kolano

Artykuły - Kolano (33)

 • Hydrożel z drukarki 3D, który zastąpi uszkodzone łąkotki

  Hydrożel z drukarki 3D, który zastąpi uszkodzone łąkotki

  Naukowcy opracowali hydrożel, który imituje ludzką chrząstkę. Dzięki niemu naprawa uszkodzonych kolan będzie jeszcze łatwiejsza.
 • Górnicy z JSW strzelają sobie w kolano

  Górnicy z JSW strzelają sobie w kolano

  ArcelorMittal Poland jest "głęboko zaniepokojony" sytuacją w Jastrzębskiej Spółce Węglowej. Obawia się, że nie dostanie węgla dla koksowni w Zdzieszowicach i w Krakowie. Po wyczerpaniu 3-dniowych zapasów uszkodzonych może tam zostać dziewięć baterii koksowniczych.
 • Jennifer Lopez rozbiła kolano

  Jennifer Lopez rozbiła kolano

  Latynoska gwiazda pop Jennifer Lopez doznała niegroźnej kontuzji.
 • Wybory do Parlamentu Europejskiego - dlaczego strzelamy sobie w kolano?

  Wybory do Parlamentu Europejskiego - dlaczego strzelamy sobie w kolano?

  Jakieś kilkanaście miesięcy temu miałem okazję wysłuchać w pewnej stacji radiowej rozmowy dziennikarza z osobą tytułowaną słowem "profesor". Nazwisk dziennikarza i profesora nie pamiętam, natomiast rzecz traktowała o Parlamencie Europejskim. Dlaczego Parlament Europejski zdominowany i sterowany jest przede wszystkim przez niemieckich przedstawicieli?
 • Portugalia powstaje z kolan?

  W pierwszym półroczu tego roku w Portugalii zaczęło działać ponad 20 tys. nowych podmiotów gospodarczych. Jest to największa liczba nowopowstałych firm w tym kraju w analogicznych okresach w ciągu ostatnich pięciu lat.
 • Big Boi rozwalił kolano. Wideo

  Big Boi rozwalił kolano. Wideo

  Znany z Outkast amerykański raper Big Boi nie będzie dobrze wspominał koncertu w Illinois.
 • "Mam talent": Robert Kozyra na kolanach

  "Mam talent": Robert Kozyra na kolanach

  "To nie jest dla nas łatwe" - mówiła Agnieszka Chylińska przed ogłoszeniem wyników po wszystkich odcinkach castingowych. W sobotę (13 października) poznaliśmy 40 półfinalistów piątej edycji "Mam talent".
 • Oddanie hołdu. Ale nie na kolanach

  Oddanie hołdu. Ale nie na kolanach

  Film o Wałęsie jest szansą oddania mu tego, na co on zasługuje, czyli hołdu; jestem jednak przekonany, że Andrzej Wajda nie potraktuje jego postaci "na kolanach" - ocenił minister Bogdan Zdrojewski. Sam reżyser powiedział o filmie: ma obudzić poczucie sprawiedliwości.
 • Grecy nie będą sobie strzelać w kolano?

  Wygląda na to, że w tym roku Polaków będzie w Grecji mniej - informuje "Gazeta Wyborcza" "Te wczasy to nie są gorące bułeczki, rewelacji nie będzie. Ludzie wstrzymują się od zakupów z powodu dosyć wysokich notowań euro, obaw o zamieszki, ale i z powodu podwyżek cen, jakie zaserwowali Grecy" - mówi Marek Andryszak, prezes biura TUI.
 • Ameryka strzela sobie w kolano?

  Ameryka strzela sobie w kolano?

  Prezydent USA Barack Obama poinformował, że przywódcy Demokratów i Republikanów w Kongresie oraz Biały Dom osiągnęli porozumienie: limit ustawowego zadłużenia państwa zostanie podniesiony.