Sport - koks

Artykuły - Koks (7)

 • Można bez koksu i kasy!

  Można bez koksu i kasy!

  Bez wielkiej kasy, jeszcze większej "napinki" i co ważne - bez "koksu". Udział i pokonanie własnych słabości o wiele ważniejsze, niż dokopanie rywalowi. Sport w czystej formie - w niedzielę na Błoniach rusza Cracovia Maraton.
 • Polak ukarany za "koks"!

  Polak ukarany za "koks"!

  Adam Seroczyński z powodu stosowania dopingu został zdyskwalifikowany przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOl) i pozbawiony czwartego miejsca w kajakowym wyścigu K2 na 1000 m w sierpniowych igrzyskach w Pekinie. Ponadto zdecydowano o wykluczeniu Polaka z igrzysk w Londynie w 2012 roku.
 • Kolarze zawieszeni za "koks"

  Komisja Dyscyplinarna Polskiego Związku Kolarskiego zdyskwalifikowała na dwa lata za stosowanie dopingu dwóch zawodników - Arkadiusza Świądera i Pawła Poljańskiego.
 • Lisa zawieszona za "koks"

  Była młodzieżowa mistrzyni Europy w triathlonie, Austriaczka Lisa Huetthaler została zawieszona na dwa lata za stosowanie środków dopingowych.
 • Opłacił ekspertów od "koksu"

  Opłacił ekspertów od "koksu"

  Luksemburski kolarz Frank Schleck, który przez kilka etapów był liderem tegorocznego Tour de France, został zawieszony przez duńską grupę CSC z powodu niejasnych kontaktów z kontrowersyjnym hiszpańskim lekarzem Eufemiano Fuentesem.
 • "Ziółek" wiedział, że to koks

  "Ziółek" wiedział, że to koks

  Sprawiedliwości stało się zadość - to pierwsze słowa Szymona Ziółkowskiego na wiadomość, że za stosowanie niedozwolonych środków olimpijskie medale będą musieli prawdopodobnie zwrócić dwaj Białorusini rzucający młotem - Wadim Diewiatowski (srebrny) oraz Iwan Tichon (brązowy).
 • Prezes zalecał "koks"

  Prezes jednego ze związków sportowych nakłaniał zawodników do brania środków dopingujących. Co więcej, brał od nich za to pieniądze...