kokpit

Artykuły - Kokpit (7)

 • Futurystyczny kokpit dla graczy w kształcie skorpiona

  Futurystyczny kokpit dla graczy w kształcie skorpiona

  Twórcy sprzętu gamingowego od lat prześcigają się w młodzieżowych i wymyślnych formach. Po niedawnej modzie na krzykliwe podświetlenia, teraz rolę przejmują oryginalne kształty. Przykładem na to niech będzie specjalnie zaprojektowany fotel-kokpit do grania od marki Cluvens.
 • 2 osoby w kokpicie. Zarządzenie w kolejnych krajach

  Władze lotnicze Meksyku i Australii ogłosiły w poniedziałek zarządzenia, według których w kabinach pilotów samolotów pasażerskich muszą być zawsze obecne dwie przeszkolone osoby personelu pokładowego.
 • LOT wprowadza ważne zmiany w rejsach

  LOT wprowadza ważne zmiany w rejsach

  Od piątku na wszystkich rejsach LOT-u obowiązuje zasada przebywania w kokpicie minimum dwóch upoważnionych osób w czasie całego lotu - poinformowała w piątek wieczorem spółka.
 • Jak zrobić porządek w samochodzie

  Jak zrobić porządek w samochodzie

  Chcesz, by twoje auto było pachnące i czyste? Dbaj o nie systematycznie.
 • Egoista - futurystyczny bolid Lamborghini

  Egoista - futurystyczny bolid Lamborghini

  Jest ekscentryczny, futurystyczny i egoistyczny, bo przeznaczony tylko dla jednej osoby. Lamborghini Egoista to prototypowy concept car, który powstał dokładnie w 50. rocznicę istnienia legendarnego włoskiego producenta sportowych samochodów.
 • Seremet: W sektorze kokpitu Tu-154M było 8 ciał cywilów

  Seremet: W sektorze kokpitu Tu-154M było 8 ciał cywilów

  Na miejscu katastrofy Tu-154M, w sektorze obejmującym kokpit samolotu, było osiem ciał osób cywilnych - poinformował w czwartek prokurator generalny Andrzej Seremet. W sektorze tym znaleziono również ciało gen. Andrzeja Błasika - dodał.
 • Kompaktowa "3" BMW

  Kompaktowa "3" BMW

  Już w lipcu tego roku w europejskich salonach sprzedaży pojawi się nowy model BMW 3 compakt. Jest to stosunkowo (jak na BMW) niewielki (4262/1751/1408 mm) samochód o wyraźnie sportowym zacięciu. Wprawdzie kokpit BMW 3 compakt może pomieścić pięć dorosłych osób, to jednak nie jest to pojazd, który sprawdzałby się w roli samochodu rodzinnego. Zdjęcia nowego bmw compakt

Filmy - Kokpit (1)

 • Filadelfia z kokpitu myśliwca. Niesamowite zdjęcia pilota z przelotu ku czci pracowników służby zdrowia

  Piloci dwóch elitarnych amerykańskich grup akrobacyjnych oddali hołd pracownikom służby zdrowia, którzy walczą z pandemią koronawirusa. Wojskowi z grup Thunderbirds sił powietrznych i Blue Angels lotnictwa marynarki wojennej przelecieli nad wschodnim wybrzeżem USA. Pilot jednego z myśliwców opublikował nagranie z kamery 360 z przelotu nad Filadelfią. Przelot w hołdzie medykom walczącym z koronawirusem trwał 35 minut. Trasa lotu myśliwców F-16 i F-18 prowadziła od mostu Waszyngtona w Nowym Jorku nad rzeką Hudson, przez Manhattan do stanu New Jersey i Filadelfii w Pensylwanii. Jak zapowiada amerykańska armia, na najbliższe tygodnie zaplanowano kolejne takie pokazy, żeby również z powietrza dodawać Amerykanom otuchy w trakcie epidemii.