kokosy

Artykuły - Kokosy (25)

 • Kokosowe placuszki z jabłkami

  Kokosowe placuszki z jabłkami

  Świetny przepis w sam raz dla maluchów na diecie bezglutenowej. Gorąco polecamy!
 • Dokręcanie śruby. Gminy zarabiają kokosy na użytkowaniu wieczystym

  Dokręcanie śruby. Gminy zarabiają kokosy na użytkowaniu wieczystym

  Skokowo rosną opłaty za użytkowanie wieczyste. I jest coraz mniej gruntów przeznaczonych do takiego użytkowania - wynika z sondy przeprowadzonej przez DGP.
 • Na polskiej wsi można zbić kokosy

  Na polskiej wsi można zbić kokosy. Wie o tym handlująca sprzętem rolniczym duńska grupa Grene - informuje "Puls Biznesu".
 • Zwierzęca artystka zarabia kokosy

  Praskie Zoo wystawia obrazy swojej podopiecznej, utalentowanej artystycznie słonicy Shanti, jedynej takiej "malarki" w Europie Środkowej. Jej dzieła sprzedawane są po wysokich cenach - czytamy dziś w czeskich gazetach.
 • Państwo na drogach zarabia kokosy

  Państwo na drogach zarabia kokosy

  890 tys. użytkowników korzysta już z systemu elektronicznego poboru opłat. W ciągu ostatniego miesiąca przybyło ich 30 tysięcy.
 • Vettel przedłużył kontrakt. Zarobi kokosy

  Vettel przedłużył kontrakt. Zarobi kokosy

  Mistrz świata Formuły 1 Niemiec Sebastian Vettel przedłużył w poniedziałek kontrakt z austriackim teamem Red Bull do 2014 roku.
 • Kokosy za prąd, bo limit musi się zgadzać!

  Ponad miliard euro rocznie kosztować nas będą limity emisji CO2 przydzielone przez Komisję Europejską. - Zapłaci to każdy z nas w cenie energii elektrycznej, ciepła, szkła, stali, cementu i papieru - przestrzega prof. Jan Szyszko. Drugie tyle zapłacimy za wychwytywanie CO2 i magazynowanie go pod ziemią.
 • Informacje, na których można zbijać kokosy

  Informacje, na których można zbijać kokosy

  To słowa Gordona Gekko, bohatera słynnego obrazu Olivera Stone'a "Wall Street", ukazującego świat bogactwa, przepychu, świat, w którym manipuluje się ogromnymi sumami i spekuluje na niebotyczną skalę. Świat, w którym młody makler Bud Fox, by wkupić się w łaski głównego Gordona Gekko, zdradza mu poufną informację.
 • Przeczytaj, zanim zaczniesz zbijać kokosy

  Przeczytaj, zanim zaczniesz zbijać kokosy

  Przedsiębiorcy rozpoczynający swoją przygodę z biznesem często mają skłonność do popełniania elementarnych, typowych błędów. Ich wczesna identyfikacja oraz skuteczne wyeliminowanie pozwolą na zminimalizowanie ryzyka niepowodzenia przedsięwzięcia w początkowej fazie rozwoju. Zwiększają także szanse na pozyskanie inwestora gwarantującego wsparcie przy realizacji projektów.
 • "Ostatni kwartał nie przyniesie kokosów"

  Bakalland oczekuje, że w II kwartale, który jest IV kwartałem roku obrotowego spółki, wyniki będą ujemne. We wrześniu po zakończeniu prowadzonych inwestycji Bakalland będzie wykorzystywał około 65 proc. mocy produkcyjnych - poinformował na środowej konferencji prasowej Marian Owerko, prezes spółki.

Filmy - Kokosy (3)

 • Cała prawda o kokosach. Dlaczego warto je jeść?

  Kokos to owoc palmy kokosowej, cenne źródło potasu, wapnia, żelaza, magnezu, sodu oraz cynku. Co powinniśmy o nim wiedzieć, a przede wszystkim - dlaczego warto uwzględnić go w swojej diecie? Zobaczcie materiał i ruszajcie do kuchni! (Agencja TVN/x-news) Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery.
 • To jego ulubiona zabawa. Na czym polega?

  Psy uwielbiają żuć wszelakie rzeczy, ale Marley wyjątkowo upodobał sobie… kokosy. Pupil pomaga swojej pani rozłupywać owoce, a z jego zapałem idzie im to wyjątkowo szybko. (STORYFUL/x-news)
 • Ma zęby jak ze stali! Obiera nimi... kokosy!

  Ma szczęki rekina – i nieposkromiony apetyt na orzechy kokosowe! Andres Gardin z Panamy potrafi obierać je... zębami. Zobaczcie niesamowity popis w jego wykonaniu!