kok

Artykuły - Kok (13)

 • Jak samej upiąć kok?

  Jak samej upiąć kok?

  Marzysz o ładnym, trwałym koku? Jego wykonanie wcale nie jest trudne. Zwłaszcza, jeśli użyjesz wypełniacza, dodającego kokowi objętości (to coś w rodzaju grubej gumki z siatki, gąbki czy sztucznych włosów). Wystarczy, że masz włosy co najmniej średniej długości.
 • Cztery najmodniejsze fryzury sezonu dla długich włosów

  Cztery najmodniejsze fryzury sezonu dla długich włosów

  Prosty kok lub rozpuszczone włosy wyprostowane tak, że wyglądają niemalże jak druty to już zamierzchła stylizacyjna przeszłość. Jeśli na wielkie wyjście chcesz uczesać się stylowo, obserwuj to, co na głowach mają modelki na pokazach rodzimych i zagranicznych projektantów.
 • Sudan: Ponad 200 ofiar ataków rebeliantów na południu

  W zeszłotygodniowych atakach rebeliantów w południowo-wschodnim Sudanie zginęło 211 osób, a 109 odniosło obrażenia. Większość zabitych to cywile - powiedział minister ds. humanitarnych rządu południowego Sudanu James Kok.
 • Seksowne fryzury na bal i prywatkę

  Seksowne fryzury na bal i prywatkę

  Upnij fantazyjny kok, zakręć fale i loczki lub wygładź włosy. Zobacz 8 stylowych pomysłów na imprezę!
 • Ludzie żują liście koki od 8000 lat

  Ludy zamieszkujące tereny dzisiejszego Peru już 8000 lat temu używały do żucia liści koki - informuje serwis "BBC Science& Environment".
 • Lisa-Xiu i Lin-Shi. Córki z Chin

  Lisa-Xiu i Lin-Shi. Córki z Chin

  Dwie siostry adopcyjne, Lisa-Xiu i Lin-Shi - urodzone w Chinach, a wychowane w Holandii - powracają do swojego macierzystego kraju. Ich rodzice, Dido Michielsen i Auke Kok, relacjonują tę niezwykłą podróż - nie tylko do obcego kraju, ale również do prawie całkowicie nieznanej przeszłości.
 • Koka: Nie wciągaj, tylko słuchaj!

  Koka: Nie wciągaj, tylko słuchaj!

  Pod koniec wakacji rozpoczęły się prace nad muzycznym filmem "Szklarnia", będącym realizacją marzeń muzyków tworzących poznański zespół Koka. Dziś (15 września) ma miejsce premiera towarzyszącej obrazowi płyty "Szklarnia".
 • "Pięć minut" z Koką

  "Pięć minut" z Koką

  Dużym powodzeniem w serwisie Teledyski portalu INTERIA.PL cieszy się nowy klip poznańskiej grupy Koka, której muzycy współpracowali z m.in. Marylą Rodowicz, Łukaszem Zagrobelnym, Eweliną Flintą i Bartkiem Wroną.
 • Cola z koki na złość Amerykanom!

  Cola z koki na złość Amerykanom!

  Prezydent Boliwii Juan Evo Morales Ayma jest znanym admiratorem koki. Za poprzednich władz kraj za podszeptami USA likwidował uprawy tej rośliny (krasnodrzewu pospolitego) walcząc w ten sposób z produkcją kokainy, ale i uderzając w indiańskie masy chłopskie ją uprawiające.
 • Zobacz "Strumienie" Koki!

  Zobacz "Strumienie" Koki!

  Chcemy robić coś swojego - podkreślają członkowie debiutującego zespołu Koka, którzy do tej pory współpracowali z m.in. Marylą Rodowicz, Bartkiem Wroną czy Łukaszem Zagrobelnym i Eweliną Flintą.

Filmy - Kok (1)

 • Jak zrobić koka twisterem?

  Kok to jedna z tych uniwersalnych fryzur, które pasują do właściwie każdej codziennej stylizacji. Jest prosty w wykonaniu, można go ubarwiać kolorowymi dodatkami - koczki są coraz popularniejsze! Jak zrobić koka za pomocą twistera? Zobaczcie, jak łatwo to zrobić!