Kojak

Artykuły - Kojak (5)

 • Nie żyje aktor Kevin Dobson. Miał 77 lat

  Nie żyje aktor Kevin Dobson. Miał 77 lat

  Nie żyje Kevin Dobson, aktor znany m.in. z ról w serialach "Kojak" i "Knots Landing". Zmarł w niedzielę, 6 września, w wieku 77 lat. Informację o śmierci artysty podała organizacja United Veterans Council of San Joaquin County.
 • Wielki powrót Kojaka!

  Wielki powrót Kojaka!

  W Hollywood trwają przygotowania do realizacji kinowej wersji słynnego w latach 70. amerykańskiego serialu kryminalnego "Kojak". Tytułową rolę ma zagrać gwiazdor kina akcji - Vin Diesel.
 • Męskie kapelusze. Do czego założyć?

  Męskie kapelusze. Do czego założyć?

  Kim byliby Humphrey Bogart, czy Jan Machulski bez charakterystycznych kapeluszy? To one tworzyły cały klimat postaci, które grali. Dziś kapelusze wracają do łask, ale panuje opinia, że wyglądają mało męsko.
 • Ving Rhames: Nowy Kojak

  Ving Rhames: Nowy Kojak

  Słynny porucznik Theo Kojak powraca na ekrany telewizorów. W lipcu rozpoczyna się produkcja nowych odcinków popularnego w latach 70. serialu. W postać tytułowego bohatera wcieli się czarnoskóry aktor Ving Rhames ("Mission: Impossible", "Pulp Fiction", "Świt żywych trupów"). Przed laty słynnego Kojaka grał Telly Savalas.
 • Czarnoskóry Kojak?

  Czarnoskóry Kojak?

  W nowej wersji niezwykle popularnego serialu "Kojak", w rolę sympatycznego porucznika Theo Kojaka wcieli się... Ving Rhames ("Mission: Impossible", "Mission: Impossible 2"). Pierwsze odcinki serii, z Tellym Savalasem w roli głównej, wyemitowane zostały w amerykańskiej stacji telewizyjnej CBS w 1973 roku.