Kocham kino

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Kocham kino (Film (2007)[Chacun son cinéma] Reż.Jane Campion) ,

Artykuły - Kocham kino (13)

 • Grażyna Torbicka odsłoniła nogi

  Grażyna Torbicka odsłoniła nogi

  Grażyna Torbicka wzięła udział w uroczystej premierze filmu „Solid Gold”. Prezenterka jak zawsze zachwyciła klasyczną stylizacją, choć tym razem zdecydowała się na krótszą niż zwykle sukienkę.
 • Sensacja z Cannes w "Kocham kino"

  Sensacja z Cannes w "Kocham kino"

  W najbliższy czwartek, 29 listopada, w cyklu "Kocham kino", telewizyjna Dwójka wyemituje głośny film "Prorok" w reżyserii Jacquesa Audiarda. W 2009 roku obraz ten zdobył Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, stając się wydarzeniem sezonu.
 • Zło u Smarzowskiego

  Zło u Smarzowskiego

  Bieszczadzka wieś, dwie płaszczyzny czasowe, kryminalna zagadka, czarny humor - to "Dom zły" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Poczuć tę mroczną atmosferę będzie można w czwartek, 8 marca, na antenie TVP2 o godz. 21:40, w cyklu "Kocham kino".
 • "Kocham kino" w nowej odsłonie

  "Kocham kino" w nowej odsłonie

  Magazyn filmowy "Kocham kino" otrzymał nowe miejsce w jesiennej ramówce TVP. Dwójka będzie nadawać go w każdą niedzielę o 22:10.
 • Sztuka musi stać się modna

  Sztuka musi stać się modna

  Telewizja Polska stawia na kulturę, co wielokrotnie podkreślano na poniedziałkowej (23 sierpnia)konferencji, podczas której zaprezentowano jesienną ramówkę stacji. O kulturalnym niedosycie i miłości do kina opowiada prowadząca "Kocham Kino" Grażyna Torbicka.
 • Grażyna Torbicka z nagrodą

  Grażyna Torbicka z nagrodą

  Grażyna Torbicka i Tadeusz Sobolewski prowadzący telewizyjny magazyn "Kocham Kino", twórcy portalu internetowego Stopklatka.pl oraz łódzkie kino Charlie są wśród tegorocznych laureatów Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej (PISF).
 • Co tydzień "Kocham kino"

  Co tydzień "Kocham kino"

  Od grudnia magazyn filmowy "Kocham kino" emitowany będzie co tydzień, a nie - jak dotychczas - raz w miesiącu.
 • Prognozy Tadeusza Sobolewskiego

  Prognozy Tadeusza Sobolewskiego

  Tadeusz Sobolewski - znany krytyk filmowy, dziennikarz "Gazety Wyborczej" i współgospodarz telewizyjnego cyklu "Kocham Kino" - w poniedziałek, 14 listopada, otrzyma nagrodę miesięcznika "Kino" im. Bolesława Michałka za najlepszą polską książkę filmową 2004 roku. Wyróżnienie przyznane zostało mu za zbiór esejów "Za duży blask. O kinie współczesnym". Nam Sobolewski opowiedział o polskich twórcach, którym szczerze dopinguje.
 • Plebiscyt na 10-lecie "Kocham Kino"

  W tym roku program "Kocham Kino" obchodzi dziesiąte urodziny. Z tej okazji redakcja programu zorganizowała plebiscyt, w którym widzowie wybiorą 10 ich zdaniem najlepszych filmów, spośród tych które mogli zobaczyć w "Kocham Kino".
 • J. Żamojda: Dla kochających kino

  J. Żamojda: Dla kochających kino

  W piątek, 21 stycznia, na ekranach polskich kin zadebiutował najnowszy film Jarosława Żamojdy - "Rh+". "Wszystkie te postaci, dla których - teoretycznie - wyobrażam sobie, że zrobiłem ten film, to są ludzie, którzy chcą przyjść do kina, usiąść w sali, poczekać aż zgaśnie światło, i przeżyć sto minut uczuć, emocji, jakich szczędzi nam - na szczęście - życie na co dzień" - powiedział w wywiadzie dla INTERIA.PL Jarosław Żamojda.

Filmy - Kocham kino (1)

 • Miłośnicy kina poczują satysfakcję!

  Jesienna odsłona "Kocham kino" będzie obfitować w spotkania z aktorami i reżyserami największego formatu, a rozpocznie ją mocny akcent w postaci relacji z festiwalu filmowego w Wenecji. Fanów programu ucieszy też nowa, "ludzka" pora emisji - mówi Grażyna Torbicka.