Kochaj 2016

Artykuły - Kochaj 2016 (12)

 • "Kochaj" [recenzja]: Lejdis na panieńskim

  "Kochaj" [recenzja]: Lejdis na panieńskim

  Film Marty Plucińskiej na całe szczęście nie jest komedią romantyczną, wpisuje się bardziej w nurt kina obyczajowego z elementami komedii.
 • Co łączy Jolie, Kidman i Gąsiorowską-Żurawską?

  Co łączy Jolie, Kidman i Gąsiorowską-Żurawską?

  Co łączy Angelinę Jolie, Nicole Kidman, Kristen Bell i Romę Gąsiorowską-Żurawską? Talent, uroda, energia, wykonywany zawód oraz fakt, że każda z aktorek wystąpiła w filmie razem z małżonkiem.
 • Nieoczekiwane zaręczyny na premierze "Kochaj"

  Nieoczekiwane zaręczyny na premierze "Kochaj"

  23 maja w Płocku odbyła się uroczysta prapremiera filmu "Kochaj". Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy: Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Lamparska. Odtwórczyniom głównych ról towarzyszyli aktorzy z filmu - Mikołaj Roznerski oraz Nikodem Rozbicki, który wcielił się również w prowadzącego imprezę. Na pokazie nie mogło zabraknąć reżyser Marty Laryssy Plucińskiej. Autorka "Kochaj" pojawiła się w Płocku w asyście projektantki kostiumów - Magdaleny Arłukiewicz oraz producenta Pawła Plucińskiego.
 • "Kochaj": Olga Bołądź w nocnym klubie

  "Kochaj": Olga Bołądź w nocnym klubie

  Roma Gąsiorowska-Żurawska podrywa policjanta, Aleksandra Popławska naśladuje Monikę Olejnik, a Olga Bołądź odwiedza klub nocny! Oto moc atrakcji, jakie przynosi premierowy materiał wideo zza kulis komedii "Kochaj".
 • Odkrywamy tajemnice bohaterek komedii "Kochaj"

  Odkrywamy tajemnice bohaterek komedii "Kochaj"

  Romantyczka do potęgi, drapieżna femme fatale, fanka Azji, dziennikarska "żyleta" i nie do końca zła macocha. Tak prezentuje się barwna galeria bohaterek, które - w filmie "Kochaj" - zagrały Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska i Małgorzata Kożuchowska.
 • "Kochaj": Aktorski zestaw marzeń

  "Kochaj": Aktorski zestaw marzeń

  "Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska i Aleksandra Popławska - to aktorski zestaw marzenie" - mówi reżyserka "Kochaj", Marta Plucińska. Film trafi na ekrany kin już 3 czerwca.
 • "Kochaj": Komedia o prawdziwie babskiej przyjaźni

  "Kochaj": Komedia o prawdziwie babskiej przyjaźni

  Prawdziwa babska przyjaźń i poszukiwanie miłości, to wątki przewodnie "Kochaj" - nowej komedii producentów kinowego przeboju "Mój rower". W doborowej obsadzie: Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Magdalena Lamparska i nieczęsto oglądana na wielkim ekranie Małgorzata Kożuchowska. "Kochaj" to opowieść o czterech dziewczynach z wielkiego miasta, które - każda na swój sposób - pragną być kochane. Film pojawi się w polskich kinach 3 czerwca.
 • Kożuchowska na wieczorze panieńskim Bołądź! Zwiastun "Kochaj"!

  Kożuchowska na wieczorze panieńskim Bołądź! Zwiastun "Kochaj"!

  Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska i Aleksandra Popławska na wieczorze panieńskim Olgi Bołądź. Prawdziwa babska przyjaźń w komedii "Kochaj!" - nowym filmie producentów hitu "Mój rower". W kinach od 3 czerwca. Prezentujemy oficjalny zwiastun produkcji.
 • "Kochaj": Piotr Polk kandydatem na premiera

  "Kochaj": Piotr Polk kandydatem na premiera

  W przededniu wyborów parlamentarnych producenci komedii "Kochaj" postanowili przedstawić kandydata na... premiera! Piotr Polk reklamuje swoją kandydaturę hasłem "Nowa partia, nowy premier, nowa jakość".
 • Koniec zdjęć do "Kochaj" Marty Plucińskiej

  Koniec zdjęć do "Kochaj" Marty Plucińskiej

  W Płocku trwają ostatnie zdjęcia do filmu "Kochaj" Marty Plucińskiej. To dramat romantyczny o czterech przyjaciółkach i dwóch weselach, jednym odwołanym i drugim, stanowiącym happy end. Premiera filmu planowana jest na 8 marca 2016 roku.

Zdjęcia - Kochaj 2016 (20)

 • film.interia.pl
  "Kochaj"
 • film.interia.pl
  "Kochaj"
 • film.interia.pl
  "Kochaj"
 • film.interia.pl
  "Kochaj"
 • film.interia.pl
  "Kochaj"
 • film.interia.pl
  "Kochaj"

Filmy - Kochaj 2016 (7)