Kocha

Artykuły - Kocha (297)

 • "Dzień dobry, kocham cię": Nowa komedia Ryszarda Zatorskiego

  "Dzień dobry, kocham cię": Nowa komedia Ryszarda Zatorskiego

  "Dlaczego nie", "Tylko mnie kochaj", "Nigdy w życiu", a teraz "Dzień dobry, kocham cię" to tytuły, za którymi stoi specjalista od uczuć - Ryszard Zatorski. Jak przyznają aktorzy, którzy grają w jego najnowszej komedii romantycznej, "to się wyczuwa na planie".
 • Ilona Ostrowska: Trzeba się jakoś dogadać

  Ilona Ostrowska: Trzeba się jakoś dogadać

  Ilona Ostrowska ("Tulipany", "Ile waży koń trojański?", "Ranczo", "Bez tajemnic") bardzo długo nie mogła pogodzić się z tym, że jej mąż, reżyser Jacek Borcuch, odszedł szukać szczęścia u boku innej kobiety. Okazuje się, że aktorka - choć od jej rozstania z mężem minęły niedawno 4 lata - wciąż go kocha.
 • "Dzień dobry, kocham cię!": W roli głównej Barbara Kurdej-Szatan

  "Dzień dobry, kocham cię!": W roli głównej Barbara Kurdej-Szatan

  Barbara Kurdej-Szatan nie kryje satysfakcji z tego, że zagra główną rolę w komedii romantycznej "Dzień dobry, kocham cię!" w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Jak przyznaje, spełnia się jedno z jej zawodowych marzeń.
 • Magdalena Cielecka: Kocha pracować z ciałem

  Magdalena Cielecka: Kocha pracować z ciałem

  Teatr to jej życie. Magdalena Cielecka podobała nam się jako tytułowa bohaterka w "Moralności pani Dulskiej" (Teatr TV, 2013) i seksowna Betty w "Pamiętniku Pani Hanki" (Teatr TV, 2013). Nie sposób też zapomnieć jej kreacji w "Czasie honoru", "Magdzie M." oraz "Katyniu".
 • Elżbieta Romanowska robi to, co kocha

  Elżbieta Romanowska robi to, co kocha

  Elżbieta Romanowska jest kobietą o pełniejszych kształtach, ale nie ma kompleksów z tego powodu. Bawi nas jako Jola w "Ranczu" oraz Klara w sitcomie "Słodkie życie".
 • Ewa Wachowicz kocha smak życia

  Ewa Wachowicz kocha smak życia

  Jej uśmiech osładza porażki zawodnikom "Top Chefa". Co nie znaczy, że jest pobłażliwa. Profesjonalna i piękna jurorka wie, że szef kuchni musi być twardy.
 • Joanna Moro: Kocham taniec!

  Joanna Moro: Kocham taniec!

  Jakiś czas temu uwiodła nas niezwykłą rolą Anny German. Teraz w show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Joanna Moro wzbudza zachwyt swoimi tanecznymi umiejętnościami. - Kocham taniec oraz emocje, które tworzą się na parkiecie - przyznaje aktorka. I to widać.
 • "Jak być kochaną" po cyfrowej rekonstrukcji

  "Jak być kochaną" po cyfrowej rekonstrukcji

  24 marca w warszawskim kinie Kultura odbyła się premiera zrekonstruowanego cyfrowo w ramach projektu KinoRP filmu Wojciecha Jerzego Hasa "Jak być kochaną". Rekonstrukcja filmu była współfinansowana przez PISF - Polski Instytut Sztuki filmowej.
 • Barbara Krafftówna na premierze "Jak być kochaną"

  Barbara Krafftówna na premierze "Jak być kochaną"

  "Już kiedy czytałam scenariusz na podstawie opowiadania Kazimierza Brandysa miałam świadomość, że tak wspaniała propozycja może się więcej nie powtórzyć. Pracowaliśmy w poczuciu wagi tego, co robimy". Znakomite efekty tej pracy, a przede wszystkim wielką kreację aktorską Barbary Krafftówny podziwiać będzie można 24 marca o godz. 20.00 w warszawskim kinie Kultura, gdzie odbędzie się uroczysta premiera "Jak być kochaną" (1962) Wojciecha Jerzego Hasa w nowej, cyfrowej wersji.
 • Gwiazdy w komedii "Kochanie, chyba cię zabiłem"

  Gwiazdy w komedii "Kochanie, chyba cię zabiłem"

  Zbigniew Zamachowski, Marcin Korcz, Ireneusz Czop i Arkadiusz Jakubik, to gwiazdy nowej polskiej komedii sensacyjnej. Film "Kochanie, chyba cię zabiłem" wejdzie do kin 4 kwietnia.