Kobiety mafii 2

Artykuły - Kobiety mafii 2 (18)

 • Aleksandra Grabowska: Nowa "kobieta mafii"

  Aleksandra Grabowska: Nowa "kobieta mafii"

  Patryk Vega realizując swoje filmy, równie chętnie co po gwiazdy, lubi sięgać po nieopatrzone twarze aktorskie. W "Kobietach mafii 2" dał szansę 24-letniej Aleksandrze Grabowskiej, która z wykształcenia jest scenografem.
 • "Kobiety mafii 2": Ile osób widziało film?

  "Kobiety mafii 2": Ile osób widziało film?

  Najnowszy film Patryka Vegi z drugim najlepszym otwarciem roku. Ponad 370 tysięcy widzów obejrzało "Kobiety mafii 2" w ich premierowy weekend w polskich kinach.
 • "Kobiety mafii 2" [recenzja]: Baby z ferajny

  "Kobiety mafii 2" [recenzja]: Baby z ferajny

  To się doczekaliśmy. "Kobiety mafii" powróciły i dalej nie przebierają w środkach, aby udowodnić światu, również temu przestępczemu, że to one nim rządzą. O ile pierwszy rozdział naszych dziewczyn z ferajny był nawet poukładanym, posiadającym w sobie ślad scenariusza filmem, to już druga odsłona pokazuje twórczość naszego rodzimego "enfant terrible" kina gatunkowego w zdecydowanie jego gorszej wersji.
 • Premiera filmu "Kobiety mafii 2". Patryk Vega: Nam się udało!

  Premiera filmu "Kobiety mafii 2". Patryk Vega: Nam się udało!

  Film "Kobiety mafii 2" trafi na ekrany kin w najbliższy piątek, 22 lutego. We wtorek, 19 lutego, w Warszawie odbyła się uroczysta premiera najnowszej produkcji Patryka Vegi.
 • "Kobiety mafii 2": Kulisy produkcji... na wesoło. Tylko dla dorosłych! [wideo]

  "Kobiety mafii 2": Kulisy produkcji... na wesoło. Tylko dla dorosłych! [wideo]

  "Prawdopodobnie to będzie mój najśmieszniejszy film" - zapowiada Patryk Vega, reżyser filmu. Na potwierdzenie swych słów ujawnia film zza kulis produkcji.
 • Gwiazda "Domu z papieru" w Polsce. Promuje "Kobiety mafii 2"

  Gwiazda "Domu z papieru" w Polsce. Promuje "Kobiety mafii 2"

  "Praca z nim to prawdziwa bajka"! Enrique Arce - hiszpański gwiazdor "Domu z papieru", "Terminatora" i... nowego filmu Patryka Vegi, przyjedzie do Polski! "Kobiety mafii 2", kontynuacja wielkiego kinowego przeboju, na ekranach już od 22 lutego
 • Patryk Vega o "Kobietach mafii 2": Spełnione marzenie

  Patryk Vega o "Kobietach mafii 2": Spełnione marzenie

  "W drugiej części wszystko jest podkręcone i wyśrubowane na maksa. Przesuwamy granicę coraz dalej i dalej. To będą dwie godziny rewelacyjnej rozrywki!" - Patryk Vega zdradza tajemnice "Kobiet mafii 2", które zadebiutują na ekranach polskich kin 22 lutego.
 • Tak rządzą i kochają "Kobiety mafii 2"

  Tak rządzą i kochają "Kobiety mafii 2"

  Tam, gdzie są piękne i niebezpieczne kobiety, tam muszą pojawić się nowe romanse, wielkie namiętności i szalone intrygi. Silne emocje zawładnęły też filmowym planem, a w jednej ze scen polała się nawet prawdziwa krew! Po krwawe szczegóły i jeszcze więcej adrenaliny zapraszamy za kulisy filmu. Mężczyźni, strzeżcie się! Nadchodzą "Kobiety mafii 2".
 • Sobota promuje "Kobiety mafii 2". Zobacz teledysk "6 rano"

  Sobota promuje "Kobiety mafii 2". Zobacz teledysk "6 rano"

  W sieci pojawił się klip "6 rano" Soboty, który promuje najnowszy film Patryka Vegi "Kobiety mafii 2". Gościnnie w numerze zarapował Kabe.
 • "Kobiety mafii 2" w rytmie rapu

  "Kobiety mafii 2" w rytmie rapu

  Prezentujemy prawdziwy fajerwerk wrażeń dla miłośników mocnego kina i drapieżnych bitów. Na Facebooku Patryka Vegi można już obejrzeć bezkompromisowy teledysk ze scenami z jego najnowszego filmu, "Kobiety mafii 2". "6 rano" to wspólne dzieło raperów Soboty i Kabe ze szczecińskiej wytwórni Sto Procent.

Filmy - Kobiety mafii 2 (6)