Kobiety bez wstydu

Artykuły - Kobiety bez wstydu (8)

 • "Kobiety bez wstydu" [recenzja]: Bezwstydnie płytki żart z psychoanalizy

  "Kobiety bez wstydu" [recenzja]: Bezwstydnie płytki żart z psychoanalizy

  Pamiętam plan tego filmu: rok, bodaj, 2011, Kraków, kamieniczka przy rynku. Umówiony na wywiad z reżyserem muszę odczekać swoje sześć godzin, bo harmonogram się sypia. Członkowie ekipy żalą mi się, że nikt nie wie, co ma robić, zirytowani aktorzy na papierosie narzekają na zamęt i nietrzymanie się planu. Czasem z chaosu rodzą się arcydzieła. Tym razem mamy spektakularną wtopę.
 • Joanna Liszowska: Fotogeniczna jak Kate Winslet

  Joanna Liszowska: Fotogeniczna jak Kate Winslet

  We wchodzących 22 lipca na ekrany kin "Kobietach bez wstydu" jedną z głównych żeńskich ról gra Joanna Liszowska. Reżyser Sławomir Orzechowski porównał aktorkę do... Kate Winslet.
 • Anna Dereszowska: Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

  Anna Dereszowska: Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

  Jest silną, inteligentną i zjawiskowo piękną kobietą. Ma pasję i bez trudu się w niej realizuje. Uwodzi jak najprawdziwsza femme fatale, ale romans z nią nie jest zapowiedzią serii katastrofalnych zdarzeń. Przy wróżce Jadwidze można się czuć w pełni bezpiecznie; można powiedzieć jej o wszystkim i o wszystko zapytać - tak jak Annę Dereszowską, która w postać urokliwej jasnowidzki wciela w najnowszym filmie Witolda Orzechowskiego pt. "Kobiety bez wstydu“.
 • "Kobiety bez wstydu": O północy w Krakowie

  "Kobiety bez wstydu": O północy w Krakowie

  Wąskie brukowane uliczki, romantyczne zaułki, blask księżyca i opadająca mgła... - to wszystko w najnowszym filmie Witolda Orzechowskiego "Kobiety bez wstydu" Kraków bez wątpienia kradnie tytuł stolicy miłości Paryżowi. Efekty pracy ekipy zaangażowanej w powstawanie tej produkcji już od 22 lipca będzie można podziwiać w kinach.
 • Joanna Liszowska idzie na terapię

  Joanna Liszowska idzie na terapię

  "Jej umiejętność dominowania na ekranie przyrównałbym do fotogeniczności Kate Winslet. Joasia Liszowska jest oczywiście ładniejsza, ale chodzi mi o to, że każde pojawienie się Winslet na ekranie ma dla widza znaczenie, jej postać jest zawsze istotna" - opowiada Witold Orzechowski, reżyser i scenarzysta "Kobiet bez wstydu". W jego najnowszej produkcji aktorka wciela się w rolę energicznej bizneswoman Alicji Marczak. Trafia na kozetkę Piotra Roli-Kossaka (Michał Lesień) i tak jak pozostałe pacjentki traci dla niego głowę.
 • Anna Dereszowska wywróży sobie miłość?

  Anna Dereszowska wywróży sobie miłość?

  W "Kobietach bez wstydu" - przewrotnej komedii o facecie, który znalazł sposób na kobiety - jedną z głównych ról zagrała Anna Dereszowska. Obraz trafi na ekrany kin 22 lipca.
 • Michał Lesień-Głowacki: Na planie tego filmu poznał żonę

  Michał Lesień-Głowacki: Na planie tego filmu poznał żonę

  "Wystarczy wysłuchać kobiet i dać im prostą odpowiedź" - ta prosta recepta okazała się kluczem do sukcesu Piotra Roli Kossaka (Michał Lesień-Głowacki), który w najnowszej komedii "Kobiety bez wstydu" ma wręcz magiczny wpływ na płeć przeciwną.
 • Ewa Kasprzyk: Nie zapłacono mi za film "Kobiety bez wstydu"

  Ewa Kasprzyk: Nie zapłacono mi za film "Kobiety bez wstydu"

  Ewa Kasprzyk jest zaskoczona zbliżającą się premierą filmu "Kobiety bez wstydu". Twierdzi, że do dziś nie otrzymała wynagrodzenia za udział w tej produkcji. Obraz Witolda Orzechowskiego ma wejść na ekrany kin 6 maja.

Zdjęcia - Kobiety bez wstydu (6)

 • film.interia.pl
  "Kobiety bez wstydu"
 • film.interia.pl
  "Kobiety bez wstydu"
 • film.interia.pl
  "Kobiety bez wstydu"
 • film.interia.pl
  "Kobiety bez wstydu"
 • film.interia.pl
  "Kobiety bez wstydu"
 • film.interia.pl
  "Kobiety bez wstydu"

Filmy - Kobiety bez wstydu (4)

 • "Kobiety bez wstydu" [fragment filmu]

 • "Kobiety bez wstydu" [trailer 2]

  Obdarzony magnetycznym wpływem na płeć piękną Piotr rzuca pracę kelnera w Wiedniu i w rodzinnym Krakowie otwiera praktykę psychoanalityka. Nie ważne, że brak mu kwalifikacji i doświadczenia. Jego gabinet „tylko dla pań” co dzień pęka w szwach, a jego sypialnia przeżywa prawdziwe oblężenie. Kobiety z rozkoszą zdradzają mu swe najbardziej intymne sekrety, a on daje się wciągnąć nie tylko w zawiłości ich umysłów i serc, ale także w całkiem realne życiowe perypetie. I znów okaże się, że zakochane kobiety potrafią być równie czarujące, co niebezpieczne.
 • Ewa Kasprzyk: Nie zapłacono mi za "Kobiety bez wstydu"

 • "Kobiety bez wstydu" [trailer]