Film - kobieta

Synonimy:
kobiet, kobiety
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kobieta (11)

 • Lubi, kiedy kobiety... milczą

  Lubi, kiedy kobiety... milczą

  Olaf Lubaszenko ("Blondynka", "Barwy szczęścia", "Sfora") pytany o to, co najwyżej ceni u kobiet, bez wahania odpowiada, że... małomówność.
 • Kobiety mają na niego wielki wpływ

  Kobiety mają na niego wielki wpływ

  Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", nie kryje, że kobiety zawsze miały na niego wielki wpływ. Żartuje nawet, że został aktorem, by zaimponować dziewczynie, w której podkochiwał się, gdy był nastolatkiem...
 • Kobieta to nie tylko obiekt westchnień

  Kobieta to nie tylko obiekt westchnień

  Wiktoria Rudnicka z "Czasu honoru" była grzeczną panienką z dobrego domu. - Teraz wykonuje wyroki śmierci. I robi to perfekcyjnie! - mówi Karolina Gorczyca. Trwają prace na planie 5. części "Czasu honoru".
 • Cameron Diaz: Kobieta wyluzowana

  Cameron Diaz: Kobieta wyluzowana

  W komedii "Jak urodzić i nie zwariować" gra prezenterkę telewizyjną, która ma zdanie na każdy temat i biada temu, kto się z nią nie zgadza. Jaka jest Cameron Diaz naprawdę? Okazuje się, że "bardzo wyluzowana i kompletnie bezproblemowa".
 • Dymna: Kobieta z charakterem

  Dymna: Kobieta z charakterem

  Anna Dymna, aktorka od lat wierna Krakowowi i gwiazda, która poświęciła swoje życie pomaganiu najbardziej potrzebującym, została w środę, 29 lutego, laureatką plebiscytu Kobieta z charakterem 2011.
 • Dlaczego kobiety zabijają?

  Dlaczego kobiety zabijają?

  Co sprawia, że zwyczajne kobiety nagle tracą panowanie nad sobą i dopuszczają się zbrodni? Impuls, a może problemy, których nie sposób rozwiązać? Odpowiedzieć na takie pytania próbują twórcy głośnego serialu "Kobiety, które zabijają".
 • Kobiety Pedro Almodóvara

  Kobiety Pedro Almodóvara

  Pedro Almodóvar, uznawany za najwybitniejszego współczesnego reżysera hiszpańskiego, bardzo często czyni głównymi bohaterkami swoich filmów kobiety. Wydaje się, że posiadł niezwykłą umiejętność szczerego opowiadania o ich psychice, potrzebach i lękach.
 • Off Plus Camera: Nowe oblicza kobiet

  Off Plus Camera: Nowe oblicza kobiet

  Jedną z imprez towarzyszących festiwalowi Off Plus Camera (8-17 kwietnia) będzie sekcja Filmowe Oblicza Kobiet. Znajdują się w niej produkcje o kobietach, lecz nie tylko dla kobiet, poruszające często zepchnięte na margines tematy dojrzewania, starości, cielesności i homoseksualizmu.
 • Zazdrosny o lepiej ubranych

  Zazdrosny o lepiej ubranych

  Gok Wan, prezenter telewizyjny, który doradza kobietom na całym świecie: "jak dobrze wyglądać nago", opowiada o swoich ikonach stylu, pasji do przerabiania ubrań i dresach, w które wskakuje zaraz po powrocie do domu.
 • "M jak miłość": Zmasowany atak kobiet

  "M jak miłość": Zmasowany atak kobiet

  Twórcy "M jak miłość" postawili na kobiety! W najbliższym czasie czeka nas zmasowany atak nowych bohaterek.