InteriaTV - kobieta

Synonimy:
kobiet, kobiety
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Kobieta (240)

 • Kobieta cudem uniknęła potrącenia

  Zobaczcie, do jak groźnej sytuacji doszło ostatnio na jednej z rosyjskich dróg. Po zderzeniu dwóch aut, kobieta stojąca w wydawałoby się bezpiecznej odległości, ledwo uniknęła rozpędzonego samochodu. Na szczęście, tym razem skończyło się tylko na drobnych odrapaniach.
 • Nauczycielka samotnie pokonała maraton, po tym jak przełożono prestiżowe zawody w Bostonie. Na linii mety czekali na nią rodzina i przyjaciele

  Legendarny maraton w Bostonie został przełożony na 14 września z powodu koronawirusa. Pierwotnie zawody miały odbyć się 20 kwietnia. Miała w nich wziąć udział Lacey Way, nauczycielka z Auburn. Aby kobieta mogła poczuć atmosferę rywalizacji, rodzina i przyjaciele stworzyli specjalnie dla niej linię męty, na której tłumnie się stawili i dopingowali ją, gdy kończyła maraton.
 • Akcja ratunkowa na ruchliwej drodze. Pomocy potrzebowała gromadka psów

  Do niecodziennej sytuacji doszło na amerykańskiej drodze. Przy dużym ruchu jedno z aut zatrzymało się na jezdni, a ze środka wyszła kobieta. Dopiero po chwili osoba jadąca z tyłu dostrzegła, że po ulicy błąkają się psy, a kobieta stara się im pomóc. Trwało to chwilę, ale w końcu udało się zagonić wesołą, choć pewnie mocno przestraszoną gromadkę do samochodu, a później odwieźć w bezpieczne miejsce.
 • Kobieta zaprezentowała wspaniałe umiejętności na ściance wspinaczkowej

  Niezwykłymi umiejętnościami w zakresie wspinaczki może pochwalić się ta kobieta. Choć mogłoby się wydawać, że pokonanie krótkiego odcinka ścianki wspinaczkowej będzie wymagało większej ilości czasu, ruchów i namysłu, ona zrobiła to paroma sprawnymi susami. I to jakimi!
 • Grała na skrzypcach w trakcie operacji! Dla własnego zdrowia

  Do niecodziennej sytuacji doszło w jednym z londyńskich szpitali. Lekarze operowali kobietę z guzem mózgu. Żeby mieć pewność, że w trakcie zabiegu nie uszkodzą żadnego fragmentu mózgu, szczególnie odpowiadającego za funkcje motoryczne, poruszanie rękami, poprosili pacjentkę o granie na skrzypcach. Dzięki temu, że kobieta cały czas grała lekarze mieli pewność, że wszystko idzie zgodzie z planem. Skrzypaczka zaś będzie mogła pochwalić się wyjątkowym występem.
 • Pszczoła przybiła kobiecie "piątkę"

  Zmęczona osa postanowiła chwilkę odpocząć na koszulce kobiety. Finał zaskakuje.
 • Wpadła na genialny pomysł. Szybko go pożałowała

  Kobieta wpadła na genialny pomysł. Niestety, szybko tego pożałowała.
 • Coraz więcej kobiet kieruje po alkoholu. Jak temu zaradzić?

  Według statystyk policyjnych dochodzi do coraz większej liczby wypadków drogowych z udziałem nietrzeźwych kobiet. Dzieje się tak dlatego, że kobiety coraz częściej sięgają po alkohol. O tym rosnącym problemie rozmawiali Krzysztof Brzózka, były prezes Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, oraz podinsp. Radosław Kobryś z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Oświadczyny jakich jeszcze nie widzieliście

  Mężczyzna pracujący w Straży Przybrzeżnej Stanów Zjednoczonych wpadł na bardzo oryginalny pomysł. Wykorzystując swoje znajomości zwrócił się do Departamentu Policji w Norwood, aby policjanci zatrzymali jego samochód, podczas gdy jechał ze swoją dziewczyną. Jego narzeczona Hailey nie wiedziała o tym, że Grant miał w kieszeni pierścionek zaręczynowy. Chwila grozy zakończyła się happy endem. Funkcjonariusze kazali wyjść pasażerom z samochodu i wtedy Grant oświadczył się Hailey, która była bardzo zaskoczona. Kobieta powiedziała: tak! Para pobrała się dwa dni później. (STORYFUL/x-news)
 • Jogini zaskakuje niezwykłą elastycznością ciała.

  Entuzjastka jogi wykazała się niezwykłą gimnastyką ciała.