Kobieta za kierownicą

Artykuły - Kobieta za kierownicą (10)

 • Wielkość ma znaczenie? Kobiety oburzone!

  Wielkość ma znaczenie? Kobiety oburzone!

  Kolejne miasto zdecydowało się wygospodarować specjalne miejsca parkingowe dla kobiet. Na popularny w ostatnim czasie pomysł wpadły tym razem władze chińskiego Hangzhou. Inicjatywa nie spodobała się jednak... lokalnym feministkom...
 • Dodatkowe centymetry mają znaczenie? Kobiety oburzone!

  Dodatkowe centymetry mają znaczenie? Kobiety oburzone!

  Dwa lata temu burmistrz niemieckiego miasta Triberg - Gallus Strobel - zdecydował się ułatwić paniom parkowanie. Na należących do magistratu podziemnych parkingach - pojawiły się wówczas specjalne miejsca parkingowe przeznaczone wyłącznie dla kobiet.
 • Kary za popieranie przyznania prawa jazdy kobietom

  Władze Arabii Saudyjskiej ostrzegły przed manifestowaniem w internecie poparcia dla kobiet domagających się przyznania im prawa do prowadzenia samochodów. Za niezastosowanie się do apelu grożą poważne kary - informuje saudyjskie MSW.
 • Męskie stereotypy za kierownicą

  Męskie stereotypy za kierownicą

  Uwielbiamy je. Pozwalają nam zrozumieć świat i łatwiej ocenić sytuację, wszystko dobrze poukładać sobie w głowie. Mowa oczywiście o stereotypach. Tych jest mnóstwo w każdej dziedzinie. Korzystają z nich kobiety, a także - rzecz jasna - faceci. Tym razem wzięliśmy pod lupę stereotypy, które pokutują wśród mężczyzn zasiadających za kierownicą swoich samochodów.
 • Kobieta za kierownicą? Mowy nie ma

  Grupa aktywistek z Arabii Saudyjskiej nie rezygnuje z walki o prawo do prowadzenia samochodu i przygotowuje drugą odsłonę zeszłorocznej kampanii, podczas której Saudyjki mają siąść za kierownicami aut i domagać się zniesienia prawa, które im tego zakazuje.
 • Kobieta za kierownicą. A do tego dzieci...

  Kobieta za kierownicą. A do tego dzieci...

  Według stereotypów, dla wielu kobiet najważniejszy w samochodzie jest jego wygląd, jednak tak naprawdę duża część przedstawicielek płci pięknej ma na uwadze przede wszystkim takie cech auta, jak bezpieczeństwo czy funkcjonalność. Grupę tę stanowią głównie mamy, które dokonując zakupu, mają na względzie swoje pociechy.
 • Ćwiczyła przed egzaminem

  Policjanci z Gdyni zatrzymali nietrzeźwą kobietę za kierownicą audi a4.
 • Czopik o "babach na drodze"

  Czopik o "babach na drodze"

  Niczym lustracja wśród polityków, skład reprezentacji wśród piłkarskich kibiców czy unijne dopłaty wśród rolników temat "kobieta za kierownicą" wzbudza wiele kontrowersji wśród zmotoryzowanej, w szczególności męskiej, części naszego społeczeństwa.
 • Naomi, 911 Turbo i kobieta za kierownicą

  Naomi, 911 Turbo i kobieta za kierownicą

  Mija kolejny tydzień. Poniżej znajdziecie skrót najczęściej komentowanych informacji zamieszczonych w ubiegłym tygodniu w serwisie Motoryzacja.
 • Kobieta za kierownicą - to brzmi dumnie?

  Kobieta za kierownicą - to brzmi dumnie?

  Kobiety mają wszelkie podstawy, by być lepszymi kierowcami niż mężczyźni - tego dowodzą brytyjscy naukowcy. Czy to oznacza początek ery drogowej dominacji "bab za kierownicą"?

Filmy - Kobieta za kierownicą (20)