Kobieta na krańcu świata

Artykuły - Kobieta na krańcu świata (17)

 • Nie żyje bohaterka programu "Kobieta na krańcu świata"

  Nie żyje bohaterka programu "Kobieta na krańcu świata"

  Nie żyje jedna z bohaterek programu "Kobieta na krańcu świata". O śmierci kobiety, której historia wyjątkowo poruszyła widzów, poinformowała w mediach społecznościowych Martyna Wojciechowska.
 • Nowy sezon "Kobiety na krańcu świata" od 25 października

  Nowy sezon "Kobiety na krańcu świata" od 25 października

  25 października na antenie TVN-u zadebiutuje nowy sezon programu "Kobieta na krańcu świata", w którym Martyna Wojciechowska przedstawia niezwykłe historie kobiet na całej Ziemi.
 • Martyna Wojciechowska: Rozbijać szklane sufity

  Martyna Wojciechowska: Rozbijać szklane sufity

  ​"To byłby zupełnie inny program, gdyby prowadził go mężczyzna" - tak o "Kobiecie na krańcu świata" mówi Martyna Wojciechowska. Podróżniczka kiedyś za niesprawiedliwe uważała to, że jest kobietą - dziś jest z tego dumna!
 • Martyna Wojciechowska w "piekle dla kobiet"

  Martyna Wojciechowska w "piekle dla kobiet"

  Zarzuty zabójstwa, pozbawienie wolności nawet do 50 lat - takie właśnie konsekwencje grożą za usunięcie ciąży w Salwadorze. Panuje tu najsurowsze prawo antyaborcyjne na świecie. Już w najbliższą niedzielę, 25 listopada, o godz. 11:00 szokująca opowieść Martyny Wojciechowskiej o "piekle dla kobiet".
 • Martyna Wojciechowska: Czuję, że wpływam na życie kobiet w Polsce

  Martyna Wojciechowska: Czuję, że wpływam na życie kobiet w Polsce

  Martyna Wojciechowska przekonuje, że kraniec świata może mieć wiele znaczeń, dlatego podejmuje każde trudne wyzwanie i pokazuje historie, obok których nie można przejść obojętnie. Jej program ma już dziesięć lat, a to oznacza ponad osiemdziesiąt odcinków, siedemdziesiąt odwiedzonych krajów i pół tysiąca dni w drodze. W jubileuszowym sezonie programu "Kobieta na krańcu świata" prowadząca zaprosi widzów do najdalej na północ wysuniętej osady ludzkiej na Spitsbergenie, Salwadoru i Czadu.
 • "Kobieta na krańcu świata": Serce matki

  "Kobieta na krańcu świata": Serce matki

  Już ponad pięć tysięcy osób wyjechało z Europy, by walczyć po stronie tzw. Państwa Islamskiego. Dlaczego coraz więcej ludzi staje się częścią niebezpiecznego świata terrorystów? Bohaterkami najbliższego odcinka "Kobiety na krańcu świata" będą matki dżihadystów.
 • "Kobieta na krańcu świata": Podróż w czasie

  "Kobieta na krańcu świata": Podróż w czasie

  Mennonici to jedna z najbardziej zamkniętych społeczności na świecie. Świadomie odrzucają elektryczność i technologię. Żyją z dala od cywilizacji, skupiając się jedynie na religii, roli i hodowli zwierząt. Jak wygląda ich życie na co dzień? Już w najbliższą niedzielę o godz. 11:00 widzowie przeniosą się w czasie. Martyna Wojciechowska zabierze ich prosto do Boliwii, gdzie poznają jej nową bohaterkę - Anę!
 • "Kobieta na krańcu świata": Prawie jak kobieta

  "Kobieta na krańcu świata": Prawie jak kobieta

  Japonia to najszybciej starzejąca się populacja na świecie. Japończycy są bardzo zapracowani i mają mało czasu na życie prywatne. Czy dlatego decydują się na związki ze sztucznymi kobietami, które nie mają żadnych wymagań? Jak można "zaprojektować" sobie idealną wybrankę życia? Już w najbliższym odcinku "Kobiety na krańcu świata" szokująca opowieść o epidemii samotności w Kraju Kwitnącej Wiśni.
 • TVN Style ma nowego dyrektora

  TVN Style ma nowego dyrektora

  Zmiana w kierownictwie TVN Style - Małgorzata Łupina zastąpiła Yvette Żółtowską-Darską.
 • Martyna Wojciechowska "uwięziona"

  Martyna Wojciechowska "uwięziona"

  Martyna Wojciechowska, znana dziennikarka, podróżniczka i redaktor naczelna polskiej edycji magazynu National Geographic, rozpoczęła zdjęcia do trzeciej edycji programu "Kobieta na krańcu świata". W jego realizacji przeszkadza jednak natura.

Filmy - Kobieta na krańcu świata (2)