kobieta

Synonimy:
kobiet, kobiety
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kobieta (722)

 • Czym są zaskórniki i jak sobie poradzić z ich usunięciem?

  Czym są zaskórniki i jak sobie poradzić z ich usunięciem?

  Zaskórniki to powszechny problem skóry twarzy i pleców u młodzieży i dorosłych. Wągry stanowią efekt zalegania sebum u ujścia gruczołów łojowych. Można z nimi walczyć na wiele sposobów, np. stosując regularnie odpowiednio dobrane kosmetyki higieniczno – pielęgnacyjne.
 • Jak dobrać buty do sylwetki?

  Jak dobrać buty do sylwetki?

  Buty są jednym z ważniejszych elementów stylizacji wpływającym na sposób postrzegania całości outfitu. Okazuje się, że przy pomocy odpowiedniego obuwia jesteśmy w stanie wymodelować swoją sylwetkę.
 • ​Dlaczego kobiety żyją dłużej od mężczyzn?

  ​Dlaczego kobiety żyją dłużej od mężczyzn?

  Kobiety przewyższają mężczyzn pod każdym względem. Żyją dłużej, mają silniejszy układ odpornościowy, lepiej radzą sobie z nowotworami, postrzegają świat w szerszej palecie barw. Jakby tego było za mało, większość dawców nerek to kobiety, a większość biorców - mężczyźni. To dlatego, że kobiety są genetycznie bardziej złożone.
 • Samotne kobiety są bardziej narażone na otyłość

  Samotne kobiety są bardziej narażone na otyłość

  Naukowcy odkryli, że kobiety samotne, owdowiałe, rozwiedzione lub w separacji wykazywały większe ryzyko wystąpienia otyłości. To ryzyko jeszcze bardziej wzrastało, gdy ich udział w życiu społecznym był ograniczony.
 • Jak dobrać kolor stroju kąpielowego do karnacji?

  Jak dobrać kolor stroju kąpielowego do karnacji?

  Wybierając strój kąpielowy należy zwrócić uwagę nie tylko na odpowiedni rozmiar oraz fason, ale także na kolorystykę kostiumu. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak dobrać kolor stroju kąpielowego do karnacji, sprawdź nasze porady i wskazówki.
 • Pomysł na prezent - 5 praktycznych propozycji, które trafią w gust każdego!

  Pomysł na prezent - 5 praktycznych propozycji, które trafią w gust każdego!

  Czy istnieją prezenty uniwersalne, które podobają się KAŻDEMU? Oczywiście, że nie - właśnie dlatego mamy 5 różnych propozycji, spośród których na pewno wybierzesz podarunek idealny!
 • Siła różnorodności. To się opłaca

  Siła różnorodności. To się opłaca

  Od kilku lat rośnie zatrudnienie kobiet w sektorach gospodarki przez dekady uznawanych za typowo męskie. Najszybciej ten trend pojawił się w budownictwie, zwłaszcza w działach wymagających dokładności i skrupulatności, jak np. projektowanie. Coraz częściej na większą różnorodność zespołów pracowniczych stawiają także firmy produkcyjne. Sprzyja temu coraz większa automatyzacja pracy, która nie tylko zwiększa produktywność, ale i sprawia, że zadania do wykonania nie są tak uciążliwe i wymagające jak przed laty. Przy najcięższych czynnościach pracowników wspiera nowoczesna technologia.
 • Ekonomistki, prawniczki i humanistki szturmują branżę IT

  Ekonomistki, prawniczki i humanistki szturmują branżę IT

  Pracę oferują im nawet służby specjalne
 • Węgry: Orban zapowiada zachęty dla rodzących kobiet

  Węgry: Orban zapowiada zachęty dla rodzących kobiet

  Premier Viktor Orban zapowiedział w tym tygodniu siedem posunięć poszerzających i wprowadzających nowe świadczenia dla rodzin w celu zachęcenia Węgrów do rodzenia większej liczby dzieci oraz ułatwiających opiekę nad nimi. Premier zapowiedział dożywotnie zwolnienie z podatku dochodowego tych kobiet, które urodziły i wychowały co najmniej czworo dzieci.
 • PAIH: Miraculum wchodzi na rynek chiński

  PAIH: Miraculum wchodzi na rynek chiński

  Firma kosmetyczna Miraculum wchodzi do Chin - poinformowała Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Dodała, że to efekt obecności polskiej firmy na China International Import Expo, czyli największej wystawie towarów importowanych w Chinach.

Zdjęcia - Kobieta (3)

 • kobieta.interia.pl
  Akcesoria do makijażu, którymi lepiej się nie dzielić
 • kobieta.interia.pl
  Akcesoria do makijażu, którymi lepiej się nie dzielić
 • kobieta.interia.pl
  Akcesoria do makijażu, którymi lepiej się nie dzielić

Filmy - Kobieta (186)