kobiecy orgazm

Artykuły - Kobiecy orgazm (5)

 • Superorgazm pod lupą

  Superorgazm pod lupą

  Superorgazm to umiejętność odczuwania przyjemności nawet do stu (!) razy podczas jednego zbliżenia seksualnego. Dotyczy to jedynie niewielkiego odsetka kobiet, co nie znaczy, że nie da się go wypracować. W jaki sposób – tego między innymi dowiesz się z filmu dokumentalnego „Superorgazm - prawda czy mit” 20 marca o 22:00 na antenie Polsat Doku.
 • Które pozycje seksualne są najprzyjemniejsze dla kobiet?

  Które pozycje seksualne są najprzyjemniejsze dla kobiet?

  ​Jaka pozycja seksualna jest najlepsza dla kobiety? Oczywiście taka, w której dozna największej rozkoszy! Jeśli wciąż jesteście na etapie szukania swojej ulubionej, mamy dla was kilka podpowiedzi. Spróbujcie!
 • Czy można przeżyć orgazm podczas porodu?

  Czy można przeżyć orgazm podczas porodu?

  Biblijna, grzmiąca groźba: „w bólu będziesz rodziła dzieci” po dziś dzień straciła niewiele na aktualności. Mimo coraz powszechniej stosowanych różnych form znieczulenia i innych udogodnień oferowanych ciężarnym, cierpienie wydaje się być nieodłącznym elementem porodu. Są jednak kobiety gotowe przysiąc, że rodząc doświadczyły prawdziwej ekstazy.
 • Który orgazm jest ważniejszy - pochwowy czy łechtaczkowy?

  Który orgazm jest ważniejszy - pochwowy czy łechtaczkowy?

  Z badań prof. Zbigniewa Izdebskiego wynika, że niecałe 30 procent Polek lubi seks oralny. - W Polsce obserwujemy swoistą "pogoń" za orgazmem pochwowym jako tym jedynym właściwym, tymczasem nie ma znaczenia, jaki orgazm kobieta jest w stanie osiągnąć. - Najważniejsza jest jej satysfakcja - mówi Magdalena Tyrała, ekspert ds. seksuologicznych. 
 • Kobiety same są sobie winne, że nie mają orgazmu

  Kobiety same są sobie winne, że nie mają orgazmu

  Seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz wyjaśnił w studiu "Dzień Dobry TVN", jakie czynniki mogą wpływać na brak orgazmu u kobiet. Specjalista wymienił m.in. niechęć do oddania partnerowi całkowitej kontroli w łóżku i lęk przed wstydem. - W Polsce ok. 8 proc. populacji kobiecej nigdy nie miało orgazmu - zaznaczył Lew-Starowicz.

Filmy - Kobiecy orgazm (1)

 • "Wasz seks": Orgazm pochwowy czy łechtaczkowy?

  Z badań prof. Zbigniewa Izdebskiego wynika, że niecałe 30 procent Polek lubi seks oralny. - W Polsce obserwujemy swoistą "pogoń" za orgazmem pochwowym jako tym jedynym właściwym, tymczasem nie ma znaczenia, jaki orgazm kobieta jest w stanie osiągnąć. Najważniejsza jest jej satysfakcja - mówi Magdalena Tyrała, ekspert ds. seksuologicznych.