koalicja PO-PSL

Artykuły - Koalicja PO-PSL (46)

Filmy - Koalicja PO-PSL (9)

 • Kłopotek: Nadszedł czas pożegnania

  Ujawnione przez media wydatki naszego koalicjanta i innych to wtopa. Oni są tak chciwi, że nawet cygar za własne pieniądze nie są w stanie kupić! To strasznie bije w całą klasę polityczną. A teraz za to, co on i jego chłopcy narozrabiali, Tusk chce ukarać nas wszystkich - mówi o zapowiadanym przez premiera projekcie likwidacji finansowania partii z budżetu Eugeniusz Kłopotek w Kontrwywiadzie RMF FM. - Zakaz finansowania partii - to oznacza wojnę! To oznacza czas pożegnania. Jeśli mamy tak dalej funkcjonować, to po cholerę się męczyć. To zdanie większości PSL - dodaje.
 • Sawicki: Zakaz handlu w niedzielę to lepsza moralność, także wśród polityków

  Jestem za zakazem handlu w niedzielę. Polak powinien odpocząć przynajmniej jeden dzień w tygodniu. Taki dzień jest potrzebny, by pobyć z rodziną, a nie hasać za dobrami życia codziennego. Gdyby sklepy były zamknięte w niedzielę, byłby czas dla rodziny i może także w polityce moralność byłaby lepsza - mówi poseł PSL Marek Sawicki w Kontrwywiadzie RMF FM. Były minister rolnictwa wątpi jednak, by zgłoszony projekt miał szansę na realizację. - Rozpoczęła się nagonka przeciwko zakazowi handlu w niedzielę. Nie sądzę, żeby posłowie mieli odwagę kontynuować - mówi.
 • Kłopotek: Musi dojść do rekonstrukcji rządu

  Minister finansów Jacek Rostowski jest największym szkodnikiem w koalicji PO-PSL. Tusk powinien się od niego oderwać. Musi dojść do rekonstrukcji rządu. Jeśli Tusk nie oderwie się od Rostowskiego, Rostowski zatopi Tuska - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Eugeniusz Kłopotek.
 • Rząd kontra opozycja: Co mogą zrobić wspólnie?

  Zaraz po Euro zaproszenie do rozmów z opozycją i rozmowa. Co powinniśmy zrobić, jakie kolejne kroki przy tym co się dzieje musimy powiedzieć, bo ona ma największy wpływ na to co się dzieje w naszym kraju - mówi Krzysztof Kwiatkowski, gość Kontrwywiadu RMF FM.