Film - klub

Artykuły - Klub (29)

 • Koniec serialu, był zbyt odważny!

  Koniec serialu, był zbyt odważny!

  Nie będzie kolejnego sezonu serialu "Klub szalonych dziewic". Stacja TVN uznała, że opowieść o czterech wyzwolonych kobietach była "zbyt odważna" dla polskiej publiczności.
 • "KSD": Kim jest napalona kotka?

  "KSD": Kim jest napalona kotka?

  Bohaterki serialu "Klub szalonych dziewic" z każdym odcinkiem odkrywały przed widzami swoje kolejne sekrety, nowe emocje i szaleństwa. Początkowo wydawało się że najbardziej szalone są Magda, Karolina i Joanna. Czwarta z przyjaciółek, czyli Daria była dla nich prawdziwą ostoją - przykładną żoną i matką, której wypłakiwały się na ramieniu i do której biegły po życiowe porady. Czy pozory jednak mylą?
 • "Szalone dziewice" tracą widzów

  "Szalone dziewice" tracą widzów

  Wciąż spada oglądalność serialu telewizji TVN "Klub szalonych dziewic".
 • Trójwymiarowy "Klub Winx"

  Trójwymiarowy "Klub Winx"

  W październiku na ekrany kin trafi pierwszy trójwymiarowy włoski film animowany - będzie to opowieść o Winx, znanych na całym świecie wróżkach, które mają fanki wśród milionów dziewczynek w wieku szkolnym.
 • "KSD": Moja bohaterka eksploduje

  "KSD": Moja bohaterka eksploduje

  Dominikę Łakomską, znaną dotąd przede wszystkim z "Egzaminu z życia" od niedawna możemy oglądać w nowym serialu - "Klub szalonych dziewic", gdzie gra przykładną żonę i kochającą matkę dwójki dzieci. W jakim stopniu aktorka przypominana swoją bohaterkę?
 • Czym zaskoczą światowe gwiazdy kabaretu?

  Czym zaskoczą światowe gwiazdy kabaretu?

  Już w kwietniu w programie Kabaretowy Klub Dwójki pojawi się międzynarodowy gość - The Umbilical Brothers. Niezwykły duet z Australii na pewno podbije serca widzów TVP2.
 • O seksie i relacjach damsko-męskich

  O seksie i relacjach damsko-męskich

  Podczas zdjęć próbnych twórcy serialu "Klub szalonych dziewic" bacznie przyglądali się Monice Buchowiec. Dlatego jej bohaterka - Joanna ma z nią wiele wspólnego. Coś je jednak różni...
 • Takiego serialu jeszcze nie było

  Takiego serialu jeszcze nie było

  Przyjaźń, miłość, problemy z mężczyznami i kłopoty w pracy. Seks, odważny humor oraz... łzy wzruszenia. Tak życia młodych kobiet jeszcze w Polsce nie pokazywano. "Klub szalonych dziewic" już od 2 marca w telewizji TVN.
 • Przybylska: Co za dzieci, co za facet?

  Przybylska: Co za dzieci, co za facet?

  Anna Przybylska jest jedną z gwiazd nowej produkcji TVN "Klub szalonych dziewic". W serialu wciela się w rolę Karoliny - żywiołowej indywidualistki, która lubi dominować i zawsze mówi, co myśli. Nowa produkcja zadebiutuje na antenie stacji dopiero 2 marca, ale już teraz wzbudza spore emocje.
 • Serial jak nazwa drinka

  Serial jak nazwa drinka

  2 marca startuje nowy serial stacji TVN pod intrygującym tytułem "Klub szalonych dziewic". Tytuł produkcji pochodzi od nazwy drinka, który główne bohaterki (w tych rolach: Anna Dereszowska, Monika Buchowiec, Anna Przybylska i Dominika Łakomska) wymyśliły wiele lat temu i któremu pozostają wierne.