kłotnia

Artykuły - Kłotnia (4)

Filmy - Kłotnia (4)

 • Ptasia sprzeczka na ulicach Manhattanu

  Dwa małe ptaszki miały bardzo dużą sprzeczkę, którą postanowiły przenieść na ulice Manhattanu. Nie wiadomo jednak jak rozwiązał się ten konflikt, ponieważ groźnie wyglądającą bójkę w porę przerwał trzeci ptaszek i wszyscy rozlecieli się do domów. (STORYFUL/x-news)
 • Kto kogo przedrzeźnia? Pies maskotkę, czy maskotka psa?

  Ten pies histerycznie reaguje na naśladującą go maskotkę. Zwierzę nie wie, co zrobić, by uciszyć pluszaka. Czy wyjściem z sytuacji jest wzajemne przedrzeźnianie? (STORYFUL/x-news)
 • Kłotnia dwóch psów. Nie wiedzieli o jednym

  Nagranie jest dość zabawne patrząc na to co się działo. Dwa psy, dość głośno się kłóciły, a wszystko robiły przez bramę, która... była otwarta.
 • O co się kłócimy w domu? O temperaturę

  Temperatura jest jednym z częściej wymienianych powodów sprzeczek. Respondenci, którzy mają za sobą kłótnie o temperaturę w domu, uznali to za główny powód sporów. Sprzeczki o temperaturę były wymieniane nawet częściej niż spory związane z obowiązkami domowymi, pozostawianie włączonych świateł czy walkę o dostęp do komputera lub tabletu – pokazał Raport Honeywell Home Heating Habits. - Wysoka temperatura podgrzewa nasz organizm. W większych ilościach wydzielana jest adrenalina jak i większa jest aktywność układu nerwowego. Łatwiej jest o konflikt, większe pobudzenie, zniecierpliwienie dlatego, że jest nam zbyt ciepło – mówi dr Paweł Grzesiowski, pediatra z Centrum Medycyny Zapobiegawczej. Według ekspertów nieodpowiednia temperatura w pomieszczeniach może także prowadzić do infekcji nosa i gardła, podrażnień skóry i dróg oddechowych, jak również do obniżenia koncentracji. Temperatura panująca w domu powinna być dostosowana do stylu życia człowieka, a także do charakteru pomieszczenia np. sen w zbyt ciepłym otoczeniu może prowadzić do przerw lub zaburzeń snu, dlatego w sypialni najlepiej jest ustawić termostat na 17–19 stopni.