mobtech - kłopoty

Artykuły - Kłopoty (6)

 • Kłopoty niemieckiego operatora

  Kłopoty niemieckiego operatora

  Niemiecki minister spraw wewnętrznych Wolfgang Schaeuble wezwał na poniedziałek szefów koncernu Deutsche Telekom w związku z aferą szpiegowską w spółce - informuje dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung".
 • Android sprowadzi na Google kłopoty?

  Android sprowadzi na Google kłopoty?

  Stefano Mazzocchi, developer i członek zarządu Apache Labs, uważa, że Google może mieć kłopoty ze swoją platformą Android. Niewykluczone, że zostanie pozwany przez Sun Microsystems.
 • Kłopoty SMS-owego rekordzisty

  Kłopoty SMS-owego rekordzisty

  Kierowca Miejskiego Zakładu Komunikacji w Słupsku wysłał z służbowego telefonu SMS-y za 75 tys. zł - poinformowała Informacyjna Agencja Radiowa
 • Netia: znów kłopoty?

  Wydawało się, że w momencie gdy zgromadzenie wierzycieli Netii przyjęło w dniu 28 czerwca propozycje układowe - firma będzie mogła nieco się odbić. Tymczasem, jak informuje dzisiejszy "Puls Biznesu" nad Netią znów zbierają się ciemne chmury. Tym razem spowodował je amerykański fundusz Sisu.
 • Kłopoty Netii

  W oficjalnym komunikacie Netia Holdings SA poinformowała, że nie spłaciła części swojego zadłużenia. Jedna ze spółek zależnych holdingu nie zdołała zapłacić odsetek od obligacji z terminem wykupu w 2009 roku. Niezapłacone odsetki to 6,56 miliona dolarów i 7,75 miliona euro.
 • Kłopoty trzeciej generacji

  NTT DoCoMo uruchomił w środę próbnie usługi telefonii komórkowej trzeciej generacji. Już pierwszego dnia pojawiły się kłopoty - użytkownicy przez 18 godzin nie mogli korzystać z poczty elektronicznej.