klimatyzator

Artykuły - Klimatyzator (7)

 • Kieszonkowy klimatyzator Sony

  Kieszonkowy klimatyzator Sony

  Reon Pocket to niewielki, przenośny klimatyzator, który może też służyć jako grzejnik. Urządzenie można nosić m.in. pod koszulką.
 • Katar chce wystawiać klimatyzatory na świeżym powietrzu

  Katar chce wystawiać klimatyzatory na świeżym powietrzu

  Już wkrótce w Katarze mogą pojawić się klimatyzatory ustawione w wielu miejscach przestrzeni publicznej - także na świeżym powietrzu. Wszystko przez ekstremalne temperatury panujące w tym kraju, które z roku na rok będą wzrastać.
 • Mobilny klimatyzator Sony

  Mobilny klimatyzator Sony

  Sony Reon Pocket to niezwykły koncept mobilnego klimatyzatora. Wraz z ubraniem będzie go można ubrać na siebie i zabrać na spacer.
 • Nowe klimatyzatory Electrolux

  Nowe klimatyzatory Electrolux

  Upalne temperatury potrafią nam dać się we znaki. Na szczęście z pomocą przychodzi nowoczesna technologia, która pozwala nie tylko na ochłodzenie powietrza, ale także na poprawę jego jakości. Taką funkcję posiadają klimatyzatory Electrolux.
 • LG prezentuje nowe sprzęty AGD na CES 2018

  LG prezentuje nowe sprzęty AGD na CES 2018

  Na targach CES 2018, firma LG Electronics zaprezentuje najnowsze inteligentne urządzenia, które zapewniają czyste powietrze i przyjemną temperaturę w domu. W Las Vegas zadebiutuje oczyszczacz powietrza LG PuriCare z czujnikiem drobnego pyłu oraz wolnostojący klimatyzator inwerterowy DUALCOOL ThinQ z funkcją sterowania głosem oraz technologią DeepThinQ.
 • Zakup klimatyzatora obniży podatek

  Zakup klimatyzatora obniży podatek

  Zwalczając falę upałów, zmniejszymy nasze zobowiązanie podatkowe. Zakup klimatyzacji do biura czy auta, a także koszty jej montażu czy serwisu, zalicza się do kosztów firmy.
 • Pierwszy dzień lata to ostatni dzwonek na założenie klimatyzacji w mieszkaniu

  Pierwszy dzień lata to ostatni dzwonek na założenie klimatyzacji w mieszkaniu

  Chcesz cieszyć się przyjemnym chłodem w mieszkaniu, gdy za oknem panować będzie ponad 30-stopniowy upał? To już ostatni moment, aby zdążyć uzyskać pozwolenie na montaż klimatyzacji przed nastaniem upałów. Niestety jak wynika z szacunków Home Broker nie zgodzi się na to blisko 30 proc. spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Przyzwoitej jakości klimatyzator w dwupokojowym mieszkaniu to wydatek rzędu 6 tys. zł.

Filmy - Klimatyzator (1)