Gry - klimat

Artykuły - Klimat (45)

 • Alan Wake

  Alan Wake

  Alan Wake to historia pisarza cierpiącego na niemoc twórczą. Przyjeżdża on ze swoją żoną do malowniczego miasteczka, by znaleźć spokój i być może inspirację do nowej książki.
 • Metro 2033

  Metro 2033

  Metro 2033, to zdecydowanie jedna z najciekawszych w ostatnich latach propozycji dla miłośników nietypowych strzelanek. Niezwykle klimatyczna i pełna ciekawych pomysłów, pozostawiła jednak we mnie pewien niedosyt.
 • Assassin's Creed II

  Assassin's Creed II

  Asasynie, czekaliśmy na Ciebie. Miałeś wrócić szybszy, bardziej uniwersalny, otoczony jeszcze większą mgłą tajemnicy, a przede wszystkie jeszcze bardziej zabójczy. Miałeś wyzbyć się błędów przeszłości, nawrócić na ścieżkę, którą podążali Twoi przodkowie, prawdziwi Nizaryci. Miałeś przeciwstawić się odwiecznemu wrogowi w postaci Zakonu Templariuszy. W końcu doczekaliśmy się - dobrze, że jesteś już wśród nas i spełniasz swoje obietnice.
 • S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

  S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

  "Waprosy jest? Waprosow niet!" - zakończył radośnie rozmowę dowódca, kopnął nas w umundurowany zadek i wysłał z tajną, poufną oraz ważną misją w okolice czarnobylskiej elektrowni. My zaś, dzięki fiasku doskonale zaplanowanej, choć już mniej perfekcyjnie wykonanej operacji "Tor Wodny", mamy po raz trzeci już okazję do odwiedzenia niesamowitej Zony.
 • Tropico 3

  Tropico 3

  Gorący klimat, rumba, plaża o piasku tak białym, że przypomina śnieg, postrzępione pióropusze palm i nieprzyzwoicie błękitne niebo. Najczęściej taki właśnie obraz Karaibów mamy zakodowany w głowach. Widoczki te wzbogacone są czasem o sylwetki starych żaglowców i utwór The Pirates & Mike Brady - Victory, znany z czołówki magazynu Morze.
 • Colin McRae: DiRT 2 - playtest

  Colin McRae: DiRT 2 - playtest

  Po uruchomieniu Colin McRae: DiRT 2 byłem przekonany, że pomyliłem płytki z grami. Otóż oprawa tej pozycji bardzo przypomina klimat, który proponowały ostatnie części Need for Speed. Naturalnie inne jest miejsce akcji, gdyż produkcja Codemasters stawia na bezdroża, jednak otoczka DiRT 2 jest lekka i przyjemna, a wypełniają ją podobne motywy i ozdoby.
 • Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira

  Neverwinter Nights 2: Gniew Zehira

  Mimo iż Storm of Zehir miał swą premierę w ostatnich miesiącach roku 2008, na wydanie polskiej wersji językowej nadwiślańscy fani Zapomnianych Krain i serii Neverwinter Nights musieli czekać aż do tej wiosny. Skoro już jednak mogą się nią cieszyć, pora przyjrzeć się temu nowemu dodatkowi do Neverwinter Nights 2.
 • Fallout 3

  Fallout 3

  Minęło dokładnie 10 lat. Studio Black Isle odpowiedzialne za dwa pierwsze Fallouty przestało istnieć, po projekcie Van Buren pozostała garść dokumentacji i grywalne technologiczne demo. Przez długie lata wydawało się, że już nigdy nie będziemy trzymać w rękach pudełka z napisem Fallout 3...
 • Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

  Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

  Wiedźmin: Edycja Rozszerzona miał u nas swą premierę kilka dni temu. Zapowiadano liczne zmiany, usprawnienia i ulepszenia, nowe scenariusze, a także dużą ilość dodatkowych materiałów - między innymi edytor przygód i więcej muzyki.
 • Obscure II: The Aftermath

  Obscure II: The Aftermath

  Fani survival-horrorów nie są zbyt rozpieszczani przez producentów gier. Trudno rozstrzygnąć, czy wynika to z niewielkiej popularności tego gatunku, czy z tego, że trafia on w dość wąską niszę...