Kliczko

Synonimy:
Vladimir Klitschko, Władymir Kliczko
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Kliczko (662)

 • Boks. Były promotor Kliczki: On wciąż mógłby wrócić i zostać mistrzem

  Boks. Były promotor Kliczki: On wciąż mógłby wrócić i zostać mistrzem

  Tom Loeffler - były promotor ukraińskich braci, jest przekonany, że 44-letni Władymir Kliczko (64-5, 53 KO) wciąż mógłby wrócić i rywalizować z najlepszymi w wadze ciężkiej, z mistrzami świata włącznie.
 • Boks. Sauerland: Władymir Kliczko jest miększy niż Filip Hrgović

  Boks. Sauerland: Władymir Kliczko jest miększy niż Filip Hrgović

  Filip Hrgović (10-0, 8 KO) to jeden z najciekawszych prospektów wagi ciężkiej w ostatnich latach. Jego promotor, Nisse Sauerland twierdzi, że Chorwat to urodzony wojownik i że ma pod tym względem przewagę nad samym Władimirem Kliczką, który swego czasu namaścił Hrgovicia na przyszłego mistrza świata.
 • Boks. Kliczko w rocznicę: Było mi żal Joshuy, pozwoliłem mu wygrać

  Boks. Kliczko w rocznicę: Było mi żal Joshuy, pozwoliłem mu wygrać

  W środę była trzecia rocznica walki Anthony Joshua vs Władymir Kliczko, która od razu została otoczona kultem i w pełni na to zasłużyła. Mimo porażki dawny król z radością wspomina ten wieczór i chwali Joshuę (obecnego mistrza IBF, WBA i WBO), który stał się w pewnym sensie następcą Ukraińca.
 • Boks. Joshua: Kliczko był bestią i bił najmocniej

  Boks. Joshua: Kliczko był bestią i bił najmocniej

  Anthony Joshua (23-1, 21 KO) mierzył się już z wielkimi wagi ciężkiej. Przegrał raz, przed czasem z Andym Ruizem jr., ale pytany o najmocniej bijącego rywala, wskazuje na kogoś innego.
 • Boks. Kliczko kibicuje Fury'emu. Wróci na ring?

  Boks. Kliczko kibicuje Fury'emu. Wróci na ring?

  Emerytowany od blisko trzech lat Władymir Kliczko (64-5, 53 KO) wciąż podsyca nadzieję kibiców na możliwy powrót na ring. Póki co z wielkim zainteresowaniem przyjrzy się rewanżowi Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO) z Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO).
 • Boks. Banks: Kliczko posłał Wildera na deski, ale nie znokautował go

  Boks. Banks: Kliczko posłał Wildera na deski, ale nie znokautował go

  Były trener Władimira Kliczki, obecnie pracujący z Giennadijem Gołowkinem Johnathon Banks wypowiedział się na temat powracających ostatnio relacji ze sparingów Ukraińca z obecnym mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO). Obowiązkowy pretendent WBC, Dillian Whyte (27-1, 18 KO) stwierdził ostatnio, że na obozie w Austrii w 2012 roku (przed walką z Mariuszem Wachem) Kliczko ciężko znokautował Wildera.
 • Mariusz Wach: Kocham się bić, ale nie potrafię boksować. Urodziłem się przeciętnym sportowcem

  Mariusz Wach: Kocham się bić, ale nie potrafię boksować. Urodziłem się przeciętnym sportowcem

  - Nie mam do boksu smykałki. Brakuje mi takich atrybutów, jak szybkość, dynamika i siła. Ja nad każdym z tych elementów muszę ciężko pracować i wylewać hektolitry potu, a i tak mi ich brakuje. Oprócz wzrostu, który w wadze ciężkiej wcale nie jest jakimś moim superatutem, bo tu każdy ma około dwóch metrów, nie mam nic specjalnego. Mimo tych wszystkich braków, staram się walczyć z wszystkimi najlepszymi na świecie - wyznał w rozmowie z Interią pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wach. Polak niedawno podpisał kontrakt na walkę z mocno bijącym Dillianem Whytem, z którym zmierzy się 7 grudnia na historycznej gali w Arabii Saudyjskiej. W Ad-Dirijja dojdzie do pasjonująco zapowiadającego się rewanżu o pasy mistrza świata pomiędzy Andym Ruizem jr i Anthonym Joshuą.
 • Boks. Kliczko: Jeśli wrócę, to dla pobicia rekordu Foremana

  Boks. Kliczko: Jeśli wrócę, to dla pobicia rekordu Foremana

  - Wciąż mogę jeszcze walczyć na dobrym poziomie. Czy wrócę? Nie wiem, ale pozostaję na to otwarty - mówi Władymir Kliczko (64-5, 53 KO), który nie daje o sobie zapomnieć, pomimo iż ostatni pojedynek stoczył dwa i pół roku temu.
 • Boks. Zawodowcy na igrzyskach? Lewis i Kliczko mają różne zdania

  Boks. Zawodowcy na igrzyskach? Lewis i Kliczko mają różne zdania

  Prezydent federacji WBC grozi zawodnikom, że jeśli wystąpią w turnieju olimpijskim, zostaną zawieszeni na dwa lata. Dyskusję nad startem zawodowców podczas igrzysk podjęli również dwaj byli mistrzowie świata wagi ciężkiej: Lennox Lewis oraz Władymir Kliczko. I wcale nie mówią jednym głosem.
 • Kliczko wspiera Joshuę przed rewanżem z Ruizem jr

  Kliczko wspiera Joshuę przed rewanżem z Ruizem jr

  Były lider wagi ciężkiej, wieloletni mistrz świata Władymir Kliczko (64-5, 53 KO) wspiera swojego ostatniego pogromcę, Anthony'ego Joshuę (22-1, 21 KO) przed jego drugą walką z Andym Ruizem jr (33-1, 22 KO).

Filmy - Kliczko (6)