Klemens Murańka

Synonimy:
Murańka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Klemens Murańka (307)

Filmy - Klemens Murańka (8)

 • Skoki narciarskie. Klemens Murańka zaprasza do współpracy Tadeusza Rydzyka. Wideo

  Klemens Murańka szuka sponsora. Mógłby nim zostać Tadeusz Rydzyk i jego Radio Maryja. Polski skoczek wyszedł do księdza z propozycją współpracy.
 • Klemens Murańka dla Interii: Nie nudzi się mi, jest trochę pracy. Wideo

  Jak na razie wykonuję wszystkie prace związane z domem, teraz po zimie jest wokół niego sporo do sprzątania, poza tym prowadzę z żoną wynajem pokojów w Zakopanem więc staramy się nanosić tam jakieś poprawki chociażby w wystroju. Rehabilituję także moją prawą dłoń, w pełni jeszcze się nie zagoiło, chociaż bez gipsu jestem już od trzech tygodni. Muszę cały czas ją zginąć i prostować, żeby była non stop w ruchu - mówi rozmowie z Interią Klemens Murańka.
 • Klemens Murańka dla Interii: Ostatnia zima była na plus. Wideo

  Moje podsumowanie ostatniego sezonu? W skali od jednego do dziesięciu byłoby to sześć i pół. Lato w takiej samej skali to byłoby dziesięć, bo było bardzo fajne, potem jednak w ziemie nie utrzymałem formy. Całościowo w porównaniu jeszcze do poprzedniej zimy było na plus, wygrałem dwa razy w Sapporo w Pucharze Kontynentalnym, w Bisofschofen byłem w pierwszej szóstce, zdobyłem pierwsze punkty w Pucharze Świata po dłuższym czasie, nie był to może szczyt moich możliwości, ale plusy można znaleźć - mówi w rozmowie z Interią Klemens Murańka.
 • Klemens Murańka dla Interii: Nie prześwietlę Adama Małysza. Wideo

  W najbliższych dniach dyrektor sportowy Polskiego Związku Narciarskiego ogłosi podział kadr na A i B w nowym sezonie. Po cichu na występy w tej pierwszej liczy Klemens Murańka. Nie jestem w stanie prześwietlić tych planów, jakieś promyki nadziei są, że uda się załapać do kadry A, natomiast jeśli będzie to kadra B, to nic się nie stanie, jest w niej też całkiem dobrze - mówi Interii skoczek TS Wisły Zakopane.