klawiatura

Artykuły - Klawiatura (75)

 • Klawiatura nie działa - jak ją odblokować?

  Klawiatura nie działa - jak ją odblokować?

  W pewnym momencie możemy odkryć, że nasza klawiatura w ogóle nie działa lub przy jej użytkowaniu zamiast normalnych liter pojawiają się dziwne znaki. Może się to zdarzyć choćby w sytuacji, kiedy udostępnimy na jakiś czas sprzęt do zabawy dzieciom. Możemy wtedy zapytać: jak odblokować klawiaturę w laptopie i nie tylko?
 • Klawiatura i mysz marki Dragon Breath trafiły do sprzedaży

  Klawiatura i mysz marki Dragon Breath trafiły do sprzedaży

  Od poniedziałku 7 grudnia w sklepach sieci Biedronka pojawi się klawiatura i mysz z nowej marki polskiej firmy MPtech - nazwa nowej linii to Dragon Breath.
 • Nowe akcesoria gamingowe MSI

  Nowe akcesoria gamingowe MSI

  MSI prezentuje nowe akcesoria gamingowe dla graczy. Główną nowością są nauszne słuchawki IMMERSE GH61.
 • Klawiatura to nie tylko QWERTY

  Klawiatura to nie tylko QWERTY

  Nazwany od pierwszych sześciu liter w szeregu, układ klawiszy QWERTY jest obecnie najczęściej stosowanym rozwiązaniem na świecie. Choć znajdziemy go w większości urządzeń dostępnych na rynku, mało kto wie, że nie jest on układem gwarantującym najszybsze tempo pisania.
 • Apple Magic Keyboard lepsza niż mechaniczne klawiatury?

  Apple Magic Keyboard lepsza niż mechaniczne klawiatury?

  Klawiatury mechaniczne wyróżniają się oryginalnie zaprojektowanymi przełącznikami, które choć zapewniają wyjątkowe odczucia i precyzję, mogą irytować inne osoby swoim wyraźnym dźwiękiem. Jak się okazuje, Apple może pracować nad rozwiązaniem tego problemu.
 • Wodoodporna klawiatura KC-600 marki HAMA

  Wodoodporna klawiatura KC-600 marki HAMA

  Chyba każdemu zdarza się pić różne napoje i jeść nad klawiaturą. Często kończy się to rozlaniem na nią kawy, herbaty czy soku albo zabrudzenie okruszkami i innymi resztkami posiłku. Na szczęście jest najnowszy model KC-600 firmy Hama.
 • Razer zaprezentował akcesoria do użytku biurowego

  Razer zaprezentował akcesoria do użytku biurowego

  Słynna gamingowa marka znana ze swych wyróżniających się i święcących urządzeń dla graczy, przygotowała tym razem coś skromniejszego. Productivity Suite to akcesoria stworzone dla efektywnej pracy w biurze.
 • Nowa klawiatura mechaniczna dla graczy

  Nowa klawiatura mechaniczna dla graczy

  MSI wprowadza do sprzedaży klawiaturę gamingową Vigor GK50 Elite. Jest ona kierowana do wymagających graczy oraz osób często piszących na komputerze.
 • Nowe gamingowe klawiatury Roccat Vulcan

  Nowe gamingowe klawiatury Roccat Vulcan

  Do oferty marki Roccat dołączyły trzy klawiatury: Vulcan 120/121/122 AIMO, które potrafią sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy.
 • Logitech G915 TKL - test

  Logitech G915 TKL - test

  Sprawdzamy nową, odchudzoną wersję cenionej klawiatury dla graczy. Czy Logitech G915 TKL pozbawiona klawiszy numerycznych jest równie udana, co jej standardowa wersja?

Filmy - Klawiatura (1)

 • Jak czyścić klawiaturę komputera?

  Klawiatura komputera to jeden z najszybciej brudzących się przedmiotów codziennego użytku. Okruszki, włosy, kurz, drobinki pyłów - wszystko można tu znaleźć, nie wspominając o mikroorganizmach, które przenosimy palcami. Jak szybko i skutecznie wyczyścić komputerową klawiaturę? Warto od czasu do czasu porządnie ją wyczyścić - badania naukowców nie pozostawiają złudzeń: klawiatura może być bardziej brudna niż... toaleta!