Klaudia Marchewka

Artykuły - Klaudia Marchewka (3)

 • "Big Brother": Serio? Łukasz znowu w domu Wielkiego Brata!

  "Big Brother": Serio? Łukasz znowu w domu Wielkiego Brata!

  Łukasz Darłak po raz trzeci wszedł do domu Wielkiego Brata. Ale nie był sam. W piątek wieczorem na finalistów "Big Brothera" czekała spora niespodzianka. W domu ponownie pojawili się uczestnicy, którzy już odpadli z programu. Byli m. in. dawno nie widziani Daniel i Marlena, mieszkańców odwiedzili także Justyna i jej chłopak Paweł, którzy program opuścili w atmosferze skandalu.
 • "Big Brother": Pożegnanie, nominacje i dwójka nowych uczestników

  "Big Brother": Pożegnanie, nominacje i dwójka nowych uczestników

  W niedzielnym wydaniu "Big Brothera" poznaliśmy wyniki kolejnych eliminacji w Domu Wielkiego Brata. W tym tygodniu nominowani do opuszczenia programu byli Klaudia Marchewka oraz Radosław Palacz. W niedzielę to dla Klaudii przygoda z "Big Brotherem" dobiegła końca. Zaczęła się za to dla dwóch innych osób - Angeliki Głaczkowskiej i Jakuba Pyśka, którzy podczas niedzielnego odcinka na żywo weszli do Domu Wielkiego Brata.
 • "Big Brother": Klaudia szczerze. "Czuję się bardziej chłopcem"

  "Big Brother": Klaudia szczerze. "Czuję się bardziej chłopcem"

  W Domu Wielkiego Brata od poniedziałku trwa tydzień szkolny. Uczestnicy programu otrzymali mundurki i biorą udział w lekcjach. Jednak Klaudia Marchewka odmówiła założenia spódnicy. Z tego powodu cała grupa została ukarana. Klaudia w pokoju zwierzeń starała się wyjaśnić, dlaczego tak zawzięcie broniła się przed założeniem zgodnego z zasadami zabawy stroju.