Klaudia Kulawik

Artykuły - Klaudia Kulawik (20)

Filmy - Klaudia Kulawik (3)

  • Jak potoczyło się życie Klaudii Kulawik?

    Cała Polska poznała Klaudię Kulawik kilka lat temu w programie "Mam Talent!", gdzie wokalistka doszła do finału i zajęła drugie miejsce. Teraz mieszka i studiuje w Londynie. - Mam szczęście znajdować się w takim pięknym miejscu z niesamowitymi ludźmi - powiedziała w "Dzień Dobry TVN". Czy nadal śpiewa? Z kim dzieli pokój w akademiku? W studiu programu gośćmi byli: finalista 4. edycji programu Olaf Bressa, półfinalistka 2. edycji programu Agata Wietrzycka, zwycięzca 7. edycji programu Adrian Makar oraz finalista 5. edycji programu Kacper Raputa. Jak potoczyło się ich życie po "Mam talent!"?
  • Klaudia Kulawik śpiewa w filmie

    Klaudia Kulawik opowiedziała nam o piosence "With A Friend You Know", którą nagrała na potrzeby filmu „Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa”. Młoda wokalistka, która stała się sławna dzięki udziałowi w programie "Mam talent!", zdradziła nam również, że postanowiła zaczekać ze swoim debiutem płytowym. - Chcę być pewna tego, co robię.
  • Klaudia Kulawik: Cały czas się uczę

    Co działo się z Klaudią Kulawik po zakończeniu pierwszej edycji "Mam talent!", w której zajęła drugie miejsce? Posłuchajcie!