Klaudia Halejcio

Artykuły - Klaudia Halejcio (67)

 • Klaudia Halejcio pokazała, jak mieszka. Te wnętrza robią wrażenie!

  Klaudia Halejcio pokazała, jak mieszka. Te wnętrza robią wrażenie!

  Chyba wielu z nas interesuje to, jak mieszkają polskie gwiazdy. Swoimi "czterema" ścianami bez wątpienia może pochwalić się Klaudia Halejcio. Aktorka, znana z filmów "Serce nie sługa", "Historia Roja" czy "Wkręceni2" oraz udziału w takich telewizyjnych show, jak "Taniec z Gwiazdami" czy "Dance, Dance, Dance" pokazała tam swoje ulubione miejsce w domu. Ten pokój naprawdę robi wrażenie!
 • Klaudia Halejcio niczym Beyonce. Przesadziła?

  Klaudia Halejcio niczym Beyonce. Przesadziła?

  Klaudia Halejcio nie wstydzi się podkreślać, że pracuje przede wszystkim jako influencerka. Jej instagramowy profil obserwuje w tym momencie 268 tys. użytkowników.
 • Klaudia Halejcio: O (k)rok od trzydziestki

  Klaudia Halejcio: O (k)rok od trzydziestki

  Figury i urody mogłaby pozazdrościć jej niejedna modelka. Klaudia Halejcio postawiła jednak na aktorstwo. Ze względu na ten zawód szczególnie o siebie dba: ćwiczy, zdrowo je i używa kosmetyków, które sama robi. W piątek, 13 września gwiazda świętuje 29. urodziny.
 • Klaudia Halejcio pokazała mieszkanie

  Klaudia Halejcio pokazała mieszkanie

  Klaudia Halejcio sama nazywa się influencerką. Jej instagramowy profil wypełniają kolorowe zdjęcia z podróży, reklamy kosmetyków i pięknych sukienek.
 • Klaudia Halejcio o programie „Dance, Dance, Dance”

  Klaudia Halejcio o programie „Dance, Dance, Dance”

  "Nasze ciała nie były przygotowane na tak intensywny trening. Już po pierwszym tygodniu wylądowałam u fizjoterapeuty" - mówi aktorka o przygotowaniach do nowego programu TVP
 • Klaudia Halejcio pokazała mieszkanie

  Klaudia Halejcio pokazała mieszkanie

  Klaudia Halejcio karierę rozpoczynała jako aktorka nieprofesjonalna. Debiutowała w serialu „Złotopolscy”, gdy była jeszcze dziewczynką.
 • Klaudia Halejcio pokazała się bez makijażu

  Klaudia Halejcio pokazała się bez makijażu

  Klaudia Halejcio sama określa się mianem „influencerki”, a więc osoby reklamującej za pomocą mediów społecznościowych określone produkty i usługi.
 • Klaudia Halejcio cała w lateksie

  Klaudia Halejcio cała w lateksie

  Coraz więcej polskich aktorów i celebrytów nie wyobraża sobie życia bez Instagrama. Ich profile obserwują często tysiące, a nawet miliony fanów.
 • Klaudia Halejcio rozbiera się na mrozie

  Klaudia Halejcio rozbiera się na mrozie

  Klaudia Halejcio przygodę z aktorstwem zaczęła zaledwie w wieku czterech lat. Jako dziecko grała w Teatrze Rozmaitości oraz popularnych serialach: „Złotopolskich” czy „Na Wspólnej”.
 • Klaudia Halejcio w prześwitach

  Klaudia Halejcio w prześwitach

  Jubileuszowa (już dwudziesta!) gala Telekamer nie doczekała się transmisji telewizyjnej czy internetowej. Mimo wszystko gwiazdy dołożyły wszelkich starań, by tego wieczoru wyglądać wyjątkowo.

Zdjęcia - Klaudia Halejcio (2)

 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki

Filmy - Klaudia Halejcio (19)

 • Klaudia Halejcio o lataniu samolotem

  Czy Klaudia Halejcio boi się latania? - Uwielbiam latać. Kojarzy mi się to dobrze, z podróżami i czymś, na co zawsze czekam. Zawsze jest tak, że jak mam wolny czas, to gdzieś wyjeżdżam. Jeśli mam go mniej, to wyjeżdżam na mały weekend - powiedziała Klaudia.
 • Klaudia Halejcio wspomina swoją maturę

  Jak Klaudia Halejcio wspomina swoją maturę? - Był ogromny stres, nie mogłam się doczekać aż to wszystko się skończy - powiedziała aktorka. - Miałam wtedy bardzo dużo pracy, na powtórzenie wszystkiego nie starczyło czasu - dodała. Czy rodzice przymuszali ją do nauki?
 • Klaudia Halejcio: Za 10 lat...

  Klaudia Halejcio za 10 lat widzi się jako świadomą swej wartości kobietę, żonę, a także matkę. Obecnie gwiazda skupia się jednak na pracy.
 • Klaudia Halejcio: Preferuję domówki

  Klaudia Halejcio uwielbia halloweenowe imprezy. Odbywają się one w jej mieszkaniu lub w domu któregoś z jej przyjaciół, a uczestnicy muszą samodzielnie przygotować dla siebie kostium.