Klaudia Halejcio

Artykuły - Klaudia Halejcio (118)

 • Klaudia Halejcio rozbiera się na mrozie

  Klaudia Halejcio rozbiera się na mrozie

  Klaudia Halejcio przygodę z aktorstwem zaczęła zaledwie w wieku czterech lat. Jako dziecko grała w Teatrze Rozmaitości oraz popularnych serialach: „Złotopolskich” czy „Na Wspólnej”.
 • Klaudia Halejcio w prześwitach

  Klaudia Halejcio w prześwitach

  Jubileuszowa (już dwudziesta!) gala Telekamer nie doczekała się transmisji telewizyjnej czy internetowej. Mimo wszystko gwiazdy dołożyły wszelkich starań, by tego wieczoru wyglądać wyjątkowo.
 • Klaudia Halejcio zaszalała z dodatkami

  Klaudia Halejcio zaszalała z dodatkami

  Duże marki obuwnicze już jakiś czas temu zorientowały się, że warto zawierać przyjaźnie z gwiazdami i celebrytami. Ich styl naśladują bowiem kobiety na całym świecie, które chcą wyglądać dokładnie tak, jak ich idolki.
 • Klaudia Halejcio w odważnej stylizacji

  Klaudia Halejcio w odważnej stylizacji

  W ubiegły weekend w Teatrze Komedia odbyła się premiera spektaklu „Seks, miłość i podatki” w reż. Tomasza Dutkiewicza.
 • Klaudia Halejcio: Za 10 lat...

  Klaudia Halejcio: Za 10 lat...

  Klaudia Halejcio za 10 lat widzi się jako świadomą swej wartości kobietę, żonę, a także matkę. Obecnie gwiazda skupia się na pracy. Podkreśla, że choć praca w teatrze wiąże się z dużym stresem - szczególnie w przypadku spektakli premierowych, gdzie próby bywają wyczerpujące - to zmęczenie motywuje ją do dalszej pracy.
 • Klaudia Halejcio wyeksponowała dekolt

  Klaudia Halejcio wyeksponowała dekolt

  Klaudia Halejcio powoli wyrasta na, kolejną w polskim show-biznesie, fashionistkę. Młoda aktorka przywiązuje olbrzymią wagę do najnowszych trendów i perfekcyjnego wyglądu. Może pochwalić się również nienaganną sylwetką.
 • Klaudia Halejcio: Preferuję domówki

  Klaudia Halejcio: Preferuję domówki

  Klaudia Halejcio uwielbia halloweenowe imprezy. Odbywają się one w jej mieszkaniu lub w domu któregoś z jej przyjaciół, a uczestnicy muszą samodzielnie przygotować dla siebie kostium. Gwiazda twierdzi, że woli domówki od imprez w klubie, te drugie nie mają bowiem takiego uroku.
 • Klaudia Halejcio na ELLE Style Awards

  Klaudia Halejcio na ELLE Style Awards

  ELLE Style Awards to jedna z tych imprez, na których po prostu wypada się pokazać. Na tegorocznej gali, która odbyła się w Forcie Sokolnickiego, zjawił się tłum polskich gwiazd ze świata mody, filmu i telewizji.
 • Klaudia Halejcio w futrzanym wdzianku

  Klaudia Halejcio w futrzanym wdzianku

  Klaudia Halejcio swoją przygodę z polskim show-biznesem rozpoczęła już jako dziecko. Dziś ma 27 lat i właśnie przechodzi widoczną metamorfozę.
 • Klaudia Halejcio: Wielkanoc w hotelu

  Klaudia Halejcio: Wielkanoc w hotelu

  Klaudia Halejcio przygotowuje się do przedpremierowych pokazów nowego spektaklu. Od kilku miesięcy intensywnie pracuje, dlatego podczas świąt wielkanocnych zamierza odpocząć. Zrezygnowała z tradycyjnych polskich świąt na rzecz rodzinnego wyjazdu w polskie góry.

Zdjęcia - Klaudia Halejcio (5)

 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki

Filmy - Klaudia Halejcio (18)

 • Klaudia Halejcio wspomina swoją maturę

  Jak Klaudia Halejcio wspomina swoją maturę? - Był ogromny stres, nie mogłam się doczekać aż to wszystko się skończy - powiedziała aktorka. - Miałam wtedy bardzo dużo pracy, na powtórzenie wszystkiego nie starczyło czasu - dodała. Czy rodzice przymuszali ją do nauki?
 • Klaudia Halejcio: Za 10 lat...

  Klaudia Halejcio za 10 lat widzi się jako świadomą swej wartości kobietę, żonę, a także matkę. Obecnie gwiazda skupia się jednak na pracy.
 • Klaudia Halejcio: Preferuję domówki

  Klaudia Halejcio uwielbia halloweenowe imprezy. Odbywają się one w jej mieszkaniu lub w domu któregoś z jej przyjaciół, a uczestnicy muszą samodzielnie przygotować dla siebie kostium.
 • Klaudia Halejcio tańczy na rurze

  Taniec, zwłaszcza na rurze, to ulubiona dyscyplina sportu Klaudii Halejcio. Gwiazda stara się także regularnie biegać i uczestniczyć w zajęciach fitness, mimo że nie przepada za tego rodzaju aktywnością fizyczną.