Klaudia

Artykuły - Klaudia (108)

 • Poznajecie ją? Jako 11-latka...

  Poznajecie ją? Jako 11-latka...

  - Ludzie już mnie nie rozpoznają. Minęło tyle lat... Myślę, że to dla mnie lepiej - mówi INTERIA.PL Klaudia Kulawik, która w 2008 roku, mając zaledwie 11 lat, zajęła 2. miejsce w telewizyjnym konkursie "Mam talent".
 • WTA Linz: Debel Jans-Rosolska w półfinale

  Klaudia Jans i Alicja Rosolska awansowały do półfinału halowego turnieju WTA Tour na twardych kortach w Linzu (z pulą nagród 220 tys. dol.). Polskie tenisistki pokonały w czwartek Gruzinkę Margalitę Szachnaszwili i Austriaczkę Melanie Klaffner 6:0, 6:4.
 • WTA Pekin: Porażka debla Jans-Rosolska

  Polskie tenisistki Klaudia Jans i Alicja Rosolska przegrały z Hiszpankami rozstawionymi z numerem piątym - Nurią Llagosterą-Vives i Marią-Jose Martinez-Sanchez 2:6, 4:6 w 1/8 finału turnieju WTA w Pekinie na twardych kortach (pula nagród 4,5 mln dol.).
 • Turniej WTA w Seulu - debel Jans-Peers odpadł w półfinale

  Klaudia Jans i Australijka Sally Peers odpadły w półfinale turnieju tenisistek rangi WTA Tour na twardych kortach w Seulu (z pulą nagród 220 tys. dol.). Debel ten przegrał w sobotę ze Słowenką Poloną Hercog i Niemką Julią Georges 3:6, 1:6.
 • Jans i Peers lepsze od debla numer dwa

  Klaudia Jans i Australijka Sally Peers wyeliminowały hiszpańskie tenisistki rozstawione z numerem drugim Nurię Llagosterę-Vives i Marię-Jose Martinez-Sanchez 6:3, 6:1 w pierwszej rundzie turnieju WTA na twardych kortach w Seulu (z pulą nagród 220 tys. dol.).
 • US Open: Wygrana Jans w pierwszej rundzie debla

  Klaudia Jans i Rumunka Edina Gallovits pokonały w czwartek Natalie Grandin z RPA i Amerykankę Abigail Spears 5:7, 6:3, 6:1w pierwszej rundzie gry podwójnej w wielkoszlemowym turnieju tenisowym US Open (z pulą nagród 22,668 mln dol.) na twardych kortach w Nowym Jorku.
 • US Open: Siostry Radwańskie zagrają o 3. rundę

  US Open: Siostry Radwańskie zagrają o 3. rundę

  Krakowskie siostry Agnieszka i Urszula Radwańskie wystąpią w czwartek w meczach drugiej rundy wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open (z pulą nagród 22,668 mln dol.) na twardych kortach w Nowym Jorku. Za to start w deblu rozpocznie Klaudia Jans.
 • Debel Jans-Duszewina odpadł w 1. rundzie w Portoroż

  Klaudia Jans i Rosjanka Wiera Duszewina odpadły w pierwszej rundzie turnieju WTA na kortach ziemnych w słoweńskim Portoroż (pula nagród 220 tys. dol.).
 • WTA Praga: Finał nie dla Jans i Rosolskiej

  Rozstawione z numerem czwartym Klaudia Jans i Alicja Rosolska przegrały w półfinale turnieju WTA Tour na kortach ziemnych w Pradze (z pulą nagród 220 tys. dol.). W piątek uległy szwajcarsko-włoskiej parze Timei Bacsinszky i Tathianie Garbin 6:4, 7:6 (6-4).
 • WTA Praga: Wygrana Jans i Rosolskiej

  Rozstawione z numerem czwartym Klaudia Jans i Alicja Rosolska wygrały z czeskimi siostrami Karoliną i Kristyną Pliskovą 6:7 (6-8), 6:4, 12:10 w pierwszej rundzie turnieju WTA Tour na kortach ziemnych w Pradze (z pulą nagród 220 tys. dol.).