Klaudia

Artykuły - Klaudia (211)

 • Poznajecie ją? Jako 11-latka...

  Poznajecie ją? Jako 11-latka...

  - Ludzie już mnie nie rozpoznają. Minęło tyle lat... Myślę, że to dla mnie lepiej - mówi INTERIA.PL Klaudia Kulawik, która w 2008 roku, mając zaledwie 11 lat, zajęła 2. miejsce w telewizyjnym konkursie "Mam talent".
 • WTA Linz: Debel Jans-Rosolska w półfinale

  Klaudia Jans i Alicja Rosolska awansowały do półfinału halowego turnieju WTA Tour na twardych kortach w Linzu (z pulą nagród 220 tys. dol.). Polskie tenisistki pokonały w czwartek Gruzinkę Margalitę Szachnaszwili i Austriaczkę Melanie Klaffner 6:0, 6:4.
 • WTA Pekin: Porażka debla Jans-Rosolska

  Polskie tenisistki Klaudia Jans i Alicja Rosolska przegrały z Hiszpankami rozstawionymi z numerem piątym - Nurią Llagosterą-Vives i Marią-Jose Martinez-Sanchez 2:6, 4:6 w 1/8 finału turnieju WTA w Pekinie na twardych kortach (pula nagród 4,5 mln dol.).
 • Turniej WTA w Seulu - debel Jans-Peers odpadł w półfinale

  Klaudia Jans i Australijka Sally Peers odpadły w półfinale turnieju tenisistek rangi WTA Tour na twardych kortach w Seulu (z pulą nagród 220 tys. dol.). Debel ten przegrał w sobotę ze Słowenką Poloną Hercog i Niemką Julią Georges 3:6, 1:6.
 • Jans i Peers lepsze od debla numer dwa

  Klaudia Jans i Australijka Sally Peers wyeliminowały hiszpańskie tenisistki rozstawione z numerem drugim Nurię Llagosterę-Vives i Marię-Jose Martinez-Sanchez 6:3, 6:1 w pierwszej rundzie turnieju WTA na twardych kortach w Seulu (z pulą nagród 220 tys. dol.).