klaps

Artykuły - Klaps (49)

 • ​Ponad połowa Polaków akceptuje klapsy

  ​Ponad połowa Polaków akceptuje klapsy

  61 proc. Polaków akceptuje klapsy. Większość rodziców przyznaje, że zdarzyło im się dać dziecku klapsa (64 proc.). Co czwarty Polak nie wie, że w Polsce obowiązuje zakaz bicia dzieci - wynika z badań TNS Polska przeprowadzonych na zlecenie Rzecznika Praw Dziecka.
 • Dlaczego klaps jest zły?

  Dlaczego klaps jest zły?

  Myślisz: od jednego klapsa nic się dziecku nie stanie. To nieprawda! Bijąc malca, niszczysz jego psychikę i swoją więź z nim. Oto, jakie mogą być tego skutki.
 • Ona to lubi! Sprawdź sam!

  Ona to lubi! Sprawdź sam!

  Osoby w dłuższych związkach wiedzą, co w łóżku lubi partner. Jednak na początku związku nie jest to takie jasne. Dlatego warto się pytać. Czasem możesz być zaskoczony, czego pragnie twoja kobieta.
 • ​Kary fizyczne wymierzane dzieciom prowadzą do groźnych chorób

  ​Kary fizyczne wymierzane dzieciom prowadzą do groźnych chorób

  Choroby sercowo-naczyniowe, otyłość i artretyzm to skutki kar fizycznych stosowanych wobec dzieci.
 • Większość Polaków nie ma nic przeciwko biciu swoich dzieci!

  Większość Polaków nie ma nic przeciwko biciu swoich dzieci!

  Badania TNS OBOP z zeszłego roku pokazują, że prawie 80 proc. Polaków wie, że bicie dzieci jest niezgodne z prawem. Równocześnie niemal 70 proc. uważa, że w pewnych sytuacjach można dać dziecku klapsa. Wyniki tych badań wyraźnie pokazują, że stosowanie kar cielesnych jest nadal jedną z bardziej popularnych technik wychowawczych.
 • Jak mądrze karać dziecko?

  Jak mądrze karać dziecko?

  ,,Kto kocha, nie bije"- to slogan kampanii społecznej, która ma zachęcać rodziców do budowania dobrych relacji z dzieckiem. Czy ma to oznaczać brak kary dla niesfornego malucha?
 • Lady Gaga dostała klapsa

  Lady Gaga dostała klapsa

  Nagie pośladki, klapsy, kąpiel z modelkami i uwodzicielski taniec - zobacz najnowszy filmik z udziałem amerykańskiej gwiazdy pop!
 • Ostatni klaps na planie "Wałęsy"

  Ostatni klaps na planie "Wałęsy"

  Zakończyły się zdjęcia do najnowszego filmu Andrzeja Wajdy "Wałęsa". Ostatni klaps padł w Gdańsku. Ostatniego dnia realizowano m.in. scenę, w której w nocy na terenie stoczni w Gdańsku zawiązuje się międzyzakładowy komitet strajkowy. Zdjęcia do filmu trwały 55 dni.
 • Lubaszenko kręci "Sztos 2"!

  Lubaszenko kręci "Sztos 2"!

  7 grudnia na warszawskiej Pradze padł pierwszy klaps na planie drugiej części kultowego filmu "Sztos". Długo wyczekiwana kontynuacja hitu z 1997 roku powstaje pod tytułem "Chwila nieuwagi, czyli drugi Sztos". Film reżyseruje Olaf Lubaszenko, który pierwszą częścią "Sztosu" debiutował jako reżyser.
 • "Być jak Kazimierz Deyna": Ostatni klaps

  "Być jak Kazimierz Deyna": Ostatni klaps

  Padł ostatni klaps na planie filmu "Być jak Kazimierz Deyna" w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz. Myli się jednaka ten, kto myśli, że będzie to biograficzny obraz o tragicznych losach tego piłkarza.

Filmy - Klaps (1)

 • Ostatni "klaps" u Wajdy

  Andrzej Wajda zakończył zdjęcia do filmu "Tatarak". W ekranizacji opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza zobaczymy Krystynę Jandę i Pawła Szajdę.