Klan

Artykuły - Klan (1048)

 • "Klan": Czas na bunt Elżbiety!

  "Klan": Czas na bunt Elżbiety!

  Od 21 lat gra kobietę idealną, uosobienie spokoju, rozwagi i wyrozumiałości. Nie jest to wcale łatwe, dlatego Barbara Bursztynowicz czasami marzy, żeby jej bohaterka choć raz się… pokłóciła.
 • "Klan": Maciek i Martynka wezmą ślub w Kanadzie!

  "Klan": Maciek i Martynka wezmą ślub w Kanadzie!

  Jak to możliwe, że Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) nie wie, że Maciek zamierza ożenić się w Kanadzie? Oto, co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Klan".
 • "Klan": 20 lat z Lubiczami

  "Klan": 20 lat z Lubiczami

  Sympatia, z jaką przyjęto bohaterów tej telewizyjnej opowieści, zaskoczyła jej twórców. Nie sądzili, że telewidzowie przez tyle lat będą ich gościć w swoich domach i tak bardzo przejmować się losem rodziny Lubiczów, ich przyjaciół i znajomych.

Filmy - Klan (26)

 • Anna Powierza o filozofii i prawach kobiet

  Anna Powierza, znana z roli Czesi w popularnym serialu „Klan”, opowiedziała nam o swoich studiach filozoficznych oraz o prawach kobiet. Zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia aktorka. PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ SOBOTĘ OD 19:00.
 • KLAN: Maciek zabije kobietę?

  Maciek wreszcie będzie miał okazję sprawdzić się w roli kierowcy. Niestety, prowadząc samochód, pomyli pedał gazu z pedałem hamulca i spowoduje wypadek. - Zabiłem kobietę! - oznajmi Grażynie po powrocie do domu.
 • Agnieszka Kaczorowska: wreszcie wszyscy nazywają mnie Agnieszką Kaczorowską, a nie Bożenką z „Klanu”

  Aktorka jest zadowolona ze zmian, jakie w ciągu ostatniego roku zaszły w jej życiu zawodowym. Twierdzi, że wreszcie uwolniła się od szufladki, jaką była rola Bożenki Lubicz z serialu „Klan”, co uważa za wielki sukces. Spełniła też marzenie o roli w spektaklu teatralnym. Udział w programie „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami” otworzył przed nią nowe możliwości zawodowe – tancerka twierdzi, że czuje, jakby zaczynała nowe życie.
 • Laura Łącz: nie podobam się sobie ani na zdjęciach, ani na szklanym ekranie

  Jestem niefotogeniczna i bardzo niekorzystnie wychodzę na zdjęciach – twierdzi Laura Łącz. Aktorka podkreśla, że nigdy nie próbowała swoich sił w fotomodelingu, bo jest to wykreowany świat i ona nie potrafiłaby się w nim odnaleźć. Dotychczas artystce podobała się tylko jedna sesja fotograficzna, w której wzięła udział. Choć Laura Łącz jest uznawana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, jednak ona sama przyznaje, że nie lubi oglądać siebie na żadnych zdjęciach – ani z profesjonalnych sesji, ani tych robionych spontanicznie, na prywatnych spotkaniach. Zdaniem aktorki fotografie zupełnie nie oddają jej charakteru i osobowości. – Nigdy nie podobam się sobie ani na zdjęciach, ani w filmie. Lepiej prezentuję się na żywo. Uważam się za osobę bardzo niefotogeniczną i nie mam swoich ulubionych fotografików, aczkolwiek najpiękniejsze zdjęcia w życiu zrobiła mi pani Grażyna Gudejko do reklamy znanej firmy kosmetycznej. W ogóle było to takie pozowanie, jak gdyby nigdy nic, a wyszłam na tych zdjęciach przepięknie, bez żadnego Photoshopa – mówi Laura Łącz. Od kilkunastu lat Laurę Łącz można oglądać w roli Gabrieli w serialu „Klan”, ale jak sama przyznaje, szklany ekran to nie jest jej żywioł. Od młodych lat najlepiej czuła się na deskach teatru i żałuje, że nie kontynuuje już przygody ze sceną. – Uważam, że dobrze prezentowałam się na scenie. Moi rodzice byli aktorami Teatru Polskiego przez całe swoje zawodowe życie i ja również trafiłam do teatru. Nie wyobrażałam sobie innej drogi życiowej niż do końca życia, do emerytury przepracować w teatrze. Niestety, przed laty wzięłam bezpłatny urlop, czego bardzo żałuję – mówi Laura Łącz. Laura Łącz ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról w filmach, serialach i spektaklach Teatru Telewizji.