klamka

Artykuły - Klamka (7)

 • Lidl Polska ostrzega przed dalszym używaniem produktu o nazwie "Klamka okienna z zamkiem" o numerze artykułu 95879

  Lidl Polska ostrzega przed dalszym używaniem produktu o nazwie "Klamka okienna z zamkiem" o numerze artykułu 95879

  Firma Lidl Polska wycofuje z rynku produkt o nazwie "Klamka okienna z zamkiem" o numerze artykułu 95879 (tabliczka znamionowa z numerem artykułu znajduje się po wewnętrznej stronie klamki). Istnieje możliwość otwarcia okna mimo uprzedniego zamknięcia klamki na klucz.
 • Grabit - klamka z czytnikiem linii papilarnych

  Grabit - klamka z czytnikiem linii papilarnych

  Dzisiejsza technologia pozwala na wiele sposobów bronić dostępu do zastrzeżonych miejsc. Są zamki kodowe, skanery twarzy i linii papilarnych czy karty kodowe. Na tym lista możliwych zabezpieczeń się nie kończy i coraz częściej powstają nowe, kreatywne pomysły.
 • Szyby lecą helikopterami

  Tyska fabryka Fiata, która w miniony czwartek musiała zawiesić produkcję z powodu wstrzymania dostaw szyb samochodowych z dotkniętej powodzią huty w Sandomierzu, we wtorek wznowiła pracę. Ubytek w produkcji ma być stopniowo nadrabiany w nadgodzinach.
 • Ruda Śląska: Napad z... klamką w ręku

  Ruda Śląska: Napad z... klamką w ręku

  W Rudzie Śląskiej wydarzył się napad, jakiego jeszcze nie było. W rolach głównych mężczyzna, trzy kobiety oraz... klamka. Wszystko w scenerii małej ajencji bankowej, a przebieg całego zajścia jak sceny z komedii...
 • Tevez: Klamka już zapadła

  Tevez: Klamka już zapadła

  Argentyńczyk Carlos Tevez z Manchesteru United uważa, że gdyby rozpoczął finałowy mecz Ligi Mistrzów przeciwko Barcelonie (0:2) od pierwszych minut, to wynik mógłby być zupełnie inny. Piłkarz zdradził także, że jego przyszłość jest już przesądzona.
 • W 2011 r. klamka zapadnie

  W 2011 r. klamka zapadnie

  Premier Donald Tusk chce, aby Polska była przygotowana do wejścia do strefy euro w 2011 r.
 • BPH : klamka zapadła

  BPH : klamka zapadła

  Unicredit podpisał porozumienie z GE Money o sprzedaży około 66 proc. akcji nowego BPH za 625,5 mln euro w gotówce - poinformował Unicredit w komunikacie. Zakończenie transakcji spodziewane jest do końca roku.