kładka

Artykuły - Kładka (4)

 • 1,5-kilometrowa kładka połączy Manhattan i Jersey City

  1,5-kilometrowa kładka połączy Manhattan i Jersey City

  Manhattan nie jest bardzo oddalony od Jersey City, ale ze względu na rzekę Hudson komunikacja między nimi bywa utrudniona. Wkrótce może się to zmienić, bo w planach jest budowa kładki łączącej Manhattan z Jersey City.
 • Ile może kosztować kładka dla pieszych?

  Ponad 12 mln zł kosztować będzie nietypowa, poprowadzona koliście kładka dla pieszych nad skrzyżowaniem al. Piłsudskiego z ul. Grunwaldzką w Rzeszowie (Podkarpackie), jednym z najruchliwszych w mieście.
 • Unia sypnęła groszem na zrujnowane kładki

  Dzięki dotacjom z Brukseli stołeczny ratusz odbudował trzy kładki dla pieszych nad ruchliwymi ulicami. Miasto obiecuje, że cztery kolejne będą gotowe do wiosny przyszłego roku - odnotowuje "Życie Warszawy".
 • Rekordowa kładka powstaje na Renie

  Najdłuższa na świecie wisząca kładka dla pieszych i rowerzystów powstaje pomiędzy Francją a Niemcami. Stalowe przęsło o długości blisko ćwierć kilometra jest podtrzymywane przez tylko dwa filary rozstawione w odległości 230 metrów.

Filmy - Kładka (4)

 • Kuriozalna sytuacja. Kapitan stracił panowanie nad statkiem

  Kapitan jednostki wypływającej z portu w Bangkoku stracił kontrolę nad sterami - w efekcie wielki statek towarowy uderzył w nabrzeże, niszcząc chodnik dla pieszych wzdłuż rzeki Chao Phraya. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu. Na nagraniu widać, jak statek siłą bezwładu wbija się w nabrzeże. W chwili wypadku na kładce w pobliżu popularnego mostku króla Bhumibola nie było pieszych. (STORYFUL/x-news)
 • Wombat zablokował przejście kładką. Akurat musiał się podrapać

  Wombat-wędrowiec wybrał się na spacer. W takcie przechadzki zablokował przejście kładką, bo... akurat musiał się podrapać. Urocze zwierzę? (STORYFUL/x-news)
 • Ten kot robi wszystko, by nie zamoczyć ani łapki w wodzie

  Kot z właścicielem musieli przejść przez kładkę, którą znaleźli podczas spaceru po lesie. Co zrobi kot, aby nie zamoczyć ani pazura w wodzie?
 • Podglądacze: Kładka

  TVP 3 Kraków: Podglądacze badają sprawę tajemniczego zamknięcia kładki nad torami, za które nikt nie chce podjąć odpowiedzialności.