kisiel

Artykuły - Kisiel (24)

 • Znienawidzone potrawy z dzieciństwa

  Znienawidzone potrawy z dzieciństwa

  ​Nie ma chyba na świecie osoby, która nie wspomina ze wstrętem wybranych dań rodzicielskiej lub babcinej kuchni. Wmuszane przez dorosłych potrawy już samym wyglądem potrafiły przerażać i odrzucać, a przecież miały jeszcze inne walory.
 • Kisiel z malin (po 9. miesiącu)

  Kisiel z malin (po 9. miesiącu)

  Nie masz pomysłu na deser dla swojego maluszka? Proponujemy kisiel malinowy - smakuje doskonale.
 • Kisiel z malin

  Kisiel z malin

  Jeśli twoja pociecha skończyła 9. miesięcy, możesz zaproponować jej kisiel z malin. Ten zrobiony w domu jest bez sztucznych barwników i konserwantów.
 • Domowy kisiel z sokiem (po 6. miesiącu)

  Domowy kisiel z sokiem (po 6. miesiącu)

  150 kcal – tyle energii ma dostarczyć malcowi idealny podwieczorek. Powinien składać się z mleka lub jego przetworów, z dodatkiem warzyw lub owoców oraz produktów zbożowych.
 • Domowy kisiel i budyń

  Domowy kisiel i budyń

  Proste przepisy na domowe desery
 • Kisiel żurawinowy

  Kisiel żurawinowy

  Najlepszy kisiel to ten, który robi się samemu. Jeśli będzie z dodatkiem żurawin, stanie się doskonałym panaceum na przeziębienie. Najnowsze badania pokazują również, że żurawina jest idealnym lekiem przeciw próchnicy i, że zapobiega chorobom dziąseł. Zrób razem z dzieckiem zdrowy, przepyszny deser!
 • Kisiel malinowy

  Kisiel malinowy

  Kisiel to deser nieco zapomniany. A przecież smakuje wyśmienicie i zawiera mało kalorii. Przygotowany przez nas jest dużo zdrowszy, niż z torebki i nie ma w nim konserwantów.
 • Jakie słodycze wybrać, a jakich unikać?

  Jakie słodycze wybrać, a jakich unikać?

  Jakie słodycze mogą zdecydowanie zaszkodzić twojemu dziecku, a jakie się mu przysłużą? Która czekolada jest najzdrowsza? Czy w ogóle, i które jeść orzechy? Sprawdź!
 • Robertas "strzelał" do mnie Push-to-Passami jak na wojnie...

  Robertas "strzelał" do mnie Push-to-Passami jak na wojnie...

  Mateusz Lisowski wygrał drugą rundę Volkswagen Castrol Cup, która odbyła się na torze Slovakiaring. Drugi był Jan Kisiel (cofnięto mu wcześniej nałożoną karę) a trzeci Krystian Korzeniowski.

Filmy - Kisiel (2)

 • Domowy kisiel wiśniowy - jak go zrobić?

  Kisiel to jeden z popularniejszych deserów, który lata świetności być może ma już za sobą - a szkoda! To pyszny, szybki w przyrządzeniu i zdrowy deser, który można kupić w niemal każdym sklepie. Jeszcze pyszniejsze są te domowe, zrobione samodzielnie, wyłącznie ze zdrowych, naturalnych składników. Tym razem mamy dla was przepis na domowy kisiel o smaku wiśniowym - wystarczy parę chwil i gotowe!
 • Domowy kisiel pomarańczowy

  Każdy z nas ma ochotę raz na jakiś czas zjeść pyszny domowy kisiel owocowy. Dzięki temu przepisowi bez problemu przygotujesz pomarańczowy kisiel własnoręcznie. Domowy kisiel to doskonały słodki, pomarańczowy deser zarówno dla maluchów, jak i dla dorosłych.