kingston

Artykuły - Kingston (79)

 • Pamięć RAM – wszystko co musisz o niej wiedzieć

  Pamięć RAM – wszystko co musisz o niej wiedzieć

  Czym jest pamięć RAM? Dlaczego jest tak ważna dla działania komputera? Ile jej potrzeba do pracy, a ile do grania? Wszystkiego dowiesz się z poniższego tekstu.
 • Kingston Data Traveler Elite G2 - pamięć USB

  Kingston Data Traveler Elite G2 - pamięć USB

  Firma Kingston Digital zaprezentowała swój najnowszy model USB 3.1 - DataTraveler Elite G2.
 • Pamięć USB flash o pojemności 2TB

  Pamięć USB flash o pojemności 2TB

  Firma Kingston prezentuje nową pamięć USB DataTraveler Ultimate Generation Terabyte (GT). Jest to największa dostępna na świecie pojemność pamięci flash, oferująca aż 2 TB miejsca na przechowywanie plików.
 • Ultraszybkie pamięci RAM od Kingstona

  Ultraszybkie pamięci RAM od Kingstona

  Firma Kingston ogłosiła wprowadzenie na rynek ultraszybkich, dwukanałowych pamięci RAM Kingston HyperX, zaprojektowanych specjalnie dla nowych procesorów trzeciej generacji Intel Ivy Bridge.
 • Seria ekonomicznych dysków SSD od Kingstona

  Seria ekonomicznych dysków SSD od Kingstona

  Kingston ogłosił wprowadzenie nowej serii dysków SSDNow V+200. Dwuipółcalowy gadżet został stworzony z myślą o użytkownikach prywatnych i biznesowych nie chcących się spłukać kupnem wydajnego nośnika.
 • Najmniejsza pamięć USB firmy Kingston

  Najmniejsza pamięć USB firmy Kingston

  Kingston wprowadza do sprzedaży pamięć DataTraveler Micro - jedną z najmniejszych pamięci USB na świecie. DataTraveler Micro został zaprojektowany w ultramałym rozmiarze, tak aby można było korzystać z niego w tabletach, cienkich notebookach czy sprzętach audio w samochodzie.
 • Kingston Technology - pamięć USB jak u premiera

  Kingston Technology - pamięć USB jak u premiera

  Kingston Digital spółka zajmująca się produktami typu flash, wprowadza centralnie zarządzane pamięci USB, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa, charakterystyczne dla instytucji rządowych.
 • Jamajka świętowała urodziny Boba Marleya

  Jamajka świętowała urodziny Boba Marleya

  Od dwóch dni na Jamajce trwa wielkie święto. Artyści, fani muzyki reggae gromadzą się w Trenchtown, na przedmieściach stolicy Jamajki, aby świętować 66. rocznicę urodzin Boba Marleya.
 • Nowe karty SDHC od Kingstona

  Nowe karty SDHC od Kingstona

  Firma Kingston wprowadziła na rynek kartę pamięci SDHC UHS-1 UltimateXX. Najszybsza na rynku karta klasy UltimateXX została stworzona wg wytycznych i standardów Secure Digital Association (SDA).
 • Co znaczą ich imiona

  Co znaczą ich imiona

  Dzieci gwiazd nie mogą nosić zwykłych imion. Mucha, Siedem czy Superman to pomysły na miarę Hollywood.

Filmy - Kingston (1)

 • Piorun uderzył w boisko podczas meczu na Jamajce. Piłkarze padli na ziemię. Wideo

  Podczas spotkania ligi uniwersyteckiej w jamajskim Kingston doszło do niecodziennej sytuacji. W 84. minucie meczu pomiędzy Wolmer's Boys 'School a Jamaica College w boisko uderzył piorun. Na skutek porażenia, na murawę upadło czterech piłkarzy, którzy zostali przewiezieni do szpitala. Mecz został przerwany.