InteriaTV - Kinga Rusin

Filmy - Kinga Rusin (30)

 • Kinga Rusin o kulisach programu "Agent"

  Kinga Rusin opowiedziała nam o ekstremalnych kulisach popularnego programu "Agent". Jak ekipa radziła sobie z palącym słońcem, co robili, by zapewnić organizmowi tlen? Koniecznie zobaczcie! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK O 9.00.
 • Kinga Rusin w "YCD": Ja jestem od męskiego seksu

  W drugim odcinku kolejnej edycji programu „YCD” zobaczymy casting z Warszawy, tzw. „casting ostatniej szansy”. Oto, co działo się podczas show i czym tak podekscytowała się jurorka Kinga Rusin. Emisja odcinka w poniedziałek, 30 marca, w TVN.
 • Kinga Rusin w czasie pobytu w Nowym Jorku nie spała przez 6 nocy

  W czasie sześciodniowego pobytu w Nowym Jorku Kinga Rusin niewiele spała. Starała się bowiem zrobić jak najwięcej ciekawych reportaży. Dziennikarka jest jednak dumna z przywiezionych materiałów oraz szczęśliwa, że mogła odwiedzić Amerykę. – Nowy Jork jest dla mnie natchnieniem. Jeżeli mogę jechać, to rzucam wszystko i jadę – mówi gwiazda. Zdradziła także, że wywiad z Marthą Stewart otworzył jej drzwi do rozmów z innymi gwiazdami. – Nie przeszkadzało mi to, że przez sześć dni w ogóle nie spałam – mówi Kinga Rusin. – Kocham robić reportaże. Uwielbiam rozmawiać w studio telewizyjnym, ale studio jest bardzo specyficzne, natomiast jeżeli ludzie nas wpuszczają do swojego świata, domu, pracy, to są to takie intymne rzeczy. Można sobie pozwolić na bliskość, na kontakt. To jest mój świat - dodaje dziennikarka.
 • Kinga Rusin o spotkaniu z Marthą Stewart

  Kinga Rusin przeprowadziła wywiad z legendarną amerykańską bizneswoman Marthą Stewart. O możliwość tego spotkania zabiegała kilka lat. Gwiazda TVN jest dopiero drugą dziennikarką telewizyjną, która rozmawiała z Marthą Stewart po opuszczeniu przez nią więzienia. Uważa, że została wybrana głównie ze względu na pochodzenie – Stewart ma bowiem polskie korzenie. – To jest kobieta, która była pierwszą perfekcyjną panią domu na świecie i myślę, że nikt nigdy nie dorośnie do niej. Stworzyła gigantyczne imperium Marthy Stewart, w okresie największej prosperity było warte blisko 2 mld dolarów. Później ono upadło, a potem je znowu podniosła. Jest niesamowita, ma 74 lata i myślę, że teraz ma jeszcze więcej życiowych mądrości. Jej historia zrobiła na mnie duże wrażenie – mówi Rusin.
 • Miasta, firmy, studenci i gwiazdy wezmą udział w akcji "Godzina dla Ziemi"

  W sobotę 23 marca o godzinie 20:30 wyłączone zostanie oświetlenie zabytków, niektórych biur czy pokoi w akademikach. Wszystko po to, by zwrócić uwagę na wpływ ludzi na środowisko naturalne i promować oszczędzanie energii, wody i surowców. 55 miast, wiele firm i 30 tysięcy Polaków zadeklarowało udział w proekologicznej akcji "Godzina dla Ziemi". Akcję będą wspierać gwiazdy: Kora, Michał Piróg, Agnieszka Szulim, Kinga Rusin czy Kasia Tusk. A o szczegółach opowiada Anna Połotnicka z WWF Polska.
 • Szok! Tak wyglądała kiedyś Kinga Rusin!

  Kinga Rusin obchodzi w tym roku 20-lecie swojej pracy na wizji. Zobaczcie archiwalne nagranie z 1993 r. - czy nie macie wrażenia, że, będąc młodą dziewczyną, wyglądała starzej niż obecnie?!
 • Weronika Rosati o karierze w Hollywood

  Weronika Rosati opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o swojej karierze zawodowej w Stanach Zjednoczonych. Aktorka zdementowała także fałszywe informacje dotyczące jej udziału w poszczególnych produkcjach i podkreśliła, że nie zamierza walczyć o role za oceanem (Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Co gwiazdy mają w szafie?

  Na pokazie najnowszej kolekcji La Manii Joanna Przetakiewcz, Małgorzata Socha, Edyta Herbuś, Kinga Rusin, Weronika Rosati i Natalia Lesz zdradziły Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN", co z modowych nowości mają w szafie na nadchodzący sezon (Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Zobacz, jak tańczą jurorzy "You Can Dance"

  Podczas konferencji prasowej "You Can Dance" Michał Piróg postanowił trochę potańczyć. W pewnym momencie dołączyła do niego nawet sama Kinga Rusin, a do Kingi - Patrycja Kazadi. Ale to finał tańca Piróga skupił uwagę wszystkich. Zobaczcie to koniecznie!
 • Komu potrzebna stylistka?

  Poszukiwania stylu Kingi Rusin, Maja Bohosiewicz jako... nimfa i biały garnitur Marii Niklińskiej - ubrania celebrytek komentuje Dorota Zielińska.