Kobieta - Kinga Rusin

Artykuły - Kinga Rusin (22)

 • Kinga Rusin zdradziła sekret swojej figury

  Kinga Rusin zdradziła sekret swojej figury

  Prezenterka telewizyjna opublikowała na Instagramie zdjęcie w kostiumie kąpielowym, odsłaniając przy tym ciało bez grama zbędnego tłuszczu. Twierdzi, że swojej sylwetki nie zawdzięcza siłowni, której nie darzy sympatią. W czym zatem tkwi sekret jej figury?
 • Kinga Rusin wypoczywa na Mazurach

  Kinga Rusin wypoczywa na Mazurach

  Kinga Rusin jest jedną z tych kobiet, które pięknieją z wiekiem. 49-latka jest miłośniczką zdrowego stylu życia i naturalnej pielęgnacji.
 • Kinga Rusin znów podpadła kobietom

  Kinga Rusin znów podpadła kobietom

  Kinga Rusin przyzwyczaiła już wszystkich do tego, że jest kobietą niezależną i nie boi się wyrażać własnego zdania.
 • Piotr Kraśko: cieszymy się, kiedy rodzina się powiększa

  Piotr Kraśko: cieszymy się, kiedy rodzina się powiększa

  Z ferii zimowych, które spędził we włoskich Alpach, Piotr Kraśko wrócił pełen energii. Ale niewiele brakowało, by jego plany urlopowe pokrzyżował koronawirus. Redakcję "Dzień dobry TVN" zastał w ferworze zmian - do grona prowadzących dołączyli bowiem Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Powitał ich z radością.
 • Amerykańskie media piszą o Kindze Rusin... z błędami

  Amerykańskie media piszą o Kindze Rusin... z błędami

  Popularny magazyn "People" wykorzystał zdjęcie, które Kinga Rusin zrobiła sobie z Adele na oscarowym afterparty. Fotografia znajdowała się na profilu instagramowym dziennikarki. Główną bohaterką miała być Adele, ale podpis, jaki zaserwowali Amerykanie pod zdjęciem, w Polsce stał się anegdotą.
 • Kina Rusin pochwaliła się zdjęciem w stroju kąpielowym

  Kina Rusin pochwaliła się zdjęciem w stroju kąpielowym

  ​Kinga Rusin to znana polska prezenterka i dziennikarka telewizyjna. Dzięki swojej proekologicznej postawie zdobyła rzeszę fanów. Kobieta nie tylko prowadzi najbardziej popularny program śniadaniowy w Polsce, ale również angażuje się w ważne dla społeczeństwa sprawy.
 • Kinga Rusin zapozowała nago. Powód? Zaskakujący!

  Kinga Rusin zapozowała nago. Powód? Zaskakujący!

  Kinga Rusin nigdy nie należała do kobiet, które lubią eksponować ciało. Dziennikarka gustuje raczej w romantycznych sukienkach, lnianych koszulach i sportowych ubraniach.
 • Kinga Rusin zabrała córki na wycieczkę

  Kinga Rusin zabrała córki na wycieczkę

  Nie od dziś wiadomo, że Kinga Rusin uwielbia podróżować. Instagram dziennikarki pełen jest zdjęć z dalszych i bliższych wojaży.
 • Kinga Rusin na zdjęciu sprzed lat

  Kinga Rusin na zdjęciu sprzed lat

  Kinga Rusin może pochwalić się młodzieńczym wyglądem i świetną figurą. I choć wygląda na dużo młodszą niż w rzeczywistości, nie oszuka metryki.
 • Kinga Rusin ostro o obrońcach moralności

  Kinga Rusin ostro o obrońcach moralności

  Kinga Rusin znana jest ze swojego proekologicznego podejścia do życia. Coraz częściej wyraża opinie w zdecydowany sposób i nie boi się konsekwencji.

Filmy - Kinga Rusin (3)

 • Kinga Rusin o zablokowanym Instagramie

  Kinga Rusin opowiedziała o tym, dlaczego zablokowano jej Instagrama. - Strażnicy moralności chcieli zrobić mi przykrość - przyznała. - Najśmieszniejsze jest to, że każdy mój post był otagowany, ponieważ to były zdjęcia z festiwalu kultur papuaskich w Wamenie. One po prostu pokazywały kulturę - dodała.
 • Zdradziła, kto jest prawdziwą gwiazdą w rodzinie

  Kto jest największą gwiazdą w rodzinie Kingi Rusin? - Czarek jest największym celebrytą - powiedziała dziennikarka o swoim psie. - Są zapisy, kto go czesze, kto mu daje jeść - dodała.
 • Kinga Rusin o nowym sezonie programu "Agent: gwiazdy"

  Prowadząca hitowy program "Agent: gwiazdy" zdradziła kilka szczegółów przed nadchodzącym nowym sezonie - tym razem polskie gwiazdy zmierzyły się ze swoimi słabościami we wschodniej Azji. Kto najbardziej zaskoczył?