Kinga Rusin

Artykuły - Kinga Rusin (150)

 • Kinga Rusin z partnerem w Paryżu

  Kinga Rusin z partnerem w Paryżu

  Na początku czerwca, po półrocznym pobycie na Malediwach, Kinga Rusin wróciła do Polski. Nie zagrzała tu długo miejsca, bo już po kilku dniach udała się do Francji. Teraz dziennikarka wraz ze swoim partnerem, adwokatem Markiem Kujawą jest w Paryżu, gdzie na trybunach stadionu Rolanda Garrosa ogląda kulminacyjną fazę wielkoszlemowego turnieju.
 • Małgorzata Rozenek-Majdan nie była jedyna! To wakacyjny hit wśród gwiazd!

  Małgorzata Rozenek-Majdan nie była jedyna! To wakacyjny hit wśród gwiazd!

  Okres pandemii dał się wszystkim we znaki. Nie tylko zwykli ludzie, ale i gwiazdy były spragnione normalności, dlatego ostatnio tłumnie wyjeżdżały na wakacje, gdy przepisy dotyczące podróżowania zostały nieco poluzowane. Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan, Doda, czy Kasia Cichopek długo nie czekały na to, by spakować walizki i cieszyć się pięknem egzotycznych plaż!
 • Kinga Rusin wraca z długich wakacji!

  Kinga Rusin wraca z długich wakacji!

  Kinga Rusin miesiącami przebywała na długich wakacjach w najbardziej egzotycznych zakątkach świata. Co jakiś czas raczyła swoich fanów pięknymi zdjęciami siebie samej w kostiumach kąpielowych i lazurowej wody w tle. Teraz jednak nadszedł czas powrotu do kraju, czym Kinga Rusin pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych.
 • Pola Lis wygląda jak kopia Kingi Rusin!

  Pola Lis wygląda jak kopia Kingi Rusin!

  Kinga Rusin doczekała się dwóch wspaniałych córek, które obecnie są już dorosłe - Poli i Igi. To właśnie starsza z nich, Pola, pokazała w mediach społecznościowych zdjęcia z wakacji i wprawiła tym swoich fanów w osłupienie. Wszystko przez jej podobieństwo do... słynnej matki!
 • Zaostrza się wojna między Kingą Rusin i Weroniką Rosati

  Zaostrza się wojna między Kingą Rusin i Weroniką Rosati

  Wojna instagramowa to termin, który nie wszedł jeszcze do słowników, ale Kinga Rusin i Weronika Rosati pracują, by tak się stało. Zaczęło się od drobnych szpileczek. Rosati przypomniała, że Rusin rok temu chwaliła się zdjęciami z Adele zrobionymi na zamkniętej imprezie po wręczeniu Oscarów. Dziennikarka w odpowiedzi poprosiła, by aktorka nie szerzyła bzdur, tak jak ona nie komentuje dawnej relacji Rosati z Harveyem Weinsteinem. Od przytyków się zaczęło, a skończy się prawdopodobnie w sądzie.
 • Marcin Najman proponuje Kindze Rusin i Weronice Rosati walkę na gali MMA

  Marcin Najman proponuje Kindze Rusin i Weronice Rosati walkę na gali MMA

  Dziennikarka i aktorka starły się przy okazji ostatniej gali wręczania Oscarów. Na razie na słowa. Z propozycją starcia wręcz wystąpił były bokser, który obecnie stara się promować w telewizji nowy format programu rozrywkowego, w którym znani i lubiani nie tańczą, nie śpiewają, za to okładają się po twarzach, kopią i duszą. Czyli MMA-VIP.
 • Kinga Rusin kontra Weronika Rosati na gali MMA?

  Kinga Rusin kontra Weronika Rosati na gali MMA?

  Kinga Rusin i Weronika Rosati starły się przy okazji ostatniej gali wręczania Oscarów. Na razie na słowa. Z propozycją starcia wręcz wystąpił były bokser, który obecnie stara się promować w telewizji nowy format programu rozrywkowego, w którym znani i lubiani nie tańczą, nie śpiewają, za to okładają się po twarzach, kopią i duszą. Czyli MMA-VIP.
 • Kinga Rusin w mocnych słowach odpowiedziała Weronice Rosati

  Kinga Rusin w mocnych słowach odpowiedziała Weronice Rosati

  Weronika Rosati w niedawnej rozmowie z portalem Plejada.pl opowiadała o Oscarach. Podczas wywiadu krytycznie odniosła się do słynnej relacji Kingi Rusin z oscarowego afterparty. Teraz dziennikarka postanowiła odpowiedzieć na krytykę i zarzuciła aktorce rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. Wypomniała jej także relację z producentem filmowym winnym przestępstw na tle seksualnym.
 • Kinga Rusin bez ukochanego? Co dzieje się w jej związku?!

  Kinga Rusin bez ukochanego? Co dzieje się w jej związku?!

  Kinga Rusin i Marek są ze sobą już ponad dziesięć lat. Po rozstaniu w atmosferze skandalu z Tomaszem Lisem, bliscy kibicowali dziennikarce w znalezieniu prawdziwej miłości. Gdy na jej drodze stanął Marek, wszystko ułożyło się jak w romantycznej historii. Jednak ukochanego dawno już nie widać u boku Kingi... Jaki jest tego powód?
 • Kinga Rusin przekazała pieniądze na wsparcie dla kobiet pracujących w służbie zdrowia

  Kinga Rusin przekazała pieniądze na wsparcie dla kobiet pracujących w służbie zdrowia

  Wielkanoc to dobry czas na pomaganie potrzebującym. Tak uznała Kinga Rusin, która wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą postanowiła wesprzeć finansowo organizacje, które pomagają kobietom walczącym z pandemią koronawirusa na pierwszej linii frontu.

Zdjęcia - Kinga Rusin (24)

 • film.interia.pl
  Pogrzeb Grzegorza Miecugowa
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!

Filmy - Kinga Rusin (29)

 • Kinga Rusin o nowym sezonie programu "Agent: gwiazdy"

  Prowadząca hitowy program "Agent: gwiazdy" zdradziła kilka szczegółów przed nadchodzącym nowym sezonie - tym razem polskie gwiazdy zmierzyły się ze swoimi słabościami we wschodniej Azji. Kto najbardziej zaskoczył?
 • Kinga Rusin: "TVN zmienił moje życie"

  Stacja TVN towarzyszy widzom już 20 lat. To właśnie 3 października 1997 roku ruszyła pierwsza prywatna telewizja w Polsce.
 • Kinga Rusin o kulisach programu "Agent"

  Kinga Rusin opowiedziała nam o ekstremalnych kulisach popularnego programu "Agent". Jak ekipa radziła sobie z palącym słońcem, co robili, by zapewnić organizmowi tlen? Koniecznie zobaczcie! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK O 9.00.
 • Kinga Rusin w "YCD": Ja jestem od męskiego seksu

  W drugim odcinku kolejnej edycji programu „YCD” zobaczymy casting z Warszawy, tzw. „casting ostatniej szansy”. Oto, co działo się podczas show i czym tak podekscytowała się jurorka Kinga Rusin. Emisja odcinka w poniedziałek, 30 marca, w TVN.