Kinga Rusin

Artykuły - Kinga Rusin (141)

 • Kinga Rusin przekazała pieniądze na wsparcie dla kobiet pracujących w służbie zdrowia

  Kinga Rusin przekazała pieniądze na wsparcie dla kobiet pracujących w służbie zdrowia

  Wielkanoc to dobry czas na pomaganie potrzebującym. Tak uznała Kinga Rusin, która wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą postanowiła wesprzeć finansowo organizacje, które pomagają kobietom walczącym z pandemią koronawirusa na pierwszej linii frontu.
 • ​Kinga Rusin uderza w rząd i TVP. Co ją tak rozwścieczyło?

  ​Kinga Rusin uderza w rząd i TVP. Co ją tak rozwścieczyło?

  "W Polsce rządzą złodzieje i patologiczni kłamcy! I każdy dzień jest na to kolejnym dowodem" - napisała w poniedziałkowym poście na Instagramie Kinga Rusin. W tym samym wpisie Telewizję Polską nazwała "największą szczujnią w historii Polski", a obecny rząd "patologiczną władzą".
 • ​Kinga Rusin krytykuje Roberta Lewandowskiego za to, że przyjął order od prezydenta

  ​Kinga Rusin krytykuje Roberta Lewandowskiego za to, że przyjął order od prezydenta

  W poniedziałek Robert Lewandowski gościł w Pałacu Prezydenckim, gdzie został odznaczony za zasługi dla naszego kraju Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Przyjęcie tego odznaczenia nie spodobało się części internautów. Do tego grona należy Kinga Rusin, która uważa, że piłkarz powinien odmówić. Dziennikarka powołuje się na przykład Dolly Parton, która nie przyjęła Medalu Wolności z rąk Donalda Trumpa.
 • Kinga Rusin pręży ciało na plaży!

  Kinga Rusin pręży ciało na plaży!

  Kinga Rusin wciąż przebywa na Malediwach, gdzie pracuje, ale także odpoczywa w wolnych chwilach. Patrząc na jej zdjęcia, trudno jej nie zazdrościć przebywania w tak bajkowym otoczeniu!
 • ​Kinga Rusin piętnuje Polaków za to, że nadal używają plastikowych toreb

  ​Kinga Rusin piętnuje Polaków za to, że nadal używają plastikowych toreb

  Od listopada mieszka na egzotycznej wyspie, gdzie prowadzi biuro na plaży, a po pracy korzysta z uroków, jakie oferują tropiki. Większość ludzi na jej miejscu odcięłaby się od polskich spraw i cieszyło pobytem w raju, ale Kinga Rusin uważnie śledzi to, co się dzieje w jej ojczyźnie. I często nie jest zadowolona z obrotu spraw w Polsce.
 • Kinga Rusin prowokuje na Instagramie

  Kinga Rusin prowokuje na Instagramie

  Kinga Rusin od połowy listopada mieszka ze swoim partnerem Markiem Kujawą na Malediwach. Regularnie wrzuca na Instagram zdjęcia złocistej plaży i szmaragdowej wody, bo jej dom, a jednocześnie biuro, znajduje tuż nad brzegiem Oceanu Indyjskiego.
 • Kinga Rusin pokazała obłędną figurę!

  Kinga Rusin pokazała obłędną figurę!

  Kinga Rusin od lat zachwyca swoich fanów sylwetką, której mogą pozazdrościć jej o wiele młodsze od niej kobiety. Tym razem jednak przeszła samą siebie, pokazując zdjęcie w skąpym bikini!
 • Tak Kinga Rusin pracuje na wakacjach!

  Tak Kinga Rusin pracuje na wakacjach!

  Kinga Rusin przebywa obecnie na Malediwach, ale nie jest to zwykły urlop. Dziennikarka postanowiła pokazać, jak pracuje na rajskiej plaży.
 • ​Kinga Rusin zachwala burgery znanej sieci. Widzi w nich szansę na naprawę świata

  ​Kinga Rusin zachwala burgery znanej sieci. Widzi w nich szansę na naprawę świata

  Zdeklarowana wegetarianka zachwalająca burgery restauracji McDonald’s? Wielka gwiazda, która reklamuje coś za darmo? Brzmi nieprawdopodobnie a jednak się stało. Dlaczego Kinga Rusin zdecydowała się opowiedzieć o tym, że najpopularniejsza sieć restauracji na świecie wprowadziła do swojej oferty wegańskie burgery? Zdaniem dziennikarki to może być początek ważnych i pozytywnych zmian na świecie.
 • "Dance Dance Dance": Kinga Rusin ostro krytykuje Egurrolę

  "Dance Dance Dance": Kinga Rusin ostro krytykuje Egurrolę

  We wtorek poznaliśmy wszystkich jurorów nowej odsłony programu "Dance Dance Dance". Tym razem uczestników ocenią: znana z dwóch poprzednich serii - Ida Nowakowska oraz Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola. Zwłaszcza obecność tego ostatniego w show TVP wzbudziła kontrowersje. Słów krytyki nie szczędzą mu m.in. byli koledzy z "You Can Dance" - Michał Piróg i Kinga Rusin. Ta ostatnia nie zostawiła na Egurroli suchej nitki.

Zdjęcia - Kinga Rusin (24)

 • film.interia.pl
  Pogrzeb Grzegorza Miecugowa
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!

Filmy - Kinga Rusin (29)

 • Kinga Rusin o nowym sezonie programu "Agent: gwiazdy"

  Prowadząca hitowy program "Agent: gwiazdy" zdradziła kilka szczegółów przed nadchodzącym nowym sezonie - tym razem polskie gwiazdy zmierzyły się ze swoimi słabościami we wschodniej Azji. Kto najbardziej zaskoczył?
 • Kinga Rusin: "TVN zmienił moje życie"

  Stacja TVN towarzyszy widzom już 20 lat. To właśnie 3 października 1997 roku ruszyła pierwsza prywatna telewizja w Polsce.
 • Kinga Rusin o kulisach programu "Agent"

  Kinga Rusin opowiedziała nam o ekstremalnych kulisach popularnego programu "Agent". Jak ekipa radziła sobie z palącym słońcem, co robili, by zapewnić organizmowi tlen? Koniecznie zobaczcie! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK O 9.00.
 • Kinga Rusin w "YCD": Ja jestem od męskiego seksu

  W drugim odcinku kolejnej edycji programu „YCD” zobaczymy casting z Warszawy, tzw. „casting ostatniej szansy”. Oto, co działo się podczas show i czym tak podekscytowała się jurorka Kinga Rusin. Emisja odcinka w poniedziałek, 30 marca, w TVN.