Kinga Rusin

Artykuły - Kinga Rusin (127)

 • Kinga Rusin wyprowadziła się z Polski! Nie do wiary, gdzie mieszka

  Kinga Rusin wyprowadziła się z Polski! Nie do wiary, gdzie mieszka

  Kiedy w sierpniu zeszłego roku okazało się, że Kinga Rusin rozstaje się z "Dzień Dobry TVN", ruszyły spekulacje na temat tego, jak potoczy się jej kariera zawodowa. Ona sama zapowiadała, że chce zająć się bardziej zaangażowanym społecznie dziennikarstwem i że już pracuje nad kilkoma pomysłami. Teraz okazuje się, że swoje plany na przyszłość układa z dala od Polski. Dziennikarka wyjawiła w piątek, że od dwóch miesięcy mieszka na jednej z małych wysp na Oceanie Indyjskim.
 • Kinga Rusin: Wara od dziennikarzy! Wara od kobiet!

  Kinga Rusin: Wara od dziennikarzy! Wara od kobiet!

  Kinga Rusin nie przebierała w słowach, komentując w mediach społecznościowych sprawę zatrzymania fotoreporterki Agaty Grzybowskiej, która była na poniedziałkowym proteście pod resortem edukacji. "Obraz fotoreporterki dokumentującej protest kobiet, pokazującej legitymację, uprowadzanej przez osiłków w mundurach, to odrażająca stop-klatka działań tego reżimu" - stwierdziła Kinga Rusin.
 • ​Kinga Rusin przekaże 100 tys. złotych na pomoc protestującym przeciwko wyrokowi TK ws. aborcji

  ​Kinga Rusin przekaże 100 tys. złotych na pomoc protestującym przeciwko wyrokowi TK ws. aborcji

  Kinga Rusin, znana dziennikarka i bizneswoman poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że kwotą 100 tys. złotych wesprze cztery organizacje zaangażowane w protesty przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Zapowiedziała też, że weźmie udział w piątkowej manifestacji w Warszawie.
 • Kinga Rusin bierze ślub?

  Kinga Rusin bierze ślub?

  Kinga Rusin od kilku dni zamieszcza na swoim instagramowym profilu zdjęcia z podróży z ukochanym – Markiem Kujawą. Internauci wychwycili na nich pewną prawidłowość.
 • Gwiazdy, które nie ukrywają siwych włosów

  Gwiazdy, które nie ukrywają siwych włosów

  Choć wciąż wiele kobiet nie wyobraża sobie funkcjonowania w show-biznesie bez regularnych wizyt u kosmetyczki, fryzjera, manikiurzystki i lekarza medycyny estetycznej, coraz silniejszy jest trend powrotu do naturalnego wyglądu. Jednym z jego elementów są siwe włosy – do niedawna skrzętnie farbowane i zakrywane, dziś stają się cechą charakterystyczną niektórych gwiazd. Zobaczcie, które panie nie wstydzą się białych kosmyków!
 • Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN"

  Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN"

  Kinga Rusin potwierdziła na Facebooku, że odchodzi z "Dzień Dobry TVN". "Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową" - podkreśliła dziennikarka, dodając, że pragnie łączyć dziennikarstwo z działalnością społeczną i biznesową.
 • Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN". Ma ją zastąpić Woźniak-Starak

  Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN". Ma ją zastąpić Woźniak-Starak

  Kinga Rusin nie będzie już prowadzącą "Dzień dobry TVN". Jak informuje portal Plejada, dziennikarka skupi się teraz na działalności społecznej i biznesowej. Ma ją zastąpić Agnieszka Woźniak-Starak.
 • Kinga Rusin zdradziła sekret swojej figury

  Kinga Rusin zdradziła sekret swojej figury

  Prezenterka telewizyjna opublikowała na Instagramie zdjęcie w kostiumie kąpielowym, odsłaniając przy tym ciało bez grama zbędnego tłuszczu. Twierdzi, że swojej sylwetki nie zawdzięcza siłowni, której nie darzy sympatią. W czym zatem tkwi sekret jej figury?
 • Kinga Rusin wypoczywa na Mazurach

  Kinga Rusin wypoczywa na Mazurach

  Kinga Rusin jest jedną z tych kobiet, które pięknieją z wiekiem. 49-latka jest miłośniczką zdrowego stylu życia i naturalnej pielęgnacji.
 • Wpadka Kingi Rusin. "Podglądało" ją kilkaset osób

  Wpadka Kingi Rusin. "Podglądało" ją kilkaset osób

  Kinga Rusin zaliczyła wpadkę na Instagramie. Jej telefon przez przypadek zaczął nadawać live. Rusin nic o tym nie wiedziała. Tymczasem w sieci osobliwą transmisję "podglądało" kilkaset osób.

Zdjęcia - Kinga Rusin (24)

 • film.interia.pl
  Pogrzeb Grzegorza Miecugowa
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!
 • film.interia.pl
  Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin: To już koniec!

Filmy - Kinga Rusin (29)

 • Kinga Rusin o nowym sezonie programu "Agent: gwiazdy"

  Prowadząca hitowy program "Agent: gwiazdy" zdradziła kilka szczegółów przed nadchodzącym nowym sezonie - tym razem polskie gwiazdy zmierzyły się ze swoimi słabościami we wschodniej Azji. Kto najbardziej zaskoczył?
 • Kinga Rusin: "TVN zmienił moje życie"

  Stacja TVN towarzyszy widzom już 20 lat. To właśnie 3 października 1997 roku ruszyła pierwsza prywatna telewizja w Polsce.
 • Kinga Rusin o kulisach programu "Agent"

  Kinga Rusin opowiedziała nam o ekstremalnych kulisach popularnego programu "Agent". Jak ekipa radziła sobie z palącym słońcem, co robili, by zapewnić organizmowi tlen? Koniecznie zobaczcie! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK O 9.00.
 • Kinga Rusin w "YCD": Ja jestem od męskiego seksu

  W drugim odcinku kolejnej edycji programu „YCD” zobaczymy casting z Warszawy, tzw. „casting ostatniej szansy”. Oto, co działo się podczas show i czym tak podekscytowała się jurorka Kinga Rusin. Emisja odcinka w poniedziałek, 30 marca, w TVN.