Kinga Dębska

Artykuły - Kinga Dębska (9)

 • "Zupa nic": Kinga Dębska realizuje prequel filmu "Moje córki krowy"

  "Zupa nic": Kinga Dębska realizuje prequel filmu "Moje córki krowy"

  Powstaje prequel głośnego filmu Kingi Dębskiej z 2015 roku "Moje córki krowy". Reżyserka jest w trakcie zdjęć do obrazu "Zupa nic". W produkcji występują: Adam Woronowicz, Kinga Preis, Ewa Wiśniewska, Katarzyna Kwiatkowska, Rafał Rutkowski oraz stawiające pierwsze kroki na dużym ekranie Barbara Papis i Alicja Warchocka.
 • "Moje córki krowy": Będzie druga część. Na planie Kinga i Maria Dębskie

  "Moje córki krowy": Będzie druga część. Na planie Kinga i Maria Dębskie

  Trwają prace nad kontynuacją przeboju "Moje córki krowy". W filmie o roboczym tytule "Zupa nic" widzowie cofną się w czasie do PRL-u, by jeszcze raz spotkać się z Katarzyną i Martą. Film reżyseruje autorka części pierwszej, Kinga Dębska.
 • Twórcy o wyjątkowości "Szóstki"

  Twórcy o wyjątkowości "Szóstki"

  W czwartek 28 marca 2019 roku odbyła się uroczysta premiera miniserialu "Szóstka". O odbiorze najnowszej produkcji TVN mówiły reżyserka Kinga Dębska i grająca w nim jedną z głównych ról Gabriela Muskała.
 • "Szóstka": Nowy serial Kingi Dębskiej wiosną w TVN

  "Szóstka": Nowy serial Kingi Dębskiej wiosną w TVN

  "Szóstka", nowa produkcja TVN, pojawi się na antenie wiosną. Sześcioodcinkowy serial porusza temat przeszczepów. Produkcję reżyseruje Kinga Dębska, a w rolach głównych zobaczymy m.in. Gabrielę Muskałę, Grzegorza Damięckiego i Sławomira Orzechowskiego.
 • Premiera "Tu się żyje" Kingi Dębskiej w Wilnie

  Premiera "Tu się żyje" Kingi Dębskiej w Wilnie

  W Wilnie odbyła się we wtorek, 9 października, premiera filmu dokumentalnego Kingi Dębskiej "Tu się żyje" - opowiadającego o wileńskim Hospicjum bł. ks. Michała Sopoćki. Dokument został zaprezentowany w ramach odbywającego się na Litwie 18. Festiwalu Filmu Polskiego.
 • "Zabawa, zabawa": Kinga Dębska o kobiecym alkoholizmie

  "Zabawa, zabawa": Kinga Dębska o kobiecym alkoholizmie

  W Warszawie trwają zdjęcia do najnowszego filmu Kingi Dębskiej – „Zabawa, zabawa". Tym razem autorka "Moje córki krowy" postanowiła zmierzyć się z tematem alkoholizmu, problemem, który może dotknąć każdego, niezależnie od wieku, płci, poglądów, statusu społecznego czy materialnego.
 • "Różne odcienie miłości": Na planie nowego filmu Kingi Dębskiej "Boski plan"

  "Różne odcienie miłości": Na planie nowego filmu Kingi Dębskiej "Boski plan"

  Jest piątek, 24 marca, a w warszawskiej Hali Koszyki trwają zdjęcia do nowego filmu Kingi Dębskiej "Boski plan". Wśród ciężkiego sprzętu i zwojów kabli tłoczą się aktorzy oraz ekipa filmowa. Wszyscy w skupieniu wyczekują odpowiedniego momentu, by zacząć kręcić kolejną scenę. Wreszcie, gdy na Kingę Preis i Adama Cywkę, odtwórców głównych ról, pada cień, reżyserka krzyczy: "Akcja". - Cały dzień czekamy tylko na te chmury! - dodaje.
 • Kinga Dębska kręci "Boski plan"

  Kinga Dębska kręci "Boski plan"

  Kinga Dębska ("Moje córki krowy") zaczęła zdjęcia do swojego nowego filmu "Boski plan". Pierwszy klaps na planie filmu padł 14 lutego w Warszawie. Na ekranie zobaczymy Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka i innych.
 • "Moje córki krowy": Nagroda w Chicago

  "Moje córki krowy": Nagroda w Chicago

  Po wyróżnieniach na 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni i sukcesie w Rzymie przy okazji Rome Film Fest 2015, przyszedł czas na kolejne wyróżnienia filmu "Moje córki krowy". W miniony weekend obraz Kingi Dębskiej został doceniony w Chicago, gdzie w ramach Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce (PFFA) zdobył Nagrodę Złotych Zębów.

Zdjęcia - Kinga Dębska (1)

Filmy - Kinga Dębska (2)

 • Demakijaż - Kinga Dębska i Maria Dębska

  Reżyserka filmowa oraz jej córka aktorka gościły u Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”.
 • Kinga Dębska o serialu "Szóstka"

  Kinga Dębska opowiada o przygotowaniach do realizacji serialu "Szóstka", dokumentacji do niego i pracy z aktorami. "Szóstka" jest historią sześciu osób, które na zawsze połączone zostaną poprzez łańcuchowy przeszczep nerek. Kiedy dawca nie może oddać swojego organu najbliższej potrzebującej osobie, szuka się par, które są w podobnej sytuacji. W ten sposób dochodzi do przeszczepienia krzyżowego, lub jak w przypadku naszych bohaterów, łańcuchowego. Taka transplantacja miała w Polsce miejsce tylko raz. I to właśnie ona zainspirowała twórców do stworzenia historii o cierpieniu, poświeceniu, wielkiej miłości, ale też egoizmie, rozczarowaniu i bezsilności.