king

Artykuły - King (166)

 • "Selma": Te kobiety zmieniły bieg historii

  "Selma": Te kobiety zmieniły bieg historii

  Brały udział w marszach i bojkotach, były bite, represjonowane i ponosiły ofiarę za ideę równości. Coretta Scott King, Amelia Boynton, Annie Lee Cooper, Diane Nash, Richie Jackson - matki i żony wielkich przywódców ruchu, który pół wieku temu na zawsze odmienił oblicze USA. Ich pamięć utrwala "Selma" - jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku.
 • Zawarcie istotnej umowy

  Zarząd Emitenta podaje do publicznej wiadomości, iż w dniu 29 września 2014 roku Balticon SA podpisał umowę z Thermo King – liderem i jednym z trzech największych globalnych producentów agregatów chłodniczych instalowanych w kontenerach największych światowych armatorów morskich. W ramach tej umowy Balticon SA został Autoryzowanym Centrum Serwisowym Thermo King, oraz dealerem części zamiennych i akcesoriów do agregatów chłodniczych i prądotwórczych tej firmy. Balticon SA zyskał także autor
 • "Na Wspólnej" bez Kingi? Ilona Wrońska planuje podróż!

  "Na Wspólnej" bez Kingi? Ilona Wrońska planuje podróż!

  - W końcu spełnimy swoje marzenia! - mówi z entuzjazmem Ilona Wrońska, która wraz z mężem Leszkiem Lichotą i dziećmi planuje długą podróż. Czy to oznacza również zmiany w życiu jej bohaterki Kingi z serialu "Na Wspólnej"?
 • Wielka sieć ucieka z kraju. Bo podatki były za wysokie...

  Wielka sieć ucieka z kraju. Bo podatki były za wysokie...

  Amerykańska sieć restauracji Burger King planuje połączenie z kanadyjską siecią kawiarń Tim Hortons i przeniesienie siedziby do kraju klonowego liścia. Chodzi oczywiście o niższe podatki dla tak utworzonej trzeciej spółki świata w kategorii tzw. fast foodów. Jej planowane przychody to 22 mld dol. w ponad 18 000 barów w 100 krajach.
 • Winfrey w filmie o Martinie Lutherze Kingu

  Winfrey w filmie o Martinie Lutherze Kingu

  Oprah Winfrey wyprodukuje i zagra jedną z głównych ról w filmie o Martinie Lutherze Kingu zatytułowanym "Selma".
 • Zawarcie istotnej umowy.

  Zarząd Spółki i3D S.A. (Emitent, Spółka) z siedzibą w Gliwicach informuje o zawarciu długofalowej umowy z King Abdulaziz City for Science and Technology (KACST)z siedzibą w Riyadh (Arabia Saudyjska), której przedmiotem jest wykonane krótkich, animowanych filmów edukacyjnych w 3D. Minimalna wartość kontraktu wynosi : 98 600,00 EURO, z terminem realizacji w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy. Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywne
 • Jamie Foxx jako Martin Luther King?

  Jamie Foxx jako Martin Luther King?

  Laureat Oscara Jamie Foxx, którego ostatnio mogliśmy oglądać jako prezydenta USA w filmie akcji Rolanda Emmericha "Świat w płomieniach", teraz chciałby wcielić się w rolę Martina Luthera Kinga.
 • Hanks znów zagra u Tykwera

  Hanks znów zagra u Tykwera

  Tom Hanks zagra w adaptacji powieści Dave'a Eggersa "Hologram for the King". Za kamerą stanie Tom Tykwer ("Pachnidło", "Niebo").
 • Larry King w rosyjskiej telewizji

  Larry King w rosyjskiej telewizji

  79-letni Larry King, jeszcze niedawno gwiazdor CNN, od czerwca będzie miał swój program w anglojęzycznej rosyjskiej telewizji państwowej Russia Today. Rosyjska stacja zapowiada, że King będzie dopuszczał do głosu zarówno przedstawicieli rządu, jak i opozycję.
 • King osłabia funta

  Notowania par USDPLN oraz EURPLN bronią dziś technicznych wsparć. Natomiast wszystkie potencjalne bariery zostały przełamane na parze GBPPLN. Złoty w relacji do funta jest najsilniejszy od końca sierpnia 2011 roku.