Kindle Fire

Artykuły - Kindle Fire (24)

 • Amazon prezentuje portfolio swoich urządzeń i poszukuje specjalistów IT w Polsce

  Amazon prezentuje portfolio swoich urządzeń i poszukuje specjalistów IT w Polsce

  Centrum Rozwoju Technologii Amazon w Gdańsku, specjalizujące się w dostarczaniu technologii syntezy mowy, poszukuje najlepszych specjalistów w celu rozwoju oprogramowania i technologii dla produktów firmy takich jak Amazon Echo czy Kindle Fire. Firma po raz pierwszy w Polsce oficjalnie zaprezentowała portfolio swoich urządzeń.
 • 6-calowiec za 99 dolarów i bestia ze Snapdragonem 805, czyli nowe tablety Amazonu

  6-calowiec za 99 dolarów i bestia ze Snapdragonem 805, czyli nowe tablety Amazonu

  Zgodnie ze swoim wrześniowym zwyczajem, Amazon odświeżył ofertę tabletów Kindle Fire. A właściwie Fire, bo człon "Kindle" został wyrzucony z ich nazw.
 • Nowy Kindle Fire HD będzie napędzany Snapdragonem 800?

  Nowy Kindle Fire HD będzie napędzany Snapdragonem 800?

  Informacje pochodzące z bazy GFX Bench potwierdzają, że na pokładzie nowego tabletu Kindle Fire znajdzie się potężny układ Qualcomm Snapdragon 800.
 • Nie ma rynku tabletów, jest rynek iPada

  Nie ma rynku tabletów, jest rynek iPada

  Nikogo już nie dziwi, że wraz ze bardzo dużym wzrostem popularności tzw. „tabletów z dyskontu”oraz mocnej ofensywy Nexusa 7 i Kindle Fire, udział iPada w rynku tabletów maleje z miesiąca na miesiąc. Jednak statystki potwierdzają również, że ruch sieciowy niezmiennie jest zdominowany przez tablet Apple.
 • Amazon pracuje nad nowymi wersjami Kindle Fire

  Amazon pracuje nad nowymi wersjami Kindle Fire

  Kindle Fire to wysokiej jakości tablety produkowane przez popularny - szczególnie na zachodzie - Amazon. I choć nie dominują na rynku, jak chociażby czytniki e-booków o tej samej nazwie, to i tak warto poświęcić im trochę uwagi. Według najnowszych informacji pochodzących z serwisu BGR, amerykańska firma pracuje nad nowymi wersjami swojego flagowego tabletu.
 • Test Kindle Fire HD - tablet z innym Androidem

  Test Kindle Fire HD - tablet z innym Androidem

  Jednym z najpopularniejszych tabletów na świecie jest Kindle Fire HD - sprzęt dostępy w Polsce dzięki dystrybucji firmy Vobis. Na papierze to doskonały konkurent Nexusa 7. Jak wygląda to w rzeczywistości?
 • Amazon pokazał aż trzy nowe tablety

  Amazon pokazał aż trzy nowe tablety

  Amazon nie zawiódł oczekiwań i przeprowadził wczoraj prezentacją garści nowych urządzeń ze swojej coraz bogatszej stajni. Poza czytnikiem Kindle Paperwhite z podświetlanym ekranem i ulepszonym Kindle, amerykańska firma ujawniła odświeżoną wersję tabletu Kindle Fire i zupełnie nowy - 7 i 9-calowy tablet Kindle Fire HD.
 • Nowy Kindle Fire z nową rozdzielczością

  Nowy Kindle Fire z nową rozdzielczością

  Wedle najrozmaitszych plotek, Amazon już od dłuższego czasu pracuje nad ulepszoną wersją swego hitowego, 7-calowego tabletu Kindle Fire. Portal AllThingsD twierdzi, że dotarł do najnowszych (i - rzecz jasna - w stu procentach wiarygodnych) informacji na jego temat.
 • Amazon planuje produkcję własnego smartfona

  Amazon planuje produkcję własnego smartfona

  O smartfonie Amazonu mówiło się już od dawna. Częstotliwość pojawiania się plotek wzrosła jeszcze bardziej po prezentacji Kindle Fire. Teraz na światło dzienne wypłynęły kolejne informacje o pierwszym smartfonie amerykańskiego giganta.
 • Amazon Kindle Fire z nowymi grami

  Amazon Kindle Fire z nowymi grami

  Jak donosi Bloomberg, tablet Amazon Kindle Fire otrzyma aktualizację oprogramowania nadającą grom dostępnym w sklepie Amazon AppStore społecznościowego charakteru.